Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

jeansy????  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
14/03/2006 6:39 am  

gdzie można kupić jeansy dla wegetarian????
przypominam że zazwyczaj jeansy mają z tyłu kawałem skóry na której napisana jest nazwa firmy.


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
14/03/2006 11:57 am  

O, a ja takiej skóry nie mam, pewnie dlatego że niemarkowe moje spodnie? Kupione w ciuchlandzie chyba 😉


OdpowiedzCytat
Goha
 Goha
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 10
14/03/2006 3:17 pm  

Hmmm ja też takich jeansow nie nosze:) Markowy jeansom mówimy nie, a te troche tańsze (niekoniecznie z lumpeksow itp) zazwyczaj nie są takie złe (nie mówie tu już o jakimś totalnym bardziewiu) 🙂


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
14/03/2006 4:50 pm  

ha moje n ie maja skorki a nie sa z lumpeksu a z wysmiewanego prze z moich znajomych sklepu: reporter ale nosza sie bardzo dobrze 😀


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
14/03/2006 5:57 pm  

a ja mam na tyleczku takie cos, ale nie skorzane 🙂 z trolla chyba, inne jeansy tez mam bez takich "niespodzianek". mozna kupic takie wlasciwie wszedzie, tylko trzeba dobrze poszukac 😉


OdpowiedzCytat
matyldaaa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 27
14/03/2006 6:13 pm  

W każdym sklepie można takie dostać wystarczy jeżeli poszukasz. Ważne jest, że nie wszystkie firmowe ciuchy maja wypisaną swoją nazwę na skórze.


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
14/03/2006 6:14 pm  

mam oryginalne jeansy a naszywke nie ze skory ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
19/03/2006 6:51 pm  

to jest lipna sprawa bo jak mi się w sklepie spodobają jakies spodenki to będę musiał z nich zrezygnować jeśli będą miały tan kawałek skórki


OdpowiedzCytat
Raissa
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 30
20/03/2006 11:23 am  

ale juz coraz mniej jeansow ma takie skorki z tyłu...

tak mi się przynajmniej wydaje 🙂

a ja kupuje raczej w dorbych sklepach i trafiam bez tych skorek... 🙂

Raissa!


OdpowiedzCytat
ana:)
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 187
20/03/2006 6:30 pm  

kupilam dzisiaj nowe jeansy i tez nie maja tej skorki i tak wogole jak patrzylam to prawie wszystkie nie maja 🙂


OdpowiedzCytat
maltynka
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 4
22/03/2006 4:04 pm  

nie wiem gdzie kupujesz spodnie (bo wydaje mi sie ze nie tylko przy jeansach mozna spotkac takie "dodatki") ale na pewno jesli dobrze rozejzysz sie po sklepach znajdziesz duzo par bez skory =) i nie przejmuj sie ze bedziesz musial zrezygnowac z jakiejs fajnej pary, bo na pewno znajdziesz ladniejsze 😉

[edytowane 22/3/2006 od maltynka]


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
28/02/2007 2:18 am  

oto chodzi że strasznie podobają mi się jeansy picaldi a one zawsze mają tą skórke z tyłu.może ktoś z was wie czy to prawdziwa skóra tam jest czy sztuczna??


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
28/02/2007 6:40 pm  

o a ja wczoraj zakupiłam dżinsiki, bez niespodzianek skórzanych. Przede wszystkim-marki typu Wrangler, Big Star zawiodły mnie do tego stopnia (pierwsze rozerwane-nikt nie wie jak to sie stało, drugie z przetarcia mają dziury[niecałe 3 miesiące chodzenia:/] )
że wkurzyłam się i powiedziałam że teraz czas na takie najtańsze. Jedna para od wakacji w idealnym stanie (a ile imprez przeżyła plus kąpiel w Bałtyku!) a drugą kupiłam wczoraj. Wystarczy poszukać po różnym sklepach, te "gorsze" marki wcale nie są gorsze:D a szukanie w jednym sklepie, w którym w dodatku są właśnie spodnie ze skórzanym precjozem, wydaje mi się mało produktywne.

hide and seek


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
05/03/2007 12:51 am  

chyba raz w życiu miałam jeansy z takim skórzanym "czymś". Moje jeansy kupuję w sklepie z jeansem - nie jest to jakaś znana firma, tylko "jakaśtam". Nie mają żadnych oznakowań z zewnątrz, tylko zwykłe dzwony. Nie są też drogie - tak przeciętnie, wytrzymują do 2 lat bardzo intensywnego noszenia.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
21/03/2007 9:28 pm  

house ma to coś z jakiejś gumy przynajmniej moje więc jak kogoś interesuje ta marka to moze takowe zakupić


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca