Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

REC  

leslie
bywalec

ogladaliscie? super byl strasznie sie na tym balam :rotfl: 😀 i wiem ze ma byc REC2 juz sie niemoge doczkac 😀 ktos stad ogladal?:PP

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 10:16 pm
Psubrat
bywalec

Ja byłem, ale jestem odrobinę zawiedziony. Film był reklamowany, jako tak samo dobry jak Blair, który uważam za mistrzowski horror. Konwencja była podobna, ale wykonanie już nie to. Generalnie jednak w całym obecnym horrorowym syfie, film można ocenić bardzo pozytywnie. Są momenty, kiedy dreszczyk przechodzi po plecach, główni bohaterowie zaczynają po 10 minutach wzbudzać sympatię (szczególnie główna bohaterka ;)), a krew nie leje się, szczególnie na początku całymi wiadrami.
Nic nie wiedziałem o tym, że ma być druga część. Obawiam się, że będzie niewypał, jak w większości przypadków. Najlepszym przykładem wspominany wcześniej Blair, którego druga część to, delikatnie mówiąc, straszna kupa.

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2008 11:22 pm
doma-mika
rozmówca

widzialam,ale strasznie mi sie nie podobal.moim zdaniem to co mialo wzbudzac strach sprawilo,ze wcale nie czulo sie tego klimatu,nie dalo sie wczuc w sytuacje bohaterow. pomysl z ta kamera moim zdaniem moglby byc ok,ale nie wyszlo wcale fajnie.
;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 11:24 pm

nie jestem fanką filmów grozy ale mogę powiedzieć tylko tyle: dopiero końcówka filmu mnie przestraszyła:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/02/2009 11:54 am
  
Praca