Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

BAJKI/ANIME/KRESKÓWKI  

Strona 8 / 9 Wstecz Następny
k86w09
forumowicz

...

no co ty ja zawsze jak czekam na piątkową mangę, to zdążę we wtorek lub środę wszystkie spoilery przeczytać i nawet wtedy czytanie już oficjalnej wersji daje mi radochę 😛

Chociaż mam nadzieję, że przez to nikogo nie zniechęciłem:(

...

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/11/2009 6:28 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Po prostu nie grzesz już więcej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2009 12:42 pm
k86w09
forumowicz

dobrze 🙁

...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2009 9:44 pm
Maq
 Maq
bywalec

Zawsze lubię oglądnąć dobrą bajkę, moi faworyci to:
- Flinstonowie
- Kocia Ferajna
- Kacze Opowieści
- Pinky i Mózg
- Hrabia Kaczula (bajka o wampirze wegetarianinie, który podróżował swoim zamkiem)
- Sąsiedzi
- Zwariowane Melodie

Ogólnie to mam sentyment do starszych produkcji, większości nowych bajek po prostu nie trawię. Jednak jest kilka wyjątków:
- Fineasz i Ferb
- Mroczne Przygody Billego i Mandy
- Cafe Myszka (chodź to nowy serial, to jest tam wiele starszych kreskówek Disneya)
- Krowa i Kurczak
- Kaczor Dodgers
- Pingwiny z Madagascaru

U mnie zdecydowana przewaga to jednak animacje Hanna Barbera/Warner Bros.

Dawniej to kanały Bajkowe nadawały zdecydowanie lepsze kreskówki, taki Cartoon Network dzisiaj to zupełnie inny kanał, Fox Kids to też była inna klasa niż teraz Disney XD (czy chwilę wcześniej Jetix), najnowszy przykład to Disney Channel który w momencie startu oferował np. klasykę Disneya. Teraz to jest zupełna papka, ale najwidoczniej gusty dzieci zmieniają się z biegiem czasu, aż strach pomyśleć co będą oglądać nasze wnuki;p

[edytowane 14/8/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2010 4:32 pm

Krecik, Sąsiedzi, Gadżet - Nic ich nie zastąpi. 🙂
A pamiętacie "Wilka i Zająca"? xDD

Pamiętam, jak byłam jeszcze dzieckiem i bawiłam się z kuzynami w Inspektora Gadżeta...
Zgadnijcie, kto był Gadżetem? xDDDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2010 3:48 am

Dawniej to kanały Bajkowe nadawały zdecydowanie lepsze kreskówki, taki Cartoon Network dzisiaj to zupełnie inny kanał, Fox Kids to też była inna klasa niż teraz Disney XD (czy chwilę wcześniej Jetix), najnowszy przykład to Disney Channel który w momencie startu oferował np. klasykę Disneya. Teraz to jest zupełna papka, ale najwidoczniej gusty dzieci zmieniają się z biegiem czasu, aż strach pomyśleć co będą oglądać nasze wnuki;p

Tak, zgodzę się z Tobą...
Niestety, czasy dobrych bajek prawdopodobnie nie wrócą... 🙁

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2010 3:52 am
Maq
 Maq
bywalec

A pamiętacie "Wilka i Zająca"? xDD

Nu zajec, nu pagadi ;p
Zawsze do kolegi tak się śmiałem, który nazywa się Zając, ale nigdy tak naprawdę nie wiedziałem co to znaczy ;p

[edytowane 15/8/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2010 12:43 pm
Wege-mewka
bywalec

Ostatnio dużo wspominam i nawet wpadłam w tv na bajkę Toma i Jerry. :heartpump: Dalej to kocham. Fajnie tak pooglądać po kilku latach. Po tym oglądałam też Flinstonów. Również coś świetnego ; D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2010 9:08 pm

Obejrzałam ostatnio 5 pierwszych odcinków "Sailor Moon".
Zakochałam się!! :love:

Niestety, muszę oszczędzać transfer, więc na razie oglądać nie mogę ( 🙁 ), ale w przyszłości zamierzam obejrzeć także "Death Note". Mam na ścianie już nawet plakat. 😛

A tak w ogóle to ma ktoś jakieś anime na DVD? Bardzo bym chciała oglądać i oglądać, ale nie mam a bardzo jak, bo mam bardzo mały transfer w necie (tylko 3 GB), a jak go wykorzystam, to wszystko ładuje mi się tak wolno, że... Szkoda gadać! 😉

PS @Maq: Ten tekst rządzi! xDDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2010 3:21 pm
Carine
forumowicz

Chyba kazdy ma jakis sentyment do bajek zwlaszcza tych z dziecinstwa 🙂 Ja osobiscie nadal je lubie zwlascza Disneya ale chyba najbardziej kocham anime ^.^ moje ulubione to fushigi yuugi , ayashi no ceres, tsubasa, DB, sailorki ;p, cowboy bebop a ostatnio ogladana full moon - zabawna i wzruszajaca , polecam 🙂
Wracajac do dziecinstwa to u mnie przewijaly sie takie jak Daimos, Gigi , Tsubasa , Yattaman, Sally czarodziejka , Mikan (uwielbiam to anime ^^), motomyszy z marsa, przyjaciele z zielonego lasu, pinky i mozg ;D i oczywiscie muminki oraz smerfy 🙂

PS. PanikowaNevcia_xD mam troche odcinkowych anime na plytkach wiec jesli chcesz to moge uzyczyc
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2010 10:37 pm
Pocahontas
bywalec

mia_22 ja tez lubie bajki Disneya. Pokahontas, Król Lew i te inne 😀 Ale z anime tez zawsze miałam doczynienia, bo moja starsza siostra miała kiedyś na to fazy i w ogóle. Teraz pooglądajcie sobie wieczorynki, jakie denne są -.- A muminki, fajnie, ze Bellis wspomnialaś. Pamietam jak sie bałam Buki i miałam schizy ze zaraz sie za oknem pojawi 😀 albo te hefa cośtam, te takie coś białe co jadło muminki 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 12:27 am
Carine
forumowicz

Pamietam jak sie bałam Buki i miałam schizy ze zaraz sie za oknem pojawi 😀

hehhee no ja tak samo bardzo sie jej kiedys balam 🙂 a najbardziej lubialam wloczykija i mala mi 😛

Nom teraz bajki dla dzieci zwlaszcza te wieczorynki sa strasznie denne -_- za to zabawki maja fajne 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 1:56 am
Pocahontas
bywalec

Dobry rodzic nie bedzie pokazywał dziecku tych dennych bajek, tylko pokaze mu na plycie te stare, dobre bajki, kreskówki, seriale, filmy animowane itp.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:38 am

PS. PanikowaNevcia_xD mam troche odcinkowych anime na plytkach wiec jesli chcesz to moge uzyczyc
😉

Mia, z nieba mi spadłaś!!!!!! 🙂
Bardzo bardzo bardzo bym chciała! 🙂
Napisze do Ciebie na PV. 😉

A tak ogólnie, to moja ulubioną postacią z Muminków był i jest Bobek! 😀

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 9:06 pm
Carine
forumowicz

Dobry rodzic nie bedzie pokazywał dziecku tych dennych bajek, tylko pokaze mu na plycie te stare, dobre bajki, kreskówki, seriale, filmy animowane itp.

Pocahontas ja bym tak zrobila bedac rodzicem 🙂

PanikowaNevcia oki a ja tam przejrze co mam i na czym i ustalimy co bys ewentualnie chciala 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 10:18 pm
Strona 8 / 9 Wstecz Następny
  
Praca