Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznam wege nastolatków =)  

Strona 1 / 3 Następny

Hej! Jestem Weronika (co zresztą widać 😉 ). Mam 15 (i pół) lat. Jestem (laktoovo)wegetarianką, od ok. marca br. Chciałabym poznać osoby w podobnym wieku (płec bez znaczenia), które też nie jedzą mięsa, w celu zawarcia koleżenskiej znajomości. 🙂 Brakuje mi kontaktów z rówieśnikami, gdyż jestem trochę nieśmiała, a pozatym większość osób znajomych ze szkoły traktuje mnie jak nienormalną, bo jestem wege, rzuciłam jedzenie większości słodyczy i do tego nie piję, nawet na imprezach (na których i tak bywam bardzo rzadko), żadnych alkocholi (nawet "bezalkoholowego" piwa). Moje zainteresowania to czytanie wszystkiego co dotyczy psów, uczenie się geografii, słuchanie muzyki (rock, dance, pop, trochę hiphopu), dysukowanie na forach internetowych. Lubię też przyrządzanie wege potraw i biologię.
Namiary na mnie to:
gg: 1476870 (proszę, powiedzcie na wstępie, że również jesteście wege)
e-mail: wege.weronika@op.pl
oraz oczywiście wiadomość prywatna.
Pozdrawiam wszystkich, 3majcie się. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/11/2005 8:58 pm
yale
 yale
początkujący

oj widzę ze nie ja jedyna narzekam na samotnośc 🙁 mnie zawsze traktowali jak dziwaczkę < można sie przyzwyczaic 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/11/2005 3:46 pm
Anonim
bywalec

Naszczęście moja klasa jakos zaakceptowała mój wegetarianizm, niektórzy byli nawet szczerze tym zainteresowani 🙂 Chetnie się z wami skontaktuje na gg 🙂 Zeby nie czuc się samotna ideowo.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2005 6:33 pm
Johrel
początkujący

Slava 😀

Wsrod moich znajomych ciesze sie duzym autorytetem, to tez nigduy nie zaznalem zadnej wrogosci z powodu mojej 100% abstynencji co do alkoholu, papierosów i narkotykow. Nawet to ze jestem wege nikogo nie rusza. Niektorzy nawet znosza moje wywody na temat miesa, zwierzat itp. 😛
Mam 18 lat, interesuje sie mitologia Celtycka, kuglarstwem i muzyka (metal i folk irlandzki) gram sobie na gitarce i wraz z grupka znajomych rzempolimy jakis pagan metal folk 🙂

WWrraaaauuu!!! Neopogaństwo zbliża do Natury.. wierzysz, lub nie.. ale to ona jest Twoja Matka 😉 .. ja wierze.. i dbam o Rodzicielke

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/11/2005 12:27 pm
Doriska
rozmówca

cześć wszystkim! Nazywam się Dorota, mam 18 lat, lubię narciarstwo, jazdę konną, czytanie książek, tanczenie. Jeśli ktoś miałby ochotę pogadać to zapraszam na gg 4546250 🙂

No to Johrel jesteś prawdziwym szczęściarzem 🙂
i masz bardzo oryginalne zainteresowania

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2005 8:06 pm

mnie zawsze traktowali jak dziwaczkę < można sie przyzwyczaic

Faktycznie można, ale mam wrażenie, że chyba za bardzo się przyzwyczaiłam... Ale do tego, że nie mogę mieć psa nie jestem w stanie się przyzwyczaić... 🙁 Chyba zacznę chodzić na spacery z samą smyczą...

Wsrod moich znajomych ciesze sie duzym autorytetem, to tez nigduy nie zaznalem zadnej wrogosci z powodu mojej 100% abstynencji co do alkoholu, papierosów i narkotykow. Nawet to ze jestem wege nikogo nie rusza.

W takim razi gratuluję, masz szczęście, tylko pozazdrościć. 🙂

interesuje sie (...) kuglarstwem

A co to jest?? Bo w tym temacie nie jestem zorientowana... 😉

gram sobie na gitarce

A na jakiej? Bo ja grywam trochę na klasycznej, tylko jakiś czas temu struna mi poszła, a w moim niewielkim mieście nie da się kupić nowej.... Ale w czwartek jadę na wycieczkę z klasą do Warszawy i będziemy w Arkadii, więc kupię sobie tą brakującą i jeszcze komplet na zapas. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2005 11:16 pm
Admin
stały bywalec

Hehe, z wycieczką do Arkadii?
Osobiście mając Arkadię pod nosem wolałbym wybrać się gdzieś za miasto 😉
Ale jest tam jakis sklep z instr. muzycznymi więc przynajmniej strunkę kupisz.

Witaj Doriska ponownie. miło widziec Cię zalogowaną 😛

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2005 2:37 am

Hehe, z wycieczką do Arkadii?
Osobiście mając Arkadię pod nosem wolałbym wybrać się gdzieś za miasto 😉

Cóż.. to była szkolna wycieczka, nie mi było dane ustalać jej plan. 😉 Byliśmy też w Muzeum Ziemii, które strasznie mi się podobałao oraz w teatrze na sztuce "Aj Waj! Czyli historie z cynamonem" i muszę przyznać, że to pierwsza sztuka teatralna która mi się podobała. 🙂

Ale jest tam jakis sklep z instr. muzycznymi więc przynajmniej strunkę kupisz

Kupiłam, kupiłam, tylko muszę teraz kumpla poprosić, aby mi ją założył, bo inteligentna Weronika sama tego jeszcze nie potrafi. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2005 10:44 pm

Kupiłam, kupiłam, tylko muszę teraz kumpla poprosić, aby mi ją założył, bo inteligentna Weronika sama tego jeszcze nie potrafi

he he, a jednak... 🙂 udało mi się to zrobić w sobotę i to bez niczyjej pomocy! :hiya: brzmi całkiem nieźle... 🙂 szkoda tylko, że za dużo się nie na grałam, bo jeszcze tego samego dnia za bardzo się rozpędziłam i przywaliłam ręką w futrynę... efekt jest taki, ze całą dłoń i nadgarstek mam usztywniony gipsem, chociż nic sobie nie złamałam. 😉 z tego powodu trochę cięzko pisze mi sie na klawiaturze... ale nnic to, szczescie w nieszczesciu, ze to lewa reka a nie prawa, bo bym wogole pisac nie mogla... 🙂

ps. tesknie za moja gitarką......

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2005 8:25 pm
Johrel
początkujący

hehe.. zdrowiej Weronikczko:D
ja bym bez grania na mojej gitarce nie przezyl 😛
prawie sie z nia rozstalem po glebie z konia (kazdy kiedys musi spasc 😛 )
na szczescie (khe khe) spadlem na glowe i pokiereszowalem twarz, a raczki pozostaly nienaruszone 😀

a gram na gitarze elektrycznej, chociaz czasem pogram akustycznie (takie tam ogniskowe trzaskanie-lubie wtedy spiewac 😛 )

a co to jest kuglarstwo?? 😀 jest to: zonglerka (narazie maksymalnie 4 przedmioty, ale jestem coraz blizej pieciu 😀 ) łażenie na szczudlach, i taniec z ogniem-popularne POI 😎

WWrraaaauuu!!! Neopogaństwo zbliża do Natury.. wierzysz, lub nie.. ale to ona jest Twoja Matka 😉 .. ja wierze.. i dbam o Rodzicielke

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2005 12:57 am

a co to jest kuglarstwo?? jest to: zonglerka (narazie maksymalnie 4 przedmioty, ale jestem coraz blizej pieciu ) łażenie na szczudlach, i taniec z ogniem-popularne POI

WoW! Fajne hobby. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2005 9:51 pm
euridice
stały bywalec

hej, ja mam 17 lat i tez jestem vege 🙂 w mojej klasie jest lacznie az szesciu wegetrarian, wiec nie nazekam 😀 😀 ale fajnie jest tez poznac kogos nowego. interesuje se zwierzetami - mam psa (owczarek niemiecki), kota (dachowiec) i dwa szczurki, niezle, nie? 😎 i zamierzam zostac weterynarzem - postanowilam to jak mialam 4 latka 😀 no i na razie sie przymierzam do matury z biologii i chemii, wiec wszystko wskazuje na to, ze kiedys bede leczyc zwierzatka(jesli wszystko dobrze pojdzie 😉 ). poza tym czytam duzo ksiazek, interesuje sie sredniowieczem, muzyka, gram troche na gitarce klasycznej, ale bardzo amatorsko, a poza tym ostatnio nie mam czasu... 🙁 lubie tez gotowac wegetarianskie jedzonko - mniam! 😛 pozdrawiam 😀

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2005 3:10 pm
owieczka26
forumowicz

Hej! Przez najbliższe kilka miesięcy będę jeszcze miała naście lat:P Jestem spod Wawy. Z gitarka mam kontakt tylko kiedy mój facet gra, a szkoda (kiedy miałam już z instrumentem coś zrobić to go straciłam :()A co do wege znajomych, to na studiach chyba mam samych mięsożerców, więc fajnie pogadać z jakimś innym "króliczkiem" 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2005 11:42 pm
Natalka
bywalec

ja mam 18 lat, w domku mam karpie z oczka, dwa dachowce i pieska owczarka, ktory jest ogolnie mowiac psem podworkowym, ale u mnie w domu wszyscy sie nim przejmuje, ze zmarnie i w nocy spiw domciu na kanapie w salonie [wchodzi na nia jak pojdziemy spac i schodzi o 6 rana, ale i tak go tam widzielismy:)]
moim rodzice tez sa wegetarianami i to o wiele dluzej ode mnie. ja przez wiele lat trenowalam biegi na orientacje i uzyskalam nawet tytul mistrzynii polskich [nie chwalac sie], lubie robic grafiki i instalacje [szczegolnie z drutu]. interesuje sie sztuka i za rok wybieram sie na architekture na Politechnice Lodzkiej.
chodze do VIII lo w lodzi [jak ktos slyszal dwujezyczne z niemieckim] i jak to wiekszosc szkoly kocham jezyk niemiecki i same Niemcy.
moje gg 8629052 ICQ 287-739-168

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2006 7:04 pm
veg_Lily
początkujący

Hej, jestem Lily. Mam 15,5 roku 🙂 Uwielbiam metal i rock, oraz granie na gitarce. No i oczywiście jestem vege. GG: 8743985

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/03/2006 12:18 am
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca