Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Żyć jak Weganin - blog o przemianie w weganina  

  RSS

sebastianj
świeżaczek
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 2
20/12/2015 10:37 pm  

Witajcie. Nie wiedziałem dokładnie gdzie ten temat napisać, ale możliwe, że tutaj jest dobre miejsce.
Chcialem Was zaprosić do mojego bloga i filmików w których będę pokazywał moją przemianę - jak z człowieka wszystkożernego, jedzącego głównie mięso, zapominającego prawie w ogóle o owocach i warzywach zmienię się w prawdziwego weganina. Zarówno na filmikach jak i na moim blogu będę przedstawiał moją przemianę krok po kroku zaczynając od pierwszego dnia kiedy to odrzucę mięso. Znajdziecie tam również wiele więcej ciekawych materiałów - kulinarnych, fitness, edukacyjnych, ale nie tylko. Aktualnie jest już 7 dzień mojej przemiany. Myślę, że jak ktoś zastanawia się np jak to jest przejść na weganizm lub z wegetarianizm na weganizm, czy jest to bezpieczne itp, jak to wygląda w praktyce to jest to ciekawa sprawa. Będę opisywał i przedstawiał całą prawdę o weganizmie i o tym co się będzie działo podczas diety.
Zapraszam serdecznie 🙂
Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=_Ke71FA6g-k
Blog: www.zycjakweganin.pl


OdpowiedzCytat
  
Praca