Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukam wege przyjaiółi!   

Strona 1 / 2 Następny
Wege-mewka
bywalec

Szukam najlepiej dziewczyny przyjacółki (ewentualnie może być chłopak:)).
W mojej klasie choć jestem już 3 lata wege, nie wiem, czy wszyscy wiedzą że nie jem miesa. W tym roku moja koleżanka z klasy dowiedziała się na 3 dniowej wycieczce klasowej. Powiedziala, że jest ze mnie dumna, inna zaś mnie zaatakowała, ze chociaż raz mogłabym zjeść kotleta. Było mi strasznie przykro, ale inna koleżanka (kiedys moja przyjaciółka) mnie obroniła. Cóż, niestety nie wszyscy to akceptują, nawet był problem z moimi rodzicami.... Chcę mieć kogoś z kim mogłabym pogadać, oczywiśćie tylko wege! 🙂 Moze napiszcie swoje gg. 🙂 Pozdrawaiam ! :*

PS. Mam 12 lat, sukam osób w podobnym wieku. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/09/2007 2:45 pm
owle
 owle
forumowicz

chętnie z Tobą pogadam:) nr gg jest w profilu:>

a tak w ogóle, żadnych wege nie znam i miło byłoby mi poznać chociaż paru, jeżeli ma ktoś ochotę, to pisać do mnie również;)

[edytowane 17/9/2007 od owle]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2007 3:54 am
vegetena
stały bywalec

Jestem w podobnym wieku i ostatnio nie mam co robić, więc mój nr gadu gadu - 8487800. Skąd jesteś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/09/2007 1:12 am
Wege-mewka
bywalec

OWLE do Ciebie napisałam na gg! 🙂 Ale vegetena do Ciebie nie moge. 🙁 Poprostu gg mi nie znajduje twojgo nr gg. 🙁 Bedę jeszcze próbować. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 11:22 pm
vegetena
stały bywalec

Jeszcze raz podaję - 84 87 800. Jeśli nie uda Ci się ponownie skontaktować, to podaj mi swój nr gg.
Pozdrav

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 11:26 pm
Wege-mewka
bywalec

Dalej nie moge cie znaleźć. Podaje moje gg. 3741323

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/09/2007 11:31 pm
Wege-mewka
bywalec

Hej vegetena i co, napiszesz do mnie? 🙂 A tak wogóle to jestem z pod Krakowa.. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2007 9:17 pm
vegetena
stały bywalec

Piszę i mi nie odpisujesz. Dodałaś mnie do listy na gg?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2007 9:18 pm
Wege-mewka
bywalec

Ale ja nie dostaję żadnych wiadomości! 🙁 Nie dodałam cie do listy, ponieważ wogóle nie mogłam cie znaleźć, znaczy tego nr. gg nie mogło znaleźć.. ehh.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2007 9:22 pm
vegetena
stały bywalec

Żeby mnie dodać i móc ze mną rozmawiać wcale nie musisz wyszukiwać. Klikasz "dodaj" i wpisujesz co trzeba po porstu

(to się nie nazywa zaśmiecanie forum?;))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2007 9:30 pm
Wege-mewka
bywalec

Nie pisałam, ale tak wlasnie robiłam, dodaj i tak dalej, ale poprostu... nie wiem, ale jakos cie nie znajduje i nie moge cie dodac. :((

(ee... zaśmiecanie..? ;))

[edytowane 19/9/2007 przez Wege-mewka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2007 9:38 pm
vegetena
stały bywalec

Napisałam, ale jesteś niedostępna z opisem "chora" czy coś takiego ;). Jak nie dojdzie, to może spróbujemy innym komunikatorem? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/09/2007 10:21 pm
Wege-mewka
bywalec

Dokładnie taki mam opis, ale wiadomość powinna dojść, no przeciez nie pójdzie tydzień. ;/ 🙂 Niestety nic nie przyszło, więc... co robimy?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2007 12:47 am
vegetena
stały bywalec

Jaki masz jeszcze komunkator? Może Skype?Jeśli tak, to jestem pod nickiem ketsisu. Nie mam pojęcia co z tym gg.... Jak nic nie wyjdzie, będziemy pisać mailami, potem sprawa się rozwiąże

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2007 12:52 am
Wege-mewka
bywalec

Eee... niestety nie mam skype'a . Kiedys miałam, alecoś tam się stało.. może zainstaluje. 😉 Jak narazie pozostaje e-mail. 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2007 2:33 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca