Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Przyjaźni weganom dietetycy w Katowicach?  

  RSS

Skyler
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 6
16/01/2012 5:57 pm  

Nie miałam pojęcia, gdzie mogłabym założyć ten temat, ale myślę, że jeżeli chodzi o moją sytuację z drogą rodzicielką, to ta podstrona forum pasuje. Ogólnie rzecz biorąc moja matka nie wierzy, że można żyć bez mięsa (chociaż jestem na to jakże żywym i oddychającym dowodem), a tym bardziej bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Mam aspirację zostania weganką, ale sama też nie wiem, jak się do tego zabrać, a nie chcąc mieć w domu zimnych wojen - chciałabym po prostu pójść z nią do dietetyka, który przecież wyedukowany jest i wie więcej na temat żywienia niż te prawdy, które opowiadała mojej mamie jej mama. Jako, że mieszkam w małym miasteczku, to u nas dietetyka nie ma (albo przynajmniej nie zdaję sobie sprawy z jego obecności) - w piątek w ramach różnych badań wybieramy się do Katowic. Mam cichą nadzieję, że jest to bardziej rozwinięte miasto i bardziej otwarte na inne style życia niż stale przyjęte polskie normy.

Niestety nieraz słyszałam o tym, jak ktoś wybrał się do dietetyka, a on nie miał zielonego pojęcia o weganizmie... I nie chciałabym na takiego trafić.
Zatem, drodzy użytkownicy forum, czy znacie przyjaznych weganom dietetyków w Katowicach?


OdpowiedzCytat
czeremcha
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 10
04/11/2012 2:09 pm  

Przyłączam się do pytania. Poszedłem do centrum dietetycznego (sieciówka) i kobieta spojrzała na mnie jak bym mówił o kosmitach. A poza tym jej kompetencje i wiedza o składnikach odżywczych była wątpliwa.

czeremcha


OdpowiedzCytat
  
Praca