Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetarianizm-spoko czy głupota  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
26/08/2007 12:48 am  

http://www.forumowisko.pl/lofiversion/index.php/t8732.html
czyli co myślą o nas inni


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
26/08/2007 4:15 pm  

kataryna20.07.2006, 17:25
wegetarianizm jest spoko, sama kiedyś chciałam zostać, ale mogłam tylko miesiąc - mama twierdziła, że to niezdrowe, a jak na razie jestem od rodziców zależna Ale weganizm to głupota - same owoce i warzywa i jakieś ziółka, ehhh Co do warzyw i owoców nie mam nic przeciwko, ale tak przez całe życie i bez chemicznych leków? Oni tylko ziółkami się leczą.

Niezła jest!
A chwilę dalej:

kataryna21.07.2006, 17:16
No właśnie Ale kiedy będę dorosła i nie będe polegała na kuchni mamusi, to zamierzam przejść na wegetarianizm Serio! Już nawet teraz się zastanawiam, jak zastępować mięso

Ale ogłonie bardzo pozytywny wątek - mięsożercy, których nie obchodzi wegetarianizm 🙂 i "nie zaglądają innym do talerza". Za to myślę, że gdyby na samym początku pojawiło się kilka zdecydowanie negatywnych opinii, to cały wątek przybrałby taki charakter. Komformistycznie.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
26/08/2007 6:30 pm  

No to ma dziewczyna pojęcie o weganizmie 😀
I bardzo zawężony krąg możliwości kulinarnych...
No bo wegetarianie to się żywią chlebem z serem, wiadomo 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
karotka
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 84
27/08/2007 11:27 pm  

[b]Kamma[/b]:

Za to myślę, że gdyby na samym początku pojawiło się kilka zdecydowanie negatywnych opinii, to cały wątek przybrałby taki charakter.

Dokładnie 😡 Jak kiedyś przeglądałam fora, to natrafiłam na wege wątek. Dziewczyna już na wstępie napisała że dla niej to okropność i reszta to podtrzymała, Znalazł się też jeden ekswege, który poinformował wszystkich, że przez kilka miesięcy gotował sobie żarcie wegetariańskie i w końcu nie wytrzymał, bo... było okropne, śmierdzące, bez konkretnego smaku 😡 I wszyscy mu uwierzyli, bo nabił 100postów - "więc wie co mówi" 😮


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
28/08/2007 12:11 am  

Cóż, próbowałam się zarejestrować, ale ponoć ktoś już ma mój adres e-mail.
Z resztą, tak czy owak mam już dość czczej gadaniny ludzi, którzy wegetarianina na oczy nie widzieli.
Natomiast jeśli jakaś laska pisze, że ona jako wegetarianka i jej koleżanka weganka muszą ciągle brać jakieś tabletki, to coś jest nie halo 😮
No jakie świadectwo nam ludzie wystawiają :question:


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/08/2007 11:03 pm  

babcia razor blade rządzi na zakończeniu 😀

A ludzie będą nam takie świadectwo wystawiać, bo mają wąski światopogląd 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ada
 Ada
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 95
09/02/2008 2:35 pm  

hm...nie można śmiać sie z nieszczęścia innych 😛

Pytaniem jest nie to, 'czy myślą?' lub 'czy potrafią mówić?', tylko czy potrafią odczuwać ból.


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
13/03/2008 9:11 pm  

najbardziej mnie rozbawiły te wazywka i owoce 😀 że niby ja tak jem!? niedoczekanie! 😀 a swoją drogą pomyślałam że jak można zakladać temat o czymś o czym nie ma się pojęcia??

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 173
14/03/2008 8:22 am  

Ja ostatnio szukałam z koleżanką opinii o różnych przedszkolachdla jej syna i wyczytałam takie coś:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=1014&w=74467622
Aż nie widomo śmiać sie czy płakać. Niektórzy z tych ludzi to by chyba chętnie na nas zapolowali, jak na czarownice 😮

supergirl;)


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
14/03/2008 12:13 pm  

UF!...... Ale się naczytałem. Nawet o nutelli było Oto fragment postu stamtąd : [img] [URL= http://img219.imageshack.us/img219/9769/przechwytywaniemd8.jp g" target="_blank">http://img219.imageshack.us/img219/9769/przechwytywaniemd8.jp g"/> [/IMG][/URL]
[/img]

[edytowane 14/3/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
14/03/2008 7:45 pm  

LUDZIE śREDNIOWIECZE SIę SKOńCZYłO!!!!,SZKODA żE NIEKTóRZY O TYM ZAPOMINAJą,POZDROWIENIA DLA WEGE!!! HYHY 🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
22/08/2008 2:03 am  

gumiok7726.06.2006, 23:08
a ja mysle ze to bez sensu. maze temu ze jem prawie tylko mieso, ale to bez sensu mieso jet po to zeby je jesc

ten komenatrz mnie dobił 😀 :rotfl:


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
22/08/2008 2:25 am  

Wegetarjanizm...

i już wymienione przez was cytaty świadczą o poziomie dyskusji. Ja tylko nie pojemuje kiedy ludzie spobie wpoją że "ryba" i "mięso" to to samo

😮


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
22/08/2008 2:48 am  

No tak koleś mówi, że mięso ejst po to by je jeść. Ciekawe co by powiedział gdyby wiedział o ejgo istnieniu ale by go nie było 😀 😀 🙂


OdpowiedzCytat
Elas
 Elas
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2
13/09/2008 4:39 am  

kto mi powie, jakie są początki wegetarianizmu? od dawna robi mi się niedobrze jak patrzę na mięso wszelakiego rodzaju, ale mam słabość do kurczaczków z kfc. każde inne mięso wywołuje u mnie pytanie: jak wyglądałeś zanim tu trafiłeś. nie chcę się złamać, akurat mam uczelnie blisko kfc, a nie wiem czym zastapić ten smak, może napadne na nich i ukradnę przepis na panierkę 😛 tak na poważnie to chciałabym troszkę info na temat jak poradzić sobie z tym tematem wśród znajomych pożeraczy mięs


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca