Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Homomovies ^^  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
JAGA
 JAGA
forumowy expert

d jestem jaka jestem i dobrze mi z tym..super ze jest tutaj tak duzo tolerancyjnych osob 😉

:red: :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:55 am
Nantosvelta
forumowy expert

Toleranctjna to ja niejestem. Nie toleruje np. papierosów i palaczy, pijaków, agresorów itd. 😉
Owszem, są tutaj osoby, które raczej nie akceptują "takiego typu zachowań", ale ogólnie jest ok 😉

Jaga, masz odemnie (i pewnie od Motylka także) wielkieco całusa :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:58 am

ode mnie tez 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 2:56 am
Stanisław
weteran forum

Toleranctjna to ja niejestem. Nie toleruje np. papierosów i palaczy, pijaków, agresorów itd. 😉

Nan, a takich palaczy co palą u siebie w kuchni w czasie zimy żeby im była ciepło to też nie lubisz ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 3:02 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Na mnie dawno temu zrobił wrażenie film "Ksiądz " opowiadający o zmaganiach ze swoim homoseksualizmem właśnie księdza. Ten film został zdjęty z kin na skutek cenzury lub protestów ludzi w kościołach. Na tamte czasy był bardzo kontrowersyjny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 3:36 am
leslie
bywalec

kurde czemu transwestytow i transseksualistow wklada sie do jednego worka z homo i bi? to jest rpzeciez zupelnie inaczej

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 1:58 pm

leslie czasem rzeczywiscie tak sie zdarza innym myslec ale to jest troche nielogiczne 😮 trans to osoby ktore zmieniaja plec bo czuja sie uwiezione w swoim ciele.natomiast homoseksualisci tworza zwiazki z ta sama plcia...to dwie rozne rzeczy.ale spotkalam sie z takimi stwierdzeniami ze homoseksualisci sa chorzy psychicznie i trzeba ich leczyc 😮 hmmm bardzo ciekawe czym.....moze przymusowym zwiazkiem z przeciwna plcia? 😀 szkoda ze najpierw ludzie nie spojrza na siebie i nie ocenia czy przypadkiem z ich mysleniem cos jest nie tak.. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 2:50 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Nan, a takich palaczy co palą u siebie w kuchni w czasie zimy żeby im była ciepło to też nie lubisz ?

Jeżeli w pobliżu nie ma mnie albo innych osób narazonych, np. dzieci to nie. Zresztą kuchnia nie jest dobrym miejscem na palenie papierosów 😉

kurde czemu transwestytow i transseksualistow wklada sie do jednego worka z homo i bi? to jest rpzeciez zupelnie inaczej

Leslie, ja Cię bardzo przepraszam, ale jakbym miała ten temat nazwać wyiczając wszystkich, to tytuł byłby za długi 😉 Po prostu poszłam na skróty 😉
Ale w moim poście pierwszym nap;isaklam:

Jak widac, niektóre filmy nie są o homoseksualistach, ale np. o trans

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 3:00 pm
StellaArtois
weteran forum

Nan, a takich palaczy co palą u siebie w kuchni w czasie zimy żeby im była ciepło to też nie lubisz ?

Jeżeli w pobliżu nie ma mnie albo innych osób narazonych, np. dzieci to nie. Zresztą kuchnia nie jest dobrym miejscem na palenie papierosów 😉

Stanisławowi chodziło o palenie W PIECU 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 5:57 pm
Nantosvelta
forumowy expert

No tak, u mnie się uż włączył mode na papierosy 😮 i nie wpadłam na to, że można palić w piecu 🙂

Dziwne 😮 Ściągnełam sobie ostatnio parę homomowies'ów i jakoś ich jeszcze nie obejrzałam 😮 Chyba muszę iść do lekarza 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:18 pm
pontonica
bywalec

Tez uwielbiam takie filmy 🙂 Ale zauwazyliscie, ze najczesciej sa to filmy o gejach, a nie lesbijkach ? Przynajmniej ja na takie natrafilam...
Kurcze...ogladalam kiedys taki jeden z mlodym Leonardo Di Caprio i ...o , juz wiem 🙂 nazywal sie ,,Calkowite zacmienie"(dobre google :]), bardzo mi sie spodobal. No i o "artystycznych duszach",a takie zwykle sa swietne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:33 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Calkowite zaćmienie przedstawia związek między Charlesem Boudelairem i takim drugim poetą.Historia jest prawdziwa 🙂
A tak na marginesie, to nam ten film puyszczala polonistka w liceum :rotfl: KIochana kobieta :rotfl:
Film mnei też zauroczył 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 8:39 pm
pontonica
bywalec

A tak na marginesie, to nam ten film puyszczala polonistka w liceum :rotfl: KIochana kobieta :rotfl:

O_O wooow, jestem pod wrazeniem 🙂 Szacun dla tej Pani 😀 Bede musiala sprobowac tego z moja sorka, ciekawe, czy sie zgodzi...niektore sceny sa takie....no 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/09/2008 10:24 pm
Nantosvelta
forumowy expert

To zależy od jej inteligencji i tolerancji 😛
2 lata wojowaliśmy o zmianę nauczyciela polskiego i dostaliśmy kobietę, którą podziwiam nad życie 😀 Fajne się nią kłóciło 😉 ... o rację :rotfl:

A tak poza tym, to mnie się za to fajnie wychowało młodszą siostrę. Przez te wszyskie lata, mówienia o mioich poglądach, ona nie ma prawa być homofobem :rotfl: Zresztą nieraz przyhodziła do mnie i ogladała filmy homo (szczególnie o gejach). Raz miała dzwonić do chłopaka, to nie zadzwonila, bo ją film wciągnął :rotfl: Szkoda, że pod innnymi względami taka fajna nie jest 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/09/2008 2:11 am
pontonica
bywalec

Jak bym chciala, aby moja siostra byla tak plastyczna....
A tak wracajac do tematu, ogladal ktos moze wczoraj ,,Szkole uwodzenia 2" ? xD Odkrylam, ze to jest w pewnym sensie nawet bimovie 😀 Ale z fabuly nie zrozumialam kompletnie nic 😮 najwyrazniej siegnelam po film z wyzszej polki i jeszcze nie doroslam umyslowo na tyle, azeby moc zrozumiec, co autor mial na mysli 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2008 1:56 am
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca