Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co na to że jesteś wege twoja rodzina?  

Strona 17 / 17 Wstecz
  RSS

Mystérieux
początkujący
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 5
13/01/2015 1:10 am  

Kilka dni temu byłam u babci i - jak o ona - postanowiła ugotować mięso. Mnie na jego widok prawie zemdliło i powiedziałam, ze już nie jem mięsa. Babcia się zaśmiała i nic nie powiedziała, bo chyba mi nie uwierzyła. Ale mięsa nie zjadłam, bo nie dałam rady.
Tata z kolei powiedział coś w stylu "Noo, aleś se wymyśliła" ironicznym tonem. Dlatego przy nim wolę unikać tematu wegetarianizmu, chyba że zajdzie taka potrzeba.
Z mamą było najlepiej, bo wprawdzie na początku powiedziała, że nie wytrzymam, ale teraz już się nie odzywa. Za to niestety potrawy wege muszę gotować sobie sama, bo powiedziała, że ona nie będzie specjalnie dla mnie przyrządzała...

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.


OdpowiedzCytat
zielony-tygrys
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 95
13/01/2015 1:57 pm  

Jestem głową rodziny, więc u mnie sytuacja jest odwrotna. Doroslym dzieciom oznajmiłam, że albo jedzą to co zrobię wege, a jak im nie smakuje to niech sobie sami gotują, ja mogę kupić produkty. Dla młodego gotuję moje potrawy i dodaję mięso.

make love not war


OdpowiedzCytat
Strona 17 / 17 Wstecz
  
Praca