Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

BAJKI/ANIME/KRESKÓWKI  

Strona 2 / 9 Wstecz Następny
Loviisa-chan
stały bywalec

Zapraszam do dyskusji na temat bajek. Postanowiłam poruszyć ten temat ponieważ przeżywam jeszcze raz swoje dzieciństwo oglądając anime "Czarodziejka z księżyca".
Jakie się Wam podobały/podobają??? Czy je nadal oglądacie?
Ja mam 21 lat a przyznam się, że po wielu latach miło jest obejrzeć jeszcze raz to co wzruszało i bawiło w dzieciństwie. 😎

Żartujesz, ja mam dokładnie taką samą fazę na Sailor Moon 😀 Ostatnio nabyłam 1 tom SM ze strony JPF, a dziś zamówiłam 1 tom Sailor V : ) W ogóle chętnie bym się zgadała z Tobą na gadu, co Ty na to : ) ?
A "Zwierzęta z Zielonego Lasu" bardzo przeżywałam, Muminki też wymiatają : P Miło wspominam też "Super Świnkę" i "Mikana" : D

[edytowane 27/11/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 9:51 pm

Uwielbiałam Zwierzęta z Zielonego Lasu! Miałam bzika na punkcie tej bajki:) Zawsze lubiłam też Toma i Jerry'ego, smerfy, bajkę o kocie Filemonie i oczywiście Czarodziejki z Księżyca;P Muszę przyznać że wszystkie animce mają w sobie "to coś":)
Muminki też bardzo lubię, chociaż zawsze bałam sie Buki^^'

Miło wspominam też "Super Świnkę"

Często z kumpelami śpiewamy sobie "Super super piig!" :rotfl:

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 10:21 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

chociaż zawsze bałam sie Buki^^'

A ja też hatifnatów : D

[edytowane 27/11/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 10:39 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Ogólnie dubbingi są złe i powinni tego zabronić 🙂

Jak tylko dociągnę do końca j-doramę, którą prawdopodobnie końcczę ściągać, będę szukała hrabiego kaczulę ^^
Pamiętam, jak pytałam się rodziców, kim jest ten wegetarianin. I mi tata powiedział, że dowiem się jak podrosnę :rotfl: Ciekawe, czy przeszłam na wege wtedy 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 3:42 am
tru
 tru
stały bywalec

oho to ciązkie zadanie - silnik forum by się zapchał jakbym miał wymienić w jednym poście wszystkie ulubione bajki 🙂
wspomniane mumunki z jednej strony tak - ale BUKA !! to moja największa trauma. buka zabrała mi dzieciństwo 😉
mam mnóstwo ulubionych bajek ale naprawdę nie dam rady ich wszystkich wymienić. za anime może jakos super nie przepadałem. No choć Czarodziejki były ok, czasem oglądałem.

p.s. parę osób pytało o linki do anime http://www.sweetanime.com/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 3:13 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Loviisa-chan znam pare stronek. Jednego lincka już wrzucałam ale mogę jeszcze raz.
To jest moja ulubiona stronka. Wszystkie odcinki serii plus odcinki specjalne. Wszystko z napisami 🙂
http://kreskowki.fani.pl/videos/view/2608#top
a tu są jeszcze inne ale nie ma niestety wszystkich odcinków
http://www.kreskoweczki.pl/czarodziejka-z-ksiezyca-s/
http://bajki.funpark.pl/kategoria_bajki.php?strona=1&kat=90
Sailormoon jest the best 😎
Nawet ostatnio wróciłam do rysowania mangi 😀 Miałam na to fazę już kiedyś jak byłam mała a potem przeszłam na szkicowanie zwierząt a teraz znów manga. 🙂 ach jakos to wszystko pozwala mi zapomnieć o problemach. Loviisa jak chcesz mogę Ci przesłać moje ulubione utwory z Sailormoon. 😀
Rozwala mnie jak sailor pluton z takim spokojem wypowiada śmiertelny krzyk... 😀

Już sobie bezczelnie wzięłam nr gg z Twojego profilu.

[edytowane 30/8/2008 przez Bellis_perennis] [b] [/b]

[edytowane 30/8/2008 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2008 8:23 pm
Nantosvelta
forumowy expert

:(( Hrabia Kaczula nie chce mi się ściągać. Dostępne były tylko 2 sezony: 1 i 4 (czy jakoś tak), ale za malo seedów 🙁 Ech, będę musiala cos innego wykombinować 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 12:25 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Dzięki serdeczne za linki 🙂

Nawet ostatnio wróciłam do rysowania mangi 😀 Miałam na to fazę już kiedyś jak byłam mała a potem przeszłam na szkicowanie zwierząt a teraz znów manga. 🙂

Ja też ostatnio wróciłam do tego i mam zamiar się podszkolić : >

ach jakos to wszystko pozwala mi zapomnieć o problemach.

Mnie też.

Rozwala mnie jak sailor pluton z takim spokojem wypowiada śmiertelny krzyk... 😀

A wiesz co, moim zdaniem to właśnie do niej pasuje bo ona jest taka poważna...jak w amerykańskim dubbingu ona to wykrzykiwała, mając półprzymknięte oczy i poważną minę - to dopiero się gryzło ze sobą 😮

[edytowane 27/11/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2008 2:55 am
Sagamore
stały bywalec

heheh nie sądziłem, że doczekam tych czasów a jednak..
mój hit z lat młodości doczekał się wersji kinowej 🙂

http://film.gazeta.pl/filmnews/1,94586,6202620,Bedzie_kinowa_wersja_Yattamana.html

kit gwarantowany 😛

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2009 11:34 am
pawel747
bywalec

heheh nie sądziłem, że doczekam tych czasów a jednak..
mój hit z lat młodości doczekał się wersji kinowej 🙂

Chyba przeżywaliśmy naszą młodość w tym samym czasie, bo też to oglądałem :rotfl: Stare dzieje...

Dziś lubię pooglądać od czasu do czasu kreskówki Disneya 😀 No i Krecika 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2009 4:54 pm
Sagamore
stały bywalec

krecik wiadomo - kultowy zwierzak

ja pogrzebałem w pamięci i odszukałem jeszcze jedne fajne anime oglądane w czasie gdy szalałem za piłką (strasznie dawno)

http://pl.youtube.com/watch?v=SnRNVuOzbws

chyba jedna z nielicznych piosenek śpiewanych po niemiecku, która mi się podobała heheh

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2009 11:58 am
pawel747
bywalec

A to nasza młodość mogła się jednak tylko zazębić, bo tego chyba w życiu nie widziałem 😉 A do muzyki po niemiecku mamy takie samo podejście :rotfl: To jedyny język, w którym muzyki nie lubię słuchać (z nielicznymi wyjątkami).

[edytowane 28/1/2009 przez pawel747]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/01/2009 4:40 pm

Dziś lubię pooglądać od czasu do czasu kreskówki Disneya 😀

Ja też ^^ Ale bez polskiego tłumaczenia-jest inne niż powinno i wtedy pośmiać się można xD
Z anime oglądam Naruto ;]

Za czasów dzieciństwa oglądałam wszelkie dobranocki i Cartoon Network (nie wiem,jak się dokładnie pisze :]). Ahh.. Te niezapomniane czasy ^^

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 12:06 am
pawel747
bywalec

Nie wiem jak jest z tymi tłumaczeniami kreskówek Disneya, bo nie oglądałem ich za bardzo po angielsku... Chyba coś tam mi się zdarzyło i nie przemówiły do mnie tak bardzo. Chyba najlepsze jak dla mnie są "Kacze opowieści", te to miały wręcz wybitny dubbing :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2009 4:08 am
roxanne007
rozmówca

O ja cie!Jak byłam mała to kochałam straaaasznie wszystkie bajki od Walta Disney'a szczególnie:"Zakochany kundel" i "Aryskotraci" 😛 kwestie do dzis umiem na pamięć 😀 i jak nikt z dorosłychnie patrzy, to czasem z siostrami sobie oglądam:P

Loviisa-chan i Bellis_perennis, mogę do Was zaklikać, bo obawiam się, że też oszalałam na punkcie Sailor Moon 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2009 11:39 pm
Strona 2 / 9 Wstecz Następny
  
Praca