Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

South Park  

Owo
 Owo
bywalec

Lubicie? Co o nim uważacie?

Ja ogólnie lubię, chociaż czasami reprezentuje naprawdę prymitywne poglądy i poczucie humoru. I uwielbiam jego postacie. Postacie South Parku to chyba najważniejszy powód, dla którego to oglądam... 🙂

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2007 6:49 pm
Ireth
bywalec

South Park jest genialny, choc nie wszystko lapie, bo ogladam w oryginale. Nie wiem, czy widzialas Owo film pana Moore'a "Zabawy z bronia" -- tam tworcy serialu specjalnie dla niego ukladaja i pokazuja animowana historie USA w tej poetyce :D.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2007 11:33 pm
Owo
 Owo
bywalec

O, nie widziałam. No to wiem czego będę szukać w najbliższym czasie 😎

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2007 1:06 am
elis99
bywalec

Ja w sumie nieoglądam ... choć postacie są przekonkretne to fakt ..

[edytowane 29/4/2007 od elis99]

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2007 2:42 pm
_Maya
forumowicz

Ja tam lubie.

South Park jest świetny 🙂
Zabawny i z świetnymi tekstami ;D
Ale nic nie pobije postaci 😉 Uwielbiam je!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2007 3:24 am
xxl
 xxl
weteran forum

Słyszeliście już...? Zmarł Isaac Hayes... Współtwórca najfantastyczniejszego programu w historii telewizji... Ten, który tchnął ducha w postać Chefa 🙁 Dziękujemy.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2008 1:07 am

Łachowy jest, oglądam jak na niego natrafię. Ale i tak Przerysowanych dużo bardziej lubię, są po prostu genialni^^

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2008 9:56 pm
xGetBoredx
bywalec

Ja też jestem fanem. Trafia w moje prymitywne poczucie humoru 😉 SP nie zawsze jest prześmiewczy, czasem pokazuje i dobre wartości.

wciąż raczkuję w temacie wegetarianizmu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2009 3:55 am
kingajkari
forumowicz

lubię, lubię
ale starsza mi oglądać nie pozwala :((

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 1:43 am
jami
 jami
początkujący

Ja włąśnie oglądam wszystkie odcinki drugi jest i jestem na końcu 9 sezonu. Powoli stwierdzam, że jest to najlepszy serial ostatnich lat. Smieszny, postacie mają wyraziste charaktery (dlatego nie polecam oglądania "z doskoku") i do tego może w wielu sprawach nauczyć zdrowego podejścia do życia, chociaż głównie jest to przez wyświewanie. Ale akurat odcinek o wegetarianizmie był moim zdaniem lekko przesadzony 😉

Proste przepisy wegetariańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2009 1:47 am
  
Praca