Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co ostatnio ogladaliscie?  

Strona 19 / 20 Wstecz Następny
Vegeta169
bywalec

"Hej, Skarbie" (tyt. org. "Precious ) czyli dramat obyczajowy a konkretnie ukazanie patologii- główna bohaterka jest gwałcona przez ojca z którym drugi raz zachodzi w ciążę. Matka bije ją bo zazdrosna jest o męża 😮 . A do tego dziewczyna jest bardzo otyła, przez co od zawsze znosi poniżenia. Taki typowy obraz Juesej od strony której się nie pokazuje. Nie mówię że u nas nie dzieją się takie rzeczy, ale zachowanie bohaterów filmu jest typowo amerykańskie z całym tym ich tłustym żarciem, paskudną mową rodem z getta i tymi łatwymi pustymi pannami. Koszmarna rzeczywistość, głupota jeszcze raz głupota.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2012 4:27 am
kikimora
bywalec

Po raz trzeci czy czwarty "The legend of Sleepy Hollow", czyli poczciwy "Jeżdziec bez głowy" Tima Burtona. Najlepszy reżyser ever 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/08/2012 4:21 pm
Samanya
bywalec

Love meatender/Kochane mięso
Ku***, brak mi słow
sorry

15.12.12 wieczorem z koleżankami oglądałyśmy Kwiat Pustyni.
brutalnie się z tymi kobietami obchodzą...coś okropnego.

[edytowane 16/12/2012 przez Nusiaczek]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 1:06 am
sałatki
początkujący

uwielbiam filmy z Rayanem Goslingiem

uwwielbiam słodycze:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2013 2:09 pm
aniss
bywalec

"Cudotwórczyni"
http://www.filmweb.pl/film/Cudotwórczyni-2000-36214

Piękny film, pokazujący jak niemożliwe staje się możliwym. Opowieść o głuchoniemej i niewidomej dziewczynce, która uczy się komunikacji ze światem. Jak tego dokonać? Jak porozumieć się z dzieckiem które nie zna słów ani dźwięków? Ważne żeby się nie poddawać.. bo któż może wyciągnąć drugiego człowieka z mroku i ciszy, jak nie ten co w świetle się przechadza..

Film na faktach, Helen Keller skończyła studia, a nawet opanowała sztukę artykulacji słów, pomimo, że nigdy ich nie słyszała. A kim by została, gdyby pozostawiono ją w tym mroku? Gdyby nikt nie "wtargnął" do jej świata siłą i nie zaświecił promienia rozświetlającego świat?

https://www.youtube.com/watch?v=8ch_H8pt9M8

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2015 7:58 pm
vegesmile
bywalec

Ostatnio potrzebowałam czegoś takiego jak Cudowórczyni, ale nie mogłam znaleźć w wystarczająco krótkim czasie, więc zdałam się na lekkie kino familijne i obejrzałam "Wakacje Mikołajka" i bardzo mi się podobało! To taka ciepła opowieść, leciutka, fajne tło nieco starszych czasów, dobre i dla dzieciaka i dorosłego. Pierwszą część też polecam!

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2016 2:49 pm
Samanya
bywalec

A ja "Escobar: historia nieznana".Tak politycznie plus cały kubeł popcornu..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2016 6:11 pm
Fatty
weteran forum

Star Wars 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2016 6:36 pm
alternative
stały bywalec

w piątek 'palacz', film mojego ulubionego reżysera.
wczoraj 'upadek', wybiela i pokazuje słabości

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/01/2016 12:07 am
MarzenkaH
początkujący

Ostatnio oglądałam Spotlight. Naprawdę ciekawy film poruszający temat tabu. Warto 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2016 3:52 pm
Samanya
bywalec

Kontrowersyjny.
"Zanim sie pojawiłeś"
Oglądał ktoś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2016 2:09 am
alternative
stały bywalec

jakiś czas temu znalazłam listę pięciu najlepszych polskich horrorów. cztery znalazłam i obejrzałam, w jeden nie mogłam się wkręcić ('diabeł'), pozostałe 3 - 'widziadło', 'wilczyca' i 'medium' dobre, ostatni z tych trzech najbardziej interesujący. z opisu najbardziej zainteresował mnie 'labirynt', którego nie mogę znaleźć w otchłani internetu, ma być w klimacie 'lokatora' i 'wstrętu' Polańskiego.

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2016 2:26 am
Marta74
świeżaczek

Super film Siła spokoju 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2016 2:44 am
molika
początkujący

Ostatnio oglądałam film "Gra o wszystko" z 2017 roku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2018 10:29 am
Anne
 Anne
początkujący

Spider-Man: Into The Spidey Verse. Jak dla mnie film roku.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2019 3:05 pm
Strona 19 / 20 Wstecz Następny
  
Praca