Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co ostatnio ogladaliscie?  

Strona 11 / 20 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

"Granatowy, prawie czarny" Fajny, psychologiczny film hiszpanski 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 7:24 pm
czapla_666
bywalec

"Czas apokalipsy" i "Bylismy zolnierzami". Jestem na"tak":P

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 8:10 pm
nova.nike
bywalec

Dawno nie zaglądałam, okropny brak czasu 😡 a dużo się wydarzyło, m.in. ogladałam ostatnio parę rzeczy 🙂

A więc tak najpierw "Transporter 3"
Dobry, szybki film akcji o szybkich samochodach i pościgach, choć nie aż tak bardzo nastawiony na wyścigi jak "Szybcy i wściekli", których tak na marginesie po raz kolejny, dla boskiego Vin Diesela, znów oglądałam w tv 😀 Co do "Transportera", nie jest to oczywiście żaden film z nastawieniem na jakiekolwiek myslenie, po prostu gdy nie ma co robić i chce się obejrzeć coś prostego, to można wybrać akurat to.

Kolejny "Zmierzch"
Okropnie nudny film. Właściwie to z ostatnich paru minut po prostu wyszłam. Skończyłam ogladać jak wchodzili na bal. Przez cały czas czekałam na coś przez co można by ten film określić jako horror, nie doczekałam się. Później przeczytałam, że to film dla nastolatek o pierwszej miłości itp. Byc może, nie wiem, ale wiem że nikomu bym tego nie poleciła. Toż to już "Buffy. Postrach wampirów" była lepsza. Również jakościowo, bo cały ten mroczny, szarawy i zamazany obraz strasznie mi sie nie podobał.

Kolejny tym razem dobry film o wampirach "Underworld 3"
To jest to na co uważam warto się wybrać, jesli oczywiście lubi się tego typu filmy fantastyczne. Kolezanka nie lubi i jej się nie podobało. Ale ja byłam zachwycona. W przeciwieństwie to Gwiezdnych wojen których części 1-3 miały wyjaśnić historię z wcześniej nakręconych 4-6 i wyszły fatalnie, w Underworld 3 mamy ładnie wyjaśnioną historyjkę przedstawiającą poczatku powstania relacji wampiry-wilkołaki. Przy tym naprawdę fajny mroczny klimat.

I ostatni, ale wcale nie najgorszy "Slumdog"
Bardzo podoba mi się kultura indyjska, w tym ich kino. Ten film, co prawda nakręcony przez Anglików, o ile się nie mylę, ale opowiada wspaniała historię o Indiach. Bardzo fajna muzyka, łatwo wpadająca w ucho. Piękne obrazy i wspaniały świat koloru. Świetnie nakręcona opowieść o tej szarej i smutnej strony Indii, jednocześnie pokazująca nam, że nawet ci najbiedniejsi mogą być szczęśliwi. Nie wiem czy zasłużył na tyle Oskarów, nie oglądałam innych pozycji, ale na pewno film ten warto obejrzeć.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/03/2009 9:19 pm
Sagamore
stały bywalec

Jestem legendą - w roli głównej Will Smith..
Ogólnie to film dobry lecz czułem się po nim strasznie zdołowany ( sam nie wiem czy to wizja opustoszałego NY czy może ta scena z psem ). Tak czy siak nie żałuję ale musiałem odreagować i pośmiać się trochę przy Robin Hood: Faceci w rajtuzach 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2009 4:56 pm

ostatnio oglądałam 'ciekawy przypadek Benjamina Buttona'.
rewelacyjny film.
bardzo wzruszający i klimatyczny film.
skłania do refleksji.
a Brad Pitt wyglądał, jakby miał z 30 parę lat.
cudo. 😉

poleam wszystkim, którzy jeszcze tego filmu nie widzieli. 😉

sky's the limit.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2009 6:08 pm
velvet
bywalec

"60 sekund"-nie w mim stylu, ale za namową męża obejrzałam i powiem że był wart mojego czasu 🙂

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/03/2009 6:35 pm
Mayka
bywalec

Kilka dni temu byłam w kinie na "Slumdog", poruszający i ciekawy film.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2009 3:20 am
Linek
bywalec

"Slumdog" jest świetny, też niedawno obejrzałam go w kinie. I śmieszy i przestrasza. Dzieci grające w filmie są cudowne, a głuchy pohuk Bombaju (czy Mumbaju) magnetyczny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2009 10:29 pm
Sagamore
stały bywalec

cóż mnie jakoś "slumdog" nie poruszył.
Zdecydowanie bardziej podobał mi sie "wrestler" (możliwe, że ze względu na moją dawną ekranową miłość M. Tomei 😛 )

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2009 12:54 pm
KarolPoProstu
forumowicz

slummdog jest bardzo ciekawym filmem, ale 8 oskarów to jak dla mnie przesada 😉
ostatnio udało mi się obejrzeć "Celebrity" Woodego Allena - film jest nteligentny i dowcipny, pokazuje jaki naprawdę jest show biznes, Chętnie pójdę do kina na jego kolejny film "Vicky Cristina Barcelona", oby trzymał poziom 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2009 11:42 pm

Ostatnio obejrzałem kilka dobrych filmów, m.in "Lektor"-a, "Exils", "La Zona", i po raz piaty chyba "Lucky people center". Ten ostatni bardzo gorąco polecam:).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2009 1:14 am
Linek
bywalec

Woody Allen "Vicky Cristina Barcelona" - jeden z "tych dobrych" filmów Allena, fajnie się go oglądało 🙂 "Zapaśnik" też dobry, chyba nikt nie zagrałby tej roli tak autentycznie jak Mickey Rourke. Nawet , kiedy szedł ciężko sapiąc to "to grało".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2009 1:36 am
czapla_666
bywalec

Moze i nie zaden nowy, ale obejrzalam ostatnio "Rambo";) Kocham ten film, wiec moge go ogladac niemalze co tydzien:P Polecam:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2009 2:06 am
Loviisa-chan
stały bywalec

"Vicky Cristina Barcelona" - nie wiem co napisać 🙄 W sumie zmysłowy, fajny film, nie mówiąc o moich dwóch ulubionych aktorkach, które akurat razem tam grały :), czyli Penelope Cruz i Scarlett Johansson. Za to na mojej przyjaciółce wywarł wrażenie takie, jak zapewne na mnie "Między słowami" 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2009 10:03 pm
kornelia1981
początkujący

mi sie film ,, ksiezna ,, ostatnio podobal

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2009 6:35 pm
Strona 11 / 20 Wstecz Następny
  
Praca