Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Opole i okolice ! 😉  

Strona 1 / 4 Następny
Soul_t
forumowicz

Witam wszystkich ! [img] [/img]
Szukam wegetarian najlepiej z Opola i okolic chętnych do pogawędki 😉

Nie mam jakiś szczególnych wymagań..sam jestem troche zakręcony [img] [/img] 🙂 z każdym mogę poklikać bez względu na wiek - na pewno odpiszę 😉 😉

e-mail: Soul_t@poczta.fm
gg: 1821126
xfire: soult
skype: [b]soul_t.[/b] [i][poprawione][/i]

pozdarawiam gorąco ! ^_^

[edytowane 6/3/2007 od Soul_t]

[edytowane 17/3/2007 od Soul_t]

[edytowane 17/3/2007 od Soul_t]

[edytowane 17/3/2007 od Soul_t]

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/03/2007 8:58 pm
Wiejka
stały bywalec

Skąd ta zmiana???Tak Cię nagle wzieło..??

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2007 11:08 pm
Soul_t
forumowicz

A czy ja musze mieć powód aby napisać pare postów na forum ?/ 😛

No cóż, dama pyta więc wypadało by odpowiedzieć.. Otóż stwierdziłem że nie zaszkodzi poznać kogoś nowego.. znam jedą super dziewczyne z tego forum więc może być ich więcej prawda ?/ 😀

Wychodze z założenia że im bardziej człowiek wyjątkowy tym trudniej mu znaleźć ludzi którzy go zrozumieją. Tu nie chodzi o to że brak akceptacji bo przyjaciół mam wspaniałych ale oni raczej nie pojmą czemu zdecydowałem się być wege..za co ich nie winie 🙂

Chciałbym poznać ludzi którzy czują podobnie, porozmawiać o tym co lubie, poszerzyć swoje horyzonty i zyskać to poczucie przeciętności w swej wyjątkowości. 😉 No a może poprostu mi się nudziło.. sam nie wiem :] buźka!

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/03/2007 8:24 pm
lucylu
bywalec

heja!,
słuchajcie moze zróbmyjakieś spotkanko wege w opolu lub w okolicy gdzies? hmm? Fajnie byloby jakiś fajnych, nieznanych ludzików poznac, heheh:)
pozdrówka cieplutkie
ll.

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2007 2:29 pm
Wiejka
stały bywalec

😀 hahaha..nie mów mi....Soul_t 😎 ..., ze chciałbyś pogadać o wege..bo jak Ci kurde tłumaczylam kiedy same korzysci to się ze mnie nabijałeś, że to przesada o taki bycie wege..ścisłym wege...
lucylu..:D..Ja bym z opola nowych ludzi nie poznała, choć Ciebie nie znam...:P..Napisz coś wiecej, bo mnie też już dawno tu nie bylo..:P
Pozdrawiam!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2007 1:17 am
lucylu
bywalec

a dlaczego nie?
Coprawda natykam sie na jakiś pseudo wege wciaż, ale to chyba nei ot o chodzi?

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2007 12:43 am
Soul_t
forumowicz

Wiejka > No tak.. są pewne granice.. żeby nie spróbować zapiekanki bo może być wstawka odzwierzęca to już lekka przesada.. w zapiekance nie ma mięsa ! 😛

lucylu > No można by się pokazać ..powiedzmy gdzieś w następny piątek?/ 🙂 W tygodniu nie mam czasu.. :/ no niestety.. pzdr

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2007 7:08 pm
lucylu
bywalec

pt którys powiadasz....niech będzie ale tak po 18......bo wcześniej brak czasu...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2007 1:14 am
Soul_t
forumowicz

Ja też wcześniej się nie urwe 😉 najlepiej zaaranżować spotkanko w strategicznym miejscu blisko centrum.. powiedzmy koło kinoplexu 🙂

To już mamy dwie osoby.. zgłaszać się ludziki ! =D

lucylu > Ile masz lat ?/ Wiesz..nie żeby to miało jakieś znaczenie..po prostu wole wiedzieć czego powinienem się spodziewać. 😛

[edytowane 17/4/2007 od Soul_t]

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2007 11:16 pm
lucylu
bywalec

cóz to za pytanie , Soul_t... za dużo, zdecydownaie za dużo mam lat!!!!ehhehe

[edytowane 18/4/2007 od lucylu]

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2007 1:57 pm
lucylu
bywalec

a co do miejsca spotkania, to ja jestem bardzo zaaaaaa........
aha, no to kto jeszcze będzie???? Ludziska, w innych miastach potrafia sie ludzie spotkać, a tutaj na tej wsi..........Wexcei pokażcie, ze jest inaczej....:/

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/04/2007 2:00 pm
Soul_t
forumowicz

cóz to za pytanie , Soul_t... za dużo, zdecydownaie za dużo mam lat!!!!ehhehe

[edytowane 18/4/2007 od lucylu]

hmm.. mam się do Ciebie zwracać per "Babciu" czy zwykłe "psze Pani" wystarczy ?/ 🙂 (j/k)

[edytowane 19/4/2007 od Soul_t]

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2007 2:22 pm
Soul_t
forumowicz

Jutro 18:10 powinienem być pod kinoplexem. Może jeszcze ktoś się jeszcze namyśli.. :hiya: pzdr

[color=blue]Tylko ci spośród was będą naprawdę szczęśliwi, którzy odkryją, jak służyć innym.[/color]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2007 10:53 pm
lucylu
bywalec

Lucy - w zupełnosci wystarczy.....:)

a co do wczoraj no to sorrry.....nie zajrząłam tutaj na forum:/, a poza tym trening i tkaie tam....

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 1:14 pm
lucylu
bywalec

jednakze zapraszam na marsz we wrocku, dzisiaj o 13 pod pregiezem...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 1:15 pm
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca