Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pachnidło  

Strona 2 / 2 Wstecz
Loviisa-chan
stały bywalec

Taaak Koniara, a może w ogóle napisz tu całą fabułę filmu, bo zakończenie juz opowiedziałaś 😮 😮
Co za kompletna bezmyślność 😮
A nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może nie widział tego filmu, jednak w najbliższym czasie ma ochotę to zrobić i nie koniecznie jego marzeniem jest znać zakończenie ...?!

No i nic Ci się nie stało z tego powodu, że poznałaś zakończenie jednego z miliona filmów które obejrzysz w życiu 😡 Ładnie to tak zjechać kogoś z góry do dołu z tak błahego powodu? Ten tekst "co za kompletna bezmyślność" to się chyba do Ciebie,vanityy odnosi, pf. A Ty się Koniara nie dawaj 🙂

[edytowane 5/2/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 8:26 pm
st_roach
początkujący

Filmu nie widziałam, ale czytałam książkę. Świetna!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2008 8:36 pm
Koniara
stały bywalec

Loviisa, dzięki 😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/05/2008 2:11 am
bol_ek
forumowicz

moim skromnym zdaniem film kompletnie nieudany omija bardzo duzo szczegolow ktore zawiera ksiazka ... ale i tak najzabawniejszy jest fakt ze 2 lata temu nikt o ksiazce nie slyszal komentarze na necie byly zawsze negatywne a teraz tylko film wypuscili i rewelacja ..... komercja ... ksiazka piekna

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/05/2008 3:12 pm

Ja z koleżankami oglądałam, ale tylko do połowy, bo one są baki i stwierdziły,że głupi. Tak, jak nie rozumiesz to najlepiej powiedzieć, że głupie. ALe przecztałam za to książkę i jest fantastyczna!!!^^

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 5:42 pm
pontonica
bywalec

Ja natomiast odwrotnie: najpierw obejrzalam film, teraz zabieram sie za czytanie ksiazki. Film wywarl na mnie ogromne wrazenie, jeden z lepszych, jakie ogladalam:)
Aktor grajacy Jeana-Baptiste jest...niesamowity :red: Az dziwne, ze jest tak malo znany...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 4:26 am
jazz
 jazz
stały bywalec

książkę kiedyś miałam w reku ale nie przeczytałam bo początek był obleśny(wtedy mi się tak wydawało) ale film niesamowicie wciągnął 😮 chociaż końcówka trochę mnie osobiście zawiodła 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2008 4:01 pm
Roach
bywalec

Bardzo wciągający film, jednak pozostawia pewien niedosyt. Bez wątpienia wspaniale zrealizowany.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2009 3:26 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca