Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wasze kultowe filmy  

Strona 3 / 13 Wstecz Następny
Azzahar
forumowicz

Trzy moje ukochane filmy:
Moje własne Idaho
Requiem dla Snui
Rocky Horror Picture Show 😀 (smiejcie się, ten film jest lekiem na całe zło)

Poza tym w kółko moge oglądać filmy Gusa Van Santa y mazmi wzjatkami pt. Buntownik z wyboru (nie cierpię) i w ogóle różne dziwne filmy. Ostatnio w kółko puszczałam "Tango" Saury.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2006 12:03 am
sasha
rozmówca

"Seksmisja", wszystkie części Matrixa, " władca pierścieni x3", "Blair witch project x2", "kłamca, kłamca", o i oczywiście "Grinch"

Sarve Bhavantu Sukhina. Sarve Sant Niramaya.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2006 6:38 pm
aneta22
forumowicz

moje ulubioneP.Almodovar ''wszystko o mojej matce'' i Porozmawiaj z nią'', inne''Nie czas na łzy'', ''Gdyby sciany mogly mówic2'',''Skazany na wolność',Tato'',a z komedii-''poszukiwany-poszukiwamna'' z duza dawka polskiego humoru aha i jeszcze uwielbiam ''Janosik-a''.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2006 3:26 pm
silje
bywalec

teraz do polski trafiło "gdyby jutra nie było" ale w kinie nie było premiery... no więc dzwonię od kiedy pokazują a miła pani mówi że nawet w planie tego filmu nie mają 🙁
jedyne kino w mieście. bilety najdroższe w okęgu(nawet w kaliszu10-12 zł a u nas 16 zł...) i filmu nie ma 🙁
niby jest na dvd dostepny ale 40 zł zeby jeden film obejrzeć?! dno kompletne to kino w moim mieście... tylko największe komercyjne hity dają... w sumie"gdyby jutra niebyło" tez troche takim hitem jest...
kompletnie nie rozumiem tych co w tym kinie wybierają co pokazą... licze że dadzą chociaż 1 seans...

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 8:27 pm
Ireth
bywalec

Bo wiesz co, Silje, w Polsce Bollywood nie jest jeszcze az tak popularny... Osobiscie nie znosze estetyki tych filmow, ale skoro u nas tlumy chodza na rzeczy w stylu "Tylko mnie kochaj" czy inne Grochole, to i na to pewnie by sie ktos znalazl.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 11:23 pm
Wiejka
stały bywalec

Hmm..ja w sumie nie jestem jakąś zagorzłą kinomanką, ale z takich mniej powaznych filmików to lubię bardzo"Efekt Motyla", Piratów(kochanyy Johnny Deep::)),"Piękny umysł" i "Władca pierścieni"*3, ciekawy też był thriller"Siła strachu",a poza tym uwielbiam"Podróż za jeden uśmiech",mimo ze czarno białe i nie moje czasy to i tak fajne:D!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 11:54 pm
Ania
 Ania
forumowicz

Miasto Aniołów

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2006 12:28 am
Weronika
bywalec

"Tańcząc w ciemnościach" - po prostu super (trochę też przez słabość do Bjork, ale nie tylko)
"Lot Nad kukułczym gniazdem" - co tu dużo mówić, chyba wszyscy znają, rewelacyjny,
"Tytus Andronikus" - niestety miałam sposobność obejrzeć tylko raz i mam niedosyt, cała magia tego filmu powala na kolana.
A z dzieciństwa to obowiązkowo Fantaghiro:) i Niekończąca się opowieść:)

z dokładnością atomowej sekundy globalnej, wyruszyliśmy ratować świat, podejmując się niewykonalnej sprawy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2006 2:28 am
sieklik
bywalec

ja uwielbiam film "Honor nade wszystko"
moge ogladac wiele razy

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2006 3:44 am
buntownik
forumowicz

wszystko Monty Pythona, James Bond, Popiół i diament, Człowiek z marmuru, Człowiek z żelaza, Miś, Rejs, Psy, Psy 2, Demony wojny wg Goi, Dzień świra i wiele innych tego typu

zdecydowanie odpadają romantyczne

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 2:32 pm
mathilde
forumowicz

...u sporo tego...ale dam kilka tylko bo nie sposób wzystkich tu wypisać:
''Leon Zawodowiec''--->co widać po moim nicku 🙂
''Matrix''
a właśnie! ''Dzień świra''....też świetny....
''Władca pierścieni'' wszystkie części, ale ostatnia jest najnajlepsza...
HOBBIT! ja też uwielbiam ''Przyczajony tygrys ukryty smok'' i jeszcze mogę do tego dodać podobne filmy takie jak "HERO'' --->zdecydowanie najlepszy......jest jeszcze ''Dom latających szkieletów''......
i jeszcze muszę napisać, że uwielbiam mangę i tak: ''KSIĘŻNICZKA MONONOKE", "SPIRITED AWAY", ''METROPOLIS" i seriale "COWBOY BEBOP"--->absolutnie the best ze świetną muzyką... oj sporo tego, by się jeszcze znalazło....

i polecam wspaniały dokumentalny film ''BARAKA'' kto nie widział to obowiązkowo... 🙂

...dyskretnej troski trzeba mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 9:26 pm
Ambrozja
bywalec

:D:D:D ja w zasadzie nie lubie oglądać filmów...ale :)...
Duma i Uprzedzenie
Wyznania gejszy
Piła
Zejście 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 9:35 pm
buntownik
forumowicz

o własnie !! mathilde i Hobbit 🙂 "Przyczajony tygrys ukryty smok", nie mogłem sobie tego tytułu przypomnieć. Świetny film. Nie wiecie gdzie można dostać? A może go macie? Chętnie odkupię...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 9:48 pm
Ireth
bywalec

Zamow go sobie w najblizszym EMPIKU -- oni sprowadzaja rzeczy na zyczenie klienta. Film genialny, tak samo jak "Hero".

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2006 11:49 pm
Śliwa
rozmówca

Siedem
Podziemny krąg
Drabina Jakubowa
Memento
Zagubiona autostrada
Cube

to takie najbardziej ulubione (zwłaszcza pierwsze dwa Finchera) z moich ulubionych 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2006 1:41 am
Strona 3 / 13 Wstecz Następny
  
Praca