Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

biust  

  RSS

Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
16/05/2008 1:25 am  

http://znajomi.biz/topics14/wegetarianizm-a-piersi-vt5222.htm
trochę śmieszny temat... ja jednak mile się zaskoczyłam tym, że nikt nie napadł na tą dziewczynę dlatego że jest vege... wręcz przeciwnie więcej osób wypowiadających się na tym forum okazało się vege/vegan... 😉


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
16/05/2008 1:37 am  

hyhy dziwny temat dziewczyna sobie wybrała.hyhy,jak to się mów ma jeszcze czas.
pzdr. 🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
16/05/2008 3:11 am  

.. niekedy przyjmuje sie ze ryba nie jest meisem ,POza tym bycie wegetarianka nie opiera sie na samej idei, tylk jest ono wybierane przez wlasne gusta smakowe;

...masakra

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:35 am  

zazwyczaj wegetarianie są szczupli

Cóż za wierutna bzdura. Jak słyszę, że ktoś mówi, że ktoś nie je mięsa, żeby schudnąć, to mam ochotę skoczyć i przegryźć aortę

Mam podobnie 🙂 A z tym mlekiem to też przesada. Kiedyś mleko piłam litrami (mimo nietolerqancji laktozy) i biustu prawie brak

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/08/2008 2:04 am  

Jak słyszę, że ktoś mówi, że ktoś nie je mięsa, żeby schudnąć, to mam ochotę skoczyć i przegryźć aortę

A co Ty jesteś wilczycą ? 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 2:20 am  

Przepraszam, to był cytat z tamtego forum, ale nie bardzo umiem cytować 😉 Wilczycą może nie jestem, ale kto wie, czy nie wampirem :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/08/2008 2:40 am  

A w nocy wychodzisz na łowy ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/08/2008 3:29 am  

Ostatnio nawet pogryzłam przyjaciela. Rano, jak się widzieliśmy, to mi narzekał, że byłam u niego w nocy i go pogryzłam. Ślady miał piękne na ręcę :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
28/08/2008 3:41 am  

To ja się z Tobą już nie koleguję 😮
A kysz ! 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/08/2008 3:56 am  

Możesz kupić, Stanisławie, czosnek. Lubię czosnek :rotfl: Woda święcona nie dziiała, bo chrześcijanką nie jestem 😛 To gdzie powiedziałe, że mieszkasz? 😀

Ale zbaczamy z tematu 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
28/08/2008 4:02 am  

No więc jeśli chodzi o biust .........., no ale ja na ten temat nic nie wiem 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/08/2008 4:06 am  

Jeżeli masz zone, to się dziwię, że nie wiesz. zresztą niekiedy niewiedza okazuje się największym atutem i można się wypowiedzieć z innej strony. Co Ty myslisz o czymś tam...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
28/08/2008 4:14 am  

zresztą niekiedy niewiedza okazuje się największym atutem i można się wypowiedzieć z innej strony.

Właśnie, właśnie. A później głodny wiedzy dochodzi po swojemu do zdobycia interesujących informacji i odkrywa coraz to nowe i zaskakujące niespodzianki 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
  
Praca