Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Problem-mama.  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
19/04/2010 6:09 pm  

Ja mam chude nadgarstki - 14 cm, szyja 31 cm 😉 i baaaardzo szerokie biodra. A i tak się kwalifikuję do drobnokościstych niestety.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Zora
 Zora
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 15
18/05/2010 12:18 pm  

Witajcie. Muszę wam się pochwalić, że przez czas mojej nieobecności, udało mi się dokonać cudu. Mianowicie, przekonałam mamę do wegetarianizmu. I to nie od końca wakacji. Już od dwóch miesięcy nie miałam w ustach żadnych zwłok. Mało tego, moja mama też jest wegetarianką. Uwierzycie? Jak to się mogło stać? Obecnie cały dom oprócz kota jest laktoowo. 🙂

http://foka.wwf.pl/


OdpowiedzCytat
cyla91
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 18
18/05/2010 3:11 pm  

To świetnie, Zora! Fajną musisz mieć rodzinkę 😉 U mnie niestety wszyscy domownicy są wciąż przeciwko wegetarianizmowi 🙁 Trzymaj tak dalej! Pozdro 😉


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
18/05/2010 3:33 pm  

Nie wiem jak to zrobiłaś, ale gratuluję! 😉 U nas w domu (pomimo, że wege jesteśmy ok 4 lat) nasza dieta nadal jest traktowana jako jakiś wymysł i nie sądzę, żeby to się szybko zmieniło...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/05/2010 6:23 pm  

:hiya: gratuluję Zora, jesteś dzielna :hiya:


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
22/05/2010 10:24 am  

Gratulacje 🙂
Chyba nie docenialas swojej mamy. Jest wielka. Ona po prostu nie wiedziala nic o wegetarianizmie, a bala sie o Ciebie. Nie znam jej, ale wydaje mi sie, ze mozesz jej zaufac w wielu innych sprawach. Ma "otwarty umysl"
Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
elf
 elf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
03/06/2010 3:51 am  

no, gratuluję 😀
ja miałąm 14 lat i to był koszmar
mimo wsdzelkich argumentów na temat zdrowego żywienia mój ojciec i tak był przekonany, że to po prostu sekta, wiesz? 😡 przerąbane

ale minęły 3 lata i się pogodzili
chciałabym niniejszym podziękować gazecie "Twój styl" za zamieszczanie przychylnych artykułów na temat wege ciąży, wypowiedzi paula mccartneya (kocham go, kocham 😀 ) itp, bo to chyba bardzo moja mamę uspokaja


OdpowiedzCytat
Zora
 Zora
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 15
13/07/2010 12:35 am  

No, muszę sie znowu pochwalić, (żebym tylko nie stałą się narcystyczna przez te ciagłe powody do dumy 😀 ) że moja mama jest już wegetarianką pełną parą, bo przekazała 1% podatku na Viva! , a za niedługo zacznie wysyłać petycje. Chyba naprawdę jej nie doceniałam, jeszcze chwila a zrobi z mojej kotki wegetariankę. 🙂
Zastanawiam się jeszcze, czy w moim wieku (już od niedawna dwanaście latek na karku) byłby odpowiedni weganizm. Proszę o radę w tej sprawie, ponieważ może uda mi sie namówić moją rodzinkę na ten wspaniały styl życia.

http://foka.wwf.pl/


OdpowiedzCytat
alken87
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 69
13/07/2010 1:22 pm  

odpowiednio skomponowana dieta wegańska jest dobra dla ludzi w każdym wieku, od niemowlęcia począwszy. ba, nawet od poczęcia jak mama jest weganką 😉
musisz sobie poczytać na ten temat trochę.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca