Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bollywood Festiwal  

nova.nike
bywalec

http://www.bollywoodfestiwal.pl/repertuar.html

Wybiera się ktoś z was?
Ja na pewno pójdę na któryś, jeszcze do końca nie zdecydowałam ale może Chak de! India lub Yuva. Chociaż wszystkie wydają się bardzo ciekawe, ale tak codziennie do kina;)

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2008 10:17 am
lucylu
bywalec

Nova.nike wspaniale, że o tym napisałaś:), napewno wybiorę:)...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2008 10:45 am
nova.nike
bywalec

No, mam nadzieję że ci się uda. Bo ja spojrzałam na rezerwację i w P-ń praktycznie wszystkie miejsca są juz zajęte 🙁 Ja nawet nie mogę sobie zarezerwować bo bilety trzeba odebrać na tydzień wcześniej a ja do wt nie mam szans na to by dotrzeć do multikina. Mam nadzieję że choć jedno wolne miejsce gdzieś się ostanie. Tobie równiez życzę szczęścia.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2008 11:18 am
lucylu
bywalec

ojej, no to nieciekawie. Ja idę w czw na TA RA RUM PUM i w sobotę na Dhoom2. U mnie w Rybniku jest jeszcze trochę wolnych miejsc.... Powodzenia:)

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2008 1:18 pm
agata18
bywalec

nova.nike życzę powodzenia w znalezieniu miejsca wolnego. 🙂

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2008 1:23 pm
nova.nike
bywalec

Dzięki Agato że trzymałaś kciuki 🙂 Udało się i dostałam bilet 😀 Okazało się że jeszcze 1/3 sali jest wolna, tyle że na stronce nie aktualizują na bieżąco i nie wykreślili tych ludzików którzy zarezerwowali miejsce a nie zapłacili na czas.Ich strata, mój zysk, mam nadzieję że film będzie fajny. Z opisu to mi wyglądało podobnie jak Dzikie koty i Żeńska liga, nie wiem czy dobrze tytuł kojarze ale treść brzmi podobnie.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2008 8:29 pm
nova.nike
bywalec

Lucylu i co jak było na filmach? Podobały ci się?
Mi mój bardzo się spodobał. Choć szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś troche innego. W innych filmach indyjskich które widziałam było sporo tańców i śpiewów. Ten był całkiem inny, ale naprawdę był świetny. Następnym razem wykupię chyba karnet na cały festiwal 😉

PS. Czy jadłaś może te tradysyjne indyskie słodkości które rozdawali. Były bardzo smaczne, chciałabym je sobie zrobić ale niestety nie zapamiętałam ich nazwy :((

[edytowane 7/4/2008 od nova.nike]

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 10:18 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Nova.nike, ja miałam okazję zjeść tradycyjny pikantny przysmak indyjski(ale nie na tych targach), tylko też nie wiem co to było : D jakieś prażone chrupiące kuleczki...ale dobre były : )

[edytowane 10/1/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/04/2008 11:48 pm
nova.nike
bywalec

No właśnie, Loviisa-chan o to dokładnie mi chodzi. Małe, okrągłe, chrupiące z rodzynkami... pychotka 😀 Teraz trzeba tylko znaleźć przepis 😉

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 1:53 am
lucylu
bywalec

oj, bardzooo mi sie pdobały! Jednak jak i w twoim przypadku były neico inne od tych, które dotychczas widziałam. Ale i tak cieszę się, że dotarłam, bo przed Dhoom2 byłam u mego stomatologa wyrwac ósemkę......:)

Co do jedzonka, nie jadłam z obawy, ze moze być coś nieveganskiego, a poza tym poprostu nie mogłam:/

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 11:14 am
nova.nike
bywalec

Współczuję tego zęba, dentyści sa okropni 🙁
Fajnie że ci się podobało. U mnie była prawie pełna sala i są raczej pozytywnie nastawieni na dalsze tego typu festiwale :hiya:
Nie wiem niestety czy ciasteczka były wegańskie. Szkoda że nie znasz nazwy niemniej poszukiwania trwaja i jeśli tylko coś znajdę na pewno wrzucę na stronę 😎

[edytowane 8/4/2008 od nova.nike]

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2008 8:19 pm
nova.nike
bywalec

ok, NEWS dla wszystkich, po przeszukaniu kilkunastu stron w internecie stwierdziłam że te ciasteczka to naprawdopodobniej Ladoo (Laduu - zależy na jakiej stronie). Jest ich podobno parę wersji, a te z kina to chyba te z migdałami. Jak znajdę czas i je przygotuję to dam znać 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 11:48 pm
nova.nike
bywalec

Podnoszę temat, jako, że już od 23 marca, przez cały tydzień znów pojawi się w Multikinie, [b] Bollywood Festiwal[/b]!!! 😀

link do stronki dla zainteresowanych:
http://www.bollywoodfestiwal.pl/

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/03/2009 2:21 pm
  
Praca