Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

dzieci nowej ery  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
04/05/2010 11:49 pm  

Jupi!!!
Jestem dzieckiem indygo!!!!
Wyszlo mi 19/21 ;)...

A co do tej aury to przypomnialo mi sie ze jakis tydzien przed moim przejsciem na wegetarianizm rozmawialem z pewnym dziadkiem (ktory byl wegetarianinem) i mi powiedzial ze widzi u mnie aure wieksza niz u innych ;)...
A po za tym indygo to odmiana niebieskiego, a to moj ulubiony kolor 😉

[edytowane 4/5/2010 przez MuayThai89]

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
05/05/2010 12:09 am  

Ktoś tu chyba choruje na megalomanię i brak skromności (o tym zresztą raczyła wspomnieć Nela89). Wybaczcie, ale jakoś nie wierzę w tego typu brednie - zbytnio zalatuje mi to nazistowskim gadaniem o rasie nadludzi, a na dodatek nie ma żadnego sensu. Nie wiem, kto produkuje tego typu teksty, ale byłby świetnym pisarzem sf, naprawdę ma chłopina (a może kobiecina?) potencjał! Teraz na poważnie - może mi ktoś załatwić kontakt z takim wunderkind? Będę zobowiązany.

Zgadzam się. Zupełnie nie przemawiają do mnie takie wynalazki 🙂


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
05/05/2010 1:03 am  

Osobiście przypomina mi to klasyfikację np. Euglena virdis tylko tam są cechy morfologiczne, a tu szereg mentalno-parapsychologicznych przypadłości 🙂
jak się chce to zawsze się będzie indygo, odpowiedzi są przewidywalne 😉
i chyba na prawdę żyją już w innym świecie bo w dzisiejszym jakoś mało widać skutków działalności tak wspaniałych osobowości, ale z drugiej strony mnie to nie dziwi skoro ktoś poświęca tyyyyle czasu studiowaniu własnej osobwości i tak go to wciąga 🙂


OdpowiedzCytat
zgwalce_ksiedza
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 7
17/11/2010 12:12 am  

😀 jak zawsze czuję się rozbawiona po przeczytaniu wątku o Dzieciach Indygo.. standardowo znaczna większość określa się jako owe istotki... Ludzie Kochani, może to jednak zjawisko nieco głębsze niż to co możecie stwierdzić po przeczytaniu artykułu i rozwiązaniu testu... (...) ?
...najgorzej to jak się komuś coś wydaje ;P

pozdrawiam ciepło 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
12/03/2011 5:43 pm  

Hej! 😀 Ja też tą stronę zapodałem na dwóch forach, ale tam nikt poza mną się nie chciał identyfikować z Indygo 😀


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca