Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Vege ciuchy...  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Laura1985
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
20/12/2011 12:17 am  

Wie ktoś gdzie można kupić jakieś fajne damskie ubrania (np.tuniki do leginsów) z nadrukami vege, fajnie było by promować ten styl życia w czarnej tunice z napisem vege, veggie. go vege itp. ponieważ koszulki ze świnką mój szef nie zrozumie a czarną sukienkę z zielonym napisem jakoś przemycę 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
20/12/2011 12:21 am  

w ogóle zauważyłem, że te koszulki promujące wege, to jakies takie mdłe. Nie ma na rynku czegos bardziej wyrazistego/ dosadnego/ z jajem :question:


OdpowiedzCytat
Laura1985
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
20/12/2011 12:39 am  

Nareszcie ktoś mnie rozumie 🙂 szkoda tyko że żaden z producentów odzieży tego typu nie wpadł jeszcze na taki pomysł- czuje tutaj żyłę złota 😉


OdpowiedzCytat
Andzia83
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 16
20/12/2011 12:40 am  

Racja, ja też chętnie założyłabym coś co promuje wegetarianizm, daje do myślenia, ale koszulka ze świnką, kurczaczkiem czy panem tofu jakoś nie szczególnie mi podchodzi, bez urazy dla pomysłodawców 😉


OdpowiedzCytat
Laura1985
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
20/12/2011 12:44 am  

Wszystkie prezentowane tutaj koszulki są naprawdę fajne na vege zlot albo dla uczniów gimnazjum ale pracujący ludzie w tym wyjść nie mogą;)


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
20/12/2011 12:44 am  

Tu spory wybór, choć raczej młodzieżowe
http://www.ninetyeightclothing.com/pl/index.php

także http://www.a-x.pl/category.php?cat_id=18

http://www.craveclothing.pl/

[edytowane 19/12/2011 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
20/12/2011 12:59 pm  

Jako pomysłodawca czuję się wywołany do tablicy 😉
Cóż, jak widać nie jest łatwo zaproponować wzór, który każdemu by odpowiadał. Akurat w tym temacie wypowiedziały się osoby nieukontentowane obecnymi wzorami w naszym sklepie, ok. Biorę jednak pod uwagę setki osób które kupiły koszulki z tymi wzorami i wiele pozytywnych komentarzy, które docierały na ich temat. Dojrzewam do pomysłu, który majaczył mi swego czasu - zorganizowania konkursu, gdzie każdy zainteresowany miałby możliwość nadesłania własnego pomysłu na wzór, po czym ludzie głosowaliby na ulubiony wzór. Dałoby to jakąś tam odpowiedź na pytanie o zapotrzebowanie pośród ludzi, choć odpowiedź nie wyczerpującą - zawsze bowiem znajdą się osoby, którym wybrany wzór zupełnie nie będzie odpowiadał.
Niemniej pomysł wart realizacji, nadejdzie wiosna i będziemy robić nowe koszulki, tym bardziej, że obecne pozostały już tylko w niewielkich ilościach 🙂 Laura, cienkun, Andzia, już teraz zapraszam. To będzie dobra okazja by się wykazać i zaproponować - jak piszecie: "coś dającego do myślenia", "bardziej wyrazistego/ dosadnego/ z jajem" 😉

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Andzia83
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 16
20/12/2011 1:15 pm  

Świetny pomysł Adminie:) Więc czekamy do wiosny:)


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
20/12/2011 1:22 pm  

O, fajnie.
To ja będę myślał nad czymś mrocznym 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
20/12/2011 4:54 pm  

może zakrwawiony krowi pysk i ramka jak z paczki papierosów z napisem "jedzenie mięsa zabija" lub "jedzenie mięsa jest przyczyną śmierci"
(I fajnie by było jakby się pojawiła też bez rękawów.- ale to już moja fanaberia 😛 )


OdpowiedzCytat
Laura1985
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
20/12/2011 8:41 pm  

Drogi Adminie:)
Nie śmiem negować poniekąd właśnie przez Ciebie tworzonych koszulek;), powiem więcej chętnie takową koszulkę bym zakupiła ale zważając na charakter mojej pracy mogłabym co najwyżej nosić ją w domu a przecież nie o takie promowanie wegetarianizmu nam chodzi. Jak zapewne słusznie się domyślam jesteś mężczyzną więc masz prawo nie do końca rozumieć o co tak naprawdę mi chodzi lecz nie każda kobieta będzie komfortowo czuć się w koszulce ze świnką a przecież nie musi to być dosadny i krzykliwy nadruk lecz np. napis- subtelny, pozostawiający niedosyt i ciekawość wśród naszej grupy docelowej jaką tworzą mięsożercy:). Ponadto powinno zostać powołane do życia coś w rodzaju odrębnego forum wolnych wniosków i pomysłów będące odzwierciedleniem pomysłów pojawiających się w naszych wegetariańskich umysłach...:)


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
20/12/2011 9:35 pm  

Dojrzewam do pomysłu, który majaczył mi swego czasu - zorganizowania konkursu, gdzie każdy zainteresowany miałby możliwość nadesłania własnego pomysłu na wzór, po czym ludzie głosowaliby na ulubiony wzór.

No właśnie... Bo kiedyś coś było wspomniane ale potem nastała cisza a tu nagle niespodzianka. Mam nadzieję, że do tego konkursu faktycznie dojdzie 😀

[edytowane 20/12/2011 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
26/12/2011 9:54 pm  

http://www.punkklimaty.pl/index.php?cat_id=163&page=0&view=3&sort=default
Tutaj jest większy wybór roznych ciekawych wzorow, link ktory podalam zawiera bluzki wege. Ja na tamtej stronie kupilam 3 lata temu bluzke z napisem 'tylko bestie noszą futra'. Równiez maja tam b. fajna bluzke z nadrukiem wilka i napis 'tak szybko jak gina wilki, ginie wolnosc', czy jakos tak. Kolezanka to kupila.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/12/2011 12:02 am  

Dzięki za namiary :red:


OdpowiedzCytat
lililea
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 126
27/12/2011 11:36 am  

Widziałam kiedyś koszulki z takimi zwierzakami:
http://www.dreadlockssite.com/photo/make-love-not-burgers?context=user

szkoda że nie w Polsce. Strasznie mi się podobają.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca