Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Seriale  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
n.i.x
stały bywalec

a ja uwielbiałam "King of Queens "..jak mi sie zdaje to w Polsce leci jako "Diabli nadali"
no i wszystkie kryminalne typu CSI coś-tam....Haus tez ciekawy.
Monk zabawny 🙂

Kingdom Hospital ... świetny serial ,taki lekko horrorzasto-fantastyczny..

omnia vincit amor!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2010 1:09 am
alyska
początkujący

A ja ostatnio ze znajomymi wieczory spędzam przy Scrubs'ach. Lekki serial dla oderwania się od rzeczywistości z niesamowitymi puentami 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2010 1:45 am
greene
bywalec

LOST! I odwieczne marzenie o tym by trafić na bezludną, zieloną wyspą 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2010 12:06 pm
Pacyna
bywalec

w sumie nie będę oryginalna, jeżeli powiem, że również ja oglądałam (oglądam) dość namiętnie:
- Roswell
- Przyjaciół
- Ally McBeal
- Gotowe na wszystko
- Z archiwum X
- Detektywa Monka
- Nianię (jak byłam mała, to leciała amerykańska wersja, bodajże na Polsacie, potem oglądałam oczywiście polską)
- Ostry dyżur
- Prywatną praktykę
- Braci i siostry
- 4400
- Zaklinacza dusz
- Eli Stone'a
- The Listenera - słyszącego myśli (czy jakoś tak :D)
- 39 i pół
- Dr. Housa
- Sześć stóp pod ziemią
- i wiele, wiele innych, których teraz zapewne nie pamiętam.

Ale totalnie, nieodwołalnie i na zabój jestem przy Chirurgach. Ten serial uzależnia. I choć wiem, że to tylko serial, zwykła fikcja, to jednak wczuwam się w to, co tam się dzieje, łzy też nie są mi obce przy oglądaniu.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2010 4:17 am
Nela89
bywalec

Weeds
Californication
Burn Notice

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2010 4:36 am
hipiska
weteran forum

Ostatnio oglądam tylko" Dr.Housa". Kiedyś lubiłam "Gotowe na wszystko" również. Nie lubię seriali, bo są pożeraczami czasu - jeżeli jakiś mnie zaciekawi czuję wewnętrzny przymus oglądania go regularnie 😉

[edytowane 15/8/2010 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2010 9:37 pm
Maq
 Maq
bywalec

Uwielbiam oglądać seriale, najlepiej akcji albo komediowe.

Moi faworyci to:
- How I Meet Your Mother (Barney to ma zawsze świetne pomysły!)
- Big Bang Theory (perypetie grupki kujonych którzy chcą poderwać laskę)
- My Name is Earl (karma, czyli jak naprawić swoje złe uczynki, nie zawsze udanie)
- Weeds
- BlackAdder (świetny serial osadzony w realiach historycznych z Atkinsonem)
- Doctor Who (chodź nie podpasowała mi póżniejsza zmiana aktora grającego tytułowego Doktora)
- Prison Break
- Heist (świetny serial w stylu The Italian Job czy serii Ocean, niestety zawieszony w trakcie sezonu z powodu słabej oglądalności)
- Kompania Braci (naprawdę zrealizowany serial o II wojnie światowej)
- Heroes
- Scrubs
- Pushing Daisies (naprawdę dobry serial, o facecie który może wskrzeszać na minutę ludzi,
świetna narracja, polecam)

Dużo trochę tego, a po głowie chodzi mi jeszcze kilka dobrych tytułów które jednak pominąłem tutaj.

Już niedługo jesień, w końcu zaczną się kontynuacje seriali i będzie co oglądać, czasem szkoda jak anulują jakiś serial, ale może i to dobrze, przynajmniej nie robią się naciągane tasiemce pokroju Moda na Sukces, co niestety spotkało np. Lost.

Ogólnie to dziwię się że prawie nikt nie wspomniał o Polskich serialach, szczególnie mówię o takich jak Klan, M jak Miłość, Samo Zycie itp, które przyciągają wielomilionową publikę.

[edytowane 15/8/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2010 12:07 am
verufer
bywalec

Albo nie zauwazylem, albo nie bylo jeszcze dwu z moich ulubionych seriali... "Malcolm In The Middle" - "Zwariowany Swiat Malcolma", o "troche" nienormalnej rodzince, oraz "The Outer Limits" - "Po Tamtej Stronie", serial S-F poruszajacy wiele ciekawych problemow 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2010 1:36 am
Catinahat
bywalec

Z komediowych to najlepszy jest Two and a half men, po polsku to się chyba nazywa Dwóch i pół. A tak poza tym to jeszcze Battlestar Galactica i NavyCSI- według mnie to najlepszy ze wszystkich CSI.
A z polskich to ostanio obejrzałam Odwróconych i też mi się podobał.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/08/2010 5:02 pm
StellaArtois
weteran forum

True Blood jest ostatnio moim ulubionym ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 5:02 am
lekki123
bywalec

Ja lubie filmy z pogranicza horroru, s-f, thriller:
Z archiwum X
Wspolczynnik PSI
Po tamtej stronie (The Outers Limits) ostatnio ogladam go przez neta, jak dla mnie zabojczy,
Zdarzylo sie jutro - ciekawy serial, koles znajdowal rano jutrzejsza gazete i staral sie naprawic wypadki,podobalo mi sie,
Simpsonowie,

tak ogolnie to nie ogladam zbyt wiele telewizji.

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2010 12:37 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ostatnio wciągnęłam się w Gwiezdne Wrota SG1, skończyłam 3 serię i ściągam czwartą. Później wezmę się za Z archiwumX albo Nikita.
Oglądam sobie bo 1-2 odcinki dziennie albo wcale, zależy od ilości wolnego czasu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2010 1:51 pm
AnnCo
początkujący

nie wiem, czy ktoś juz wspomnial, bo nie przeglądałam całego wątku, ale najlepsze seriale wg mnie to that 70's show i kasia i tomek:D moge to ogladac po mnilion razy, choc nie jestem jakas specjalna pasjonatką seriali:))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2010 1:03 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ostatnio obejrzałam StarGate- Universe i muszę stwierdzić, że przerywanie serialu bez rozwiązania wielu kluczowych wątków w tym najważniejszego to jak dać dziecku kostkę czekolady, zabrać resztę i powiedzieć, że nigdy już jej nie spróbuje. Sci- Fi... NIE ZNOSZĘ WAS :exclam:

[edytowane 9/1/2012 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2012 1:14 am

O jaki fajny temat 😀 zapomniałam o nim :rotfl:

Ja aktualnie oglądam z córką How I met your mother. Tzn znamy już wszystkie serie, ale teraz oglądamy odcinek po odcinku w oryginale.

Czasem w momentach "przestoju" spędzam całe dnie oglądajac jakiś serial jako całość.
"Szpilki na giewoncie" obejrzałam w jeden dzień. I obawiam się, że straciłam dzień z życia 😉
Ciekawe czy kiedyś powali mnie na tyle, żebym obejrzała całą "Modę na sukces"

call me Amber

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2012 1:28 am
Strona 4 / 5 Wstecz Następny

Praca