Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jaki to film?  

Strona 1 / 10 Następny
karotka
rozmówca

Myślę, że wszyscy wiedzą o co w tym temacie chodzi... dla przypomnienia powiem, ze zamieszczę tu zdjęcie z pewnego filmu, kto zgadnie jego tytuł wkleja własne zdjęcie (oczywiście z filmu:P) i zabawa trwa dalej 🙂

Po pewnym czasie, jeśli wystąpi trudność w odgadnięciu filmu, autor zdjęcia powinien dodać kolejne zdjęcie tego samego filmu.
Jeśli po tygodniu ciągle nikt nie zgadnie tytułu "autor" powinien zmienić film 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 6:27 pm
karotka
rozmówca
e-anandas
bywalec

Nie wyswietla mi sie to zdjecie, ale znam ten film. To czeski film 🙂

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 7:22 pm
karotka
rozmówca

Niestety nie ma takiego tytułu 😛 ani nie jest produkcji czeskiej :red:
ale myśl dalej 🙂

[b]e-anandas[/b] : Nie wyswietla mi sie to zdjecie

a u mnie jest 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 8:05 pm
Nantosvelta
forumowy expert

U mnie też się nie wyświetla :/

Napiszcie co widzicie na obrazku, bo z chęcią się przyłączę do zabawy...

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 10:38 pm
vegetena
stały bywalec
Nantosvelta
forumowy expert

Ojej, link mi się nie otwiera. Pojawia się tylko biała plansza 🙁

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/07/2007 10:50 pm
karotka
rozmówca

to może inaczej : tu [url= http://karotka56.wrzuta.pl/obraz/codlYutODj/zdjecie_z_pewnego_filmu_p]zdjęcie[/url] musi być na pewno :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 3:43 am
e-anandas
bywalec

e-tam poddaje sie nei wiem co to za film. lufy maja fajne tyle wiem.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 4:26 am
Koniara
stały bywalec

A mi sie nie chce załadować >:[

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 6:38 pm
tru
 tru
stały bywalec

pierwszy film czeski odgadnięty, drugi hmm białość widzę.. widzę białość - Seksmisja 2 ?
ostatni to zapewne święci z bostonu

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 8:35 pm
waszakicia
stały bywalec

Tru zgadłaś...wiec wklejaj nastepne zdjecie 🙂 zabawa ma trwać dalej tak?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 8:45 pm
tru
 tru
stały bywalec

[IMG] [/IMG]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/07/2007 8:46 pm
Paulina16
forumowicz

[b]Tru[/b] to nie tak, skąd niby wiesz jaki to był film? Jaką masz pewność,że rzeczywiście zgadłaś? Myślałam,że to będzie jasne, że autor zdjęcia musi potwierdzić tytuł zdjęcia 😀 Napisałam, że nie był to czeski film, zresztą to było tylko jedno i to samo zdjęcie, więc skąd się wzięła również [b]Seksmisja[/b]?? 😀 😀 😮 😮 dosłownie szok. Chodziło tylko i wyłącznie o "Swiętych z Bostonu", a było kilka linków, bo nie wszystkim się otwierały 😛

Dosłownie ubaw... "Seksmisja" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
[b]KAROTKA[/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2007 2:59 am
tru
 tru
stały bywalec

Jak ostatnio "sprawdzałam" to "byłam" płci męskiej 😉 mniemam iż od tamtej chwili niewiele się zmieniło 🙂 jeśli wystąpią jakieś ewentualne wątpliwości postaram się empirycznie potwierdzić
To było zbyt proste do zgadnięcia, ale ok następnym razem poczekam na autora 😉 Skąd wiesz że chodziło o świętych z bostonu w takim razie skoro nie czekasz na potwierdzenie Karotki ? 😉
Dziękuję za obszerne wytłumaczenie o ilości filmów i gratuluję braku poczucia humoru 😉

To jak z moim filmem ? 🙂 Nikt ? Toż to klasyk nad klasyki z grupy wszelkich klasyków, a ja się obawiałem ze to będzie zbyt proste....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2007 2:10 pm
Strona 1 / 10 Następny
  
Praca