Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Skóra ze zwierząt, pozyskana po ich śmierci naturalnej  

  RSS

Beorn
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 1
18/08/2015 6:03 pm  

Witam!

Jestem tu nowy, od sylwestra 2013 nie jem mięsa i wystrzegam się wszystkiego co mogłoby dofinansować piekło zwierząt. Dzisiaj naoglądałem się też makabrycznych filmów ukazujących jak kupowanie kefiru i sera może opłacać cierpienie krów... zmierzam ku weganizmowi. Osobiście chciałbym hodować parę zwierząt i dbać o nie, czasem wziąć parę jajek czy odrobinę mleka... Ale do rzeczy: od dłuższego czasu jestem zainteresowany zaangażowaniem się w odtwórstwo historyczne. Potrzebuję stroju i problem stanowią buty. Muszą być zrobione ze skóry naturalnej, znam hodowcę, który ma taki azyl dla zwierząt i kiedy one już same umierają, ktoś przyjeżdża po skóry do utylizacji. Zastanawiam się czy mógłbym się dogadać z tymi, którzy te skóry biorą by mi je sprzedali, dokładnie z tych kóz? A może znacie jakiś innych hodowców tego typu?

Pozdrawiam!


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
19/08/2015 6:18 pm  

nie znam , w sumie to nie wiedziałem o takim sposobie , intrygujący temat


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
21/08/2015 3:12 am  

Świetny pomysł.
Sam chętnie bym sobie uszył buty ze skóry pozyskanej w ten sposób, gdybym tylko miał na to czas.
:thumbsup:


OdpowiedzCytat
Szumka44
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 27
19/04/2021 11:24 am  

ciekawe


OdpowiedzCytat
  
Praca