Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co ostatnio ogladaliscie?  

Strona 3 / 20 Wstecz Następny
dirty.macaque
forumowicz

ja dziś "the big lebowski"
uwielbiam 🙂

http://ludzie.playmobile.pl/blog#menuTabs

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2008 5:43 pm
kumkum
forumowicz

a u mnie teraz na tapecie: Little Miss Sunshine oraz Duchy Goi 🙂

kum kum

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/01/2008 8:18 pm
dirty.macaque
forumowicz

little miss jest rewelacyjna 😀

http://ludzie.playmobile.pl/blog#menuTabs

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/01/2008 4:42 pm
badba
bywalec

Ostatnio Michael Clayton. Nie wiem jakos jestem sentymentalnie przywiązana do filmów z podtekstem lekko politycznym. Syryjana tez ok.

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2008 2:49 pm
nova.nike
bywalec

Ostatni film który oglądałam w kinie to Zgon na pogrzebie. Bardzo zabawna komedia angielska, polecam wszystkim którzy lubią specyficzne angielskie poczucie humoru.

Teraz chciałabym pójść na film Amerykański gangster lub Królowie nocy. Może ktoś wie czy warto? Albo chciałby się przejść 😉

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/02/2008 7:32 pm
dirty.macaque
forumowicz

moi znajomi z innego portalu wygrali bilety na królów i byli bardzo zadowoleni po pokazie więc chyba warto.

http://ludzie.playmobile.pl/blog#menuTabs

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/02/2008 5:50 pm
elis99
bywalec

''Rozmowy noca''-bardzo mile zaskoczona,poytywne wibracje
''PS.Kocham Cie''-ciepluchny film
''Twarda sztuka''-naprawde warto obejżeć
''Jumper''-bardzo ciekawy motyw,rozbrajający film
''Lejdis''-całkiem fajne ale takie troszku nieżyciowe
''Zaczarowana''-mimo ze moze wydawac sie filmem typowo dla dzieciaków to film podobał mi sie,zaczarowany

''Urodzić ducha''-francuska produkcja,niepowiem nic wiecej ale film zapada w pamięć

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/02/2008 9:33 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

Polowanie na druhny. Fajna komedia z Owenem Wilsonem 🙂 pozdr a dzis sciagam film next z nicolasem cagem nie moge sie doczekac kiedy obejrze bo slyszalam ze fajny film

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 1:17 am
Adi2012
początkujący

A tak ostatnio to fajna komedyjke Jesus, Mary and Joey, bardzo fajna, 3.10 to Yuma, taki sredni western a dzis moze wrzuce sobie na talerz Mumie albo Sahare albo...zatopie sie w ksiazki-teraz na ruszcie na przemian The Book Of Shadows Jamesa Rees'a i Zawod Wiedzma Olgi Gromyko:D
A do obejzenia polecam Niebianska Przepowiednia i cos co sie zwie po angielsku "Breakthrough -A Documentary about a raw Vegan Family" Cos naprawde susper, o rodzince zyjacej tylko na surowych warzywach i owocach, Gosciu ma zaraz 60tke a wyglada na 30-40. Podziwiam ich naprawde 😀 Wygooglajcie sobie wpisujac "the garden diet" albo raw vegan familly" jesli juz gdzies o tym tu bylo to najmocniej przepraszam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 2:29 am

"jestem legendą"
ten film jest taki, że myśli się o nim nawet wiele godzin po jego obejrzeniu

Rany! Jak w pewnym momencie zaczęłam ryczeć, to nie mogłam przestać! Przeryczałam połowę filmu! Dawno się tak na żadnym nie spłakałam, naprawdę...

PS. Polecam "Requiem dla snu" z Ellen Burstyn i Jaredem Leto. Bardzo życiowy film. "Wstrząsająca opowieść o czwórce bohaterów z Brooklynu, którzy w pogoni za realizacją swoich marzeń odbywają podróż w głąb piekła uzależnień. Ucieczka od rzeczywistości kończy się dla rozprowadzającego narkotyki Harry'ego, jego uzależnionej od pigułek na odchudzanie matki, Sary, pogrążonej w nałogu dziewczyny, Marion, i najlepszego przyjaciela, tragedią. Każdy z nich, nie mogąc sobie poradzić z chaosem otaczającego ich współczesnego świata, popada w uzależnienie od narkotyków, telewizji. "Requiem dla snu" to hipnotyczna opowieść o tęsknocie za miłością, życiu w iluzji, kłamstwie i zjawisku uzależnienia."

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 10:07 pm
/ula/
bywalec

Ja ostatnio byłam w kinie na "Całkowitym zaćmieniu"("Total eclipse") Agnieszki Holland. Ten nakręcony 13 lat temu film opowiada o związku dwóch francuskich "poetów wyklętych" Arthura Rimbaud i Paula Verlaine. Ciężki film, długo o nim myślałam. Jednak warto obejrzeć.
Widziałam też ostatnio "Wszystko za życie" ("Into the wild"). Ciekawa historia, młody chłopak ma dość konsumpcyjnego stylu życia, wyścigu szczurów, rodziców... Pozbywa się wszystkich pieniędzy i, nie zostawiając żadnej wiadomości bliskim, rusza w podróż... Film określiłabym jako bardzo dobry, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie musiałam wyjść z pokoju, a wróciłam, gdy koleżanka krzyknęła, że już koniec tej sceny... Chodzi o scenę, w której bohater upolował łosia (czy jelenia, nie pamiętam)- wszystko było dokładnie pokazane, nawet moja koleżanka (nie wege), stwierdziła, że ta scena była za długa i niepotrzebna. Ale ogólnie ciekawa historia, więc warto zobaczyć (o ile wyjdzie się podczas tej jednej sceny).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 10:37 pm
verufer
bywalec

No to do kolekcji wyciskaczy lez ja proponuje jeszcze "Czlowieka Slonia" Lyncha...

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 1:07 am
rubia
forumowy expert

Miłośnikom angielskiego humoru polecam "Clockwise"- tarzałam się ze śmiechu. Uwielbiam "Czerwony" Kieślowskiego i mogę oglądać go na okrągło. Horrorów i thrillerów mój organizm nie toleruje, nawet przy scenach z jakimś ostrym strzelaniem muszę uciekać z pokoju, więc trudno mi coś zarekomendować. A ostatnio oglądaliśmy "Thunderbolts"- film o tym, że jednak to nie grawitacja rządzi wszechświatem, tylko pole elektromagnetyczne (taki trochę prowokacyjny, jak "Niewygodna prawda" Ala Gore'a. A dziś, dosłownie przed chwilą, skończyliśmy oglądać jakieś trzy krótkie nowelki o sytuacji Czarnych Amerykanów od 1938 do 1958 (z Wesleyem Snipes'em m.in), bo akurat temat rqasizmu z pewnych powodów bardzo nas obchodzi.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 1:51 am
Kokoro
forumowicz

"Horton słyszy Ktosia" bardzo zabawny film, nie tylko dla dzieci, ale wiadomo każdy ma insze poczucie humoru 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2008 2:30 am
bol_ek
forumowicz

ja wczoraj widzialem po raz kolejny battle royale 2 i waru :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2008 2:01 pm
Strona 3 / 20 Wstecz Następny
  
Praca