Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

BAJKI/ANIME/KRESKÓWKI  

Strona 9 / 9 Wstecz
Pocahontas
bywalec

Tez, jak bede mamą to dziecku pokaże te stare dobre bajki. No chyba, że do tego czasu znow zaczna tworzyc cos dobrego 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/09/2010 12:42 am
Felodrema
rozmówca

Mój nr 1 Yattaman, później Generał Daimos, Zorro, Smerfy, Brygada RR i Scoby Doo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/01/2011 3:47 pm
Tess
 Tess
rozmówca

Muminki widzę rządzą nie tylko u mnie 😉 Włóczykij to do teraz mój ideał faceta - mądry, zaradny, nieco tajemniczy... No i nosi glany i gra na harmonice:D

Do tego Generał Daimos, moim zdaniem zdecydowanie najlepszy spośród wszystkich animców jakie w tamtych dawnych latach leciały w naszym tv. To jak z ciężarówki zamieniał się w robota - lans nieziemski 😀

No i bajki Disney'a: Pocahontas, Król Lew..

Teraz jestem duża i dorosła ale polecam wszystkim produkcje Hayao Miyazakiego, nie tylko osławione Sen to Chihiro, czyli nasze W krainie bogów 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2011 12:58 am
Felodrema
rozmówca

Włóczykij był ok, ale najprzystojniejszy był Zorro 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/02/2011 2:23 am
tru
 tru
stały bywalec

Pamietam jak sie bałam Buki i miałam schizy ze zaraz sie za oknem pojawi 😀

Buka mi zryła kubeł. Serio, mam do teraz coś nieteges.
Jak będę miał dzieci to w ogóle nie będzie telewizji - to co tam pokazują jest gorzej niż chore. Nagram na dysku podłaczonego do telewizora kilkaset wybranych bajek i niech stamtąd ogląda.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/04/2011 2:24 am
Strona 9 / 9 Wstecz
  
Praca