Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Seriale  

Strona 5 / 5 Wstecz

O nieeee, tylko nie ''Moda na sukces'' :rotfl: Za każdym razem kiedy przełączam przez przypadek na kanał gdzie leci ten tasiemiec, mam wrażenie, że gra tam tylko jeden aktor bo ciągle jak na moje szczęście wypełnia cały ekran na zbliżeniu :rotfl: Ahhhh Ridge, co one w Tobie widzą :rotfl:
A ja ostatnio oglądałam serial ''Eastwick'' i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał a uśmiałam się niejednokrotnie z ich tekstów, że aż mnie brzuch bolał 😀
Wcześniej zachwycałam się takimi serialami jak: ''Dexter'', ''Doctor House'', ''Czysta krew'', ''Czas honoru'', ''Medium'', ''Naznaczony'', ''Lost'', ''Prison Break'' i jeszcze kilka by się znalazło 😛
A z takich polskich serialików to oglądam tylko czasem ''Na wspólnej'', ale to z braku laku, ogólnie nudzą mnie strasznie takie naciągane historyjki 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2012 1:46 am
eRZet
weteran forum

Serial kojarzy mi się z USB (Universal SERIAL Bus) i z SERIAL Killer.
Tyle ode mnie w tym temacie 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2012 2:09 am
jazz
 jazz
stały bywalec

czysta krew 🙂 QAF 😎 Flash Forward 😉 Wilfred-genialne!

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/01/2012 2:46 am
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca