Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

BAJKI/ANIME/KRESKÓWKI  

Strona 1 / 9 Następny
Bellis_perennis
Famed Member

Zapraszam do dyskusji na temat bajek. Postanowiłam poruszyć ten temat ponieważ przeżywam jeszcze raz swoje dzieciństwo oglądając anime "Czarodziejka z księżyca".
Jakie się Wam podobały/podobają??? Czy je nadal oglądacie?
Ja mam 21 lat a przyznam się, że po wielu latach miło jest obejrzeć jeszcze raz to co wzruszało i bawiło w dzieciństwie.
Moje TOP 7:
1) czarodziejka z księżyca
2) zwierzęta z zielonego lasu
3) scooby doo
4) brygada RR
5) kubuś puchatek
6) muminki
7) troskliwe misie
😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:19 am
Nantosvelta
forumowy expert

Wbrew pozorom trudny temat 😮
Ja na tyle kocham animce, że sama nie wiem co wypisać 😀

W tej chwili mam miłośc do Krecika, ale raczej do maskotki w Empiku, której nikt mi nei chce kupić 🙁 (kosztuje 90 zł :(( )

[edytowane 26/8/2008 przez Nantosvelta]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:21 am
Deleted
forumowy expert

Heh, ja ostatnio wróciłem do Muninków. Bardzo lubie anime, szczególnie te nowsze 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:33 am
Ktosiek
stały bywalec

Pamiętam szał na Czarodziejki z Księżyca 🙂
W przedszkolu zawsze chłopcy byli Power Rengers, a dziewczynki Czarodziejkami.
Regularne popołudniowe bitwy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:34 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ach te czasy... ja poszłam na moje pierwsze wagary przez czarodziejkę :rotfl: wolałam ją niż szkołę... Swoją drogą to dziś jak to oglądam to tam jest mnóstwo motywów homoseksualnych 😮 czego będąc dzieckiem nie widziałam. Ale może to dlatego, że polsat puszczał wersję nieco ocenzurowaną. W oryginalnej jest nieco inaczej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:42 am
Nantosvelta
forumowy expert

Ta cenzura mnie dobijała. Dochodziły do mnei informacje o pełnej wersji a tu chała :((

A ja tak uwielbiam motywy hoomoseksualne :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:53 am
jazz
 jazz
stały bywalec

czarodziejki 🙂 fajne wspomnienie 🙂 gumisie 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 2:18 am
hipiska
weteran forum

Zawsze chciałam wyglądać tak jak ta czarodziejka czarnowłosa z niebieskimi pasemkami.... 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 2:38 am
Sagamore
stały bywalec

moje bajki z dzieciństwa chyba nie są aż tak popularne bo większość leciała na Polonii1

Yattaman (co do pisowni mam wątpiliwości)
śmiechu kupa - uwielbiałem ten serial ;D

Kapitan Hawk - piłka nożna i wszystko jasne:)

+ jakiś serial rysunkowy o żeńskiej siatkówce hehehe (niestety nie pamiętam tytulu )
- Mary Takigawa i inne "piękności" w akcji 😎
pzdr

[edytowane 27/8/2008 przez Sagamore]

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 1:49 pm
Andros
bywalec

Kapitan Hawk - piłka nożna i wszystko jasne

kurcze tez to oglądałem 🙂

ale ja tam najbardziej lubiłem gumisie 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 3:06 pm
Catinahat
bywalec

Muminki były świetne. Mój facet ma takie powiedzonko: 'to jest to co muminki nazywają skakaniem po chmurkach' 😀 pamietacie jak one skakały po tych chmurkach? A na południu Finlandii jest prawdziwa wyspa muminków!! Z Polski można się wybrać promem do pobliskiego miasta.

Brygada RR też była świetna, Gadżet byłą moją idolką 😀

No i jeszcze Smerfy (wiecie że Smerfy są belgijskie?)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 3:21 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Nantosvelta tu masz pełną wersję:
http://kreskowki.fani.pl/videos/view/2608#top
😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 6:02 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Bellis_perennis, dzięki 😀 Ale już wcześniej jedna moja kumpela Cię ubiegła i pokazała mi kilka stronek do oglądania animców :rotfl:

Sagamore, coś dla Ciebie: Yattaman kręcą na nowo. Zmieniona kreska i w sumie więcej szczegółów nie pamiętam, ale mają wyjść :rotfl:

Gadżet wymiatałł, i nie moge zapomnieć o króliku Bugsie, ale najlepiej wspominam odcinki w kosmosie 😀 I Taz i Struś Pędziwiatr :rotfl:

Nigdy nie sądziłam, że jestm bajkomaniakiem :rotfl:

Ostatnio oglądałam fajną serię. Nazywa się Ghost Hunt i ma klimat :rotfl: polecam dla miłośników mocnych wrażeń (i tych mniej mocnych też). jako reklamę powiem tylko tyle, że obejrzała to moja koleżanka, która na horrory patrzeć nie może, a od tego anime oczu oderwać nei mogła :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 8:43 pm
Sagamore
stały bywalec

Sagamore, coś dla Ciebie: Yattaman kręcą na nowo. Zmieniona kreska i w sumie więcej szczegółów nie pamiętam, ale mają wyjść

great news ale chyba już nie dla mnie ..chociaż zakładając że czasem na starość się dziecinnieje to może będę oglądać 🙂

tak czy siak Nantosvelta przypomniałaś mi (inny temat) o innej dla mnie kultowej bajce
"Hrabia Kaczula" - kurcze to powinna być obowiązkowa bajka dla wszystkich dzieciaków choć dziś u nas chyba stała się politycznie niepoprawna..hehehe..

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 2:06 pm
Cheery
rozmówca

Tak ,jako dziecko żyłam bajkami każdą dobranockę nagrywałam na kasecie ,każdą! Obowiązkowo 🙂 i miałam peeeeełno kaset ,wszyscy zazdrościli 😛 .Pamiętam i wspominam takie cudo jak "mały miś" ,albo" muminki" (jak się bałam oglądać odcinek małego misia "budyniowy potwór" jak jego tata z tą straszną miną wygląda zza framugi ,chowałam się pod kołdrą ,nigdy tego nie zapomnę ,oj nie) Za to nie lubiłam smurfów i teletubisiów.
Co do anime jestem dość wybredna ,trudno mi dogodzić z wyborem tytułu ,lecz pokochałam Air`a ,Kanona ,Clannada ,wirtualną Lain ,Shaman kinga (ale w oryginalnej japońszczyźnie ,bez ocenzurowanej wersji :/ ) ,Chobitsa (choć miałam w nim lekkie niedogodzenia) i wiele innych ,po za tym bardzo polubiłam kategorię ecchi 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 4:39 am
Strona 1 / 9 Następny
  
Praca