Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kinowa przeglądarka filmowa  

Saint
forumowicz

Witajcie!

Piszcie na czym ostatnio byliście w kinie, czy było warto itd.

Ostatnio byłem na Mumii III i POLECAM dla tych, którym podobały się poprzednie 2 części 😉

Kung-fu panda - jak chcecie się pośmiać - śmiało można się wybrać - nie zawiedziecie się 😉

Pozdrawiam 😎

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 3:49 pm
StellaArtois
weteran forum

POLECAM dla tych, którym podobały się

prooooszę, polecam [u]tym [/u] !!!! tylko nie śledziowanie 😉
a kung fu pandę widziałam z siostrzeńcami-do tej pory cwiczą wygibasy na trawniku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 3:59 pm
Saint
forumowicz

Osz.. uprzejmie przepraszam za błąd 🙂 to się więcej nie powtórzy 🙂

oglądał ktoś może "Przebudzenie"? 😎

[edytowane 10/9/2008 od Saint]

Żyję dla: Mojej TZ/ szkolenia psów/ koszykówki/ fotografii... To takie jasne - znajdź w sobie pasję..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 4:07 pm
Anonim
bywalec

Saint - Przebudzenie, bardzo fajny film, nietypowa akcja i ciekawe zakonczenie, Nie zadzieraj z fryzjerem, Kung fu Panda, Mumia i Helboy to filmy, ktore z pewnoscia polecam 🙂 Najgorszym filmem, ktory widzialam do tej pory byl film pt: Nieznajomi- beznadzieja totalna i nuuuudny,co do Mamma Mia mam mieszane uczucia, bo nie lubie musicali, a tak to nawet byl oki. Mojemu przyszlemu mezowi podobal sie Mroczny rycerz (nie widzialam, wiec nie wiem czy fajny).

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2008 5:27 pm

Piła V- był tak beznadziejny że to juz szkoda słów XD
I jeszcze kobiety. nawet fajne było
Mamma mia-2 razy byłam, podobało mi się 🙂

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/11/2008 10:01 pm
  
Praca