Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 10 / 26 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

Mam nadzieję, że Admin uwzględni moją prośbę i zrobi oddzielny folder na zdjęcia zatytuowany np: "Wegetariańskie spotkanie w Warszawie". 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2008 4:48 pm
Milunia
bywalec

Wstawiłam na próbę chyba trzy zdjęcia i mam nadzeję, że niebawem będą widoczne 🙂
Potem wstawię więcej, bo nie jestem pewna czy dobrze to robię 😉

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2008 5:51 pm
Admin
stały bywalec

Mam nadzieję, że Admin uwzględni moją prośbę i zrobi oddzielny folder na zdjęcia zatytuowany np: "Wegetariańskie spotkanie w Warszawie". 🙂

No jasne Stanisławie 🙂 Twoja sugestia była słuszna. Folderek już jest, nazywa się "Spotkanie forumowe" z podtytułem 'Spotkanie forumowe w Warszawie, maj 2008'. Kolejne fotki wrzucajcie właśnie tam 🙂

Link do galerii: [url=index.php?module=My_eGallery&do=showgall&gid=164]www.wegetarianie.pl/index.php?module=My_eGallery&do=showgall&gid=164[/url]

Wstawiłam na próbę chyba trzy zdjęcia i mam nadzeję, że niebawem będą widoczne 🙂

Oj, to chyba robisz coś nie tak, bo własnie sprawdzałem i nie widzę żadnych nowych nadesłanych zdjęć. Jeśli nie wiesz jak załadować zdjęcia to zapoznaj się proszę z instrukcją jaką napisałem niegdyś na forum - [url=XForum-viewthread-tid-1286.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-1286.html[/url]
Powodzenia! 🙂

Pozdrawiam, no i czekam na więcej fotek ze spotkania 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2008 7:15 pm
Milunia
bywalec

Oj, to chyba robisz coś nie tak, bo własnie sprawdzałem i nie widzę żadnych nowych nadesłanych zdjęć. Jeśli nie wiesz jak załadować zdjęcia to zapoznaj się proszę z instrukcją jaką napisałem niegdyś na forum - [url=XForum-viewthread-tid-1286.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-1286.html[/url]
Powodzenia! 🙂

Pozdrawiam, no i czekam na więcej fotek ze spotkania 😉

Dziekuję bardzo Adminie 🙂 Poczytałam i chyba już wiem co zrobiłam nie tak :rotfl: Zdaje się, że zabrakło mi cierpliwości na czekanie 😉 Spróbuję raz jeszcze 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2008 7:59 pm
azizan
bywalec

Są już nowe fotki !!

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 3:19 am
xxl
 xxl
weteran forum

Stanisławie, dlaczego nie uśmiechasz się na żadnym zdjęciu? 🙂 Niestety, poza Tobą nie mam pojęcia kto jest kim. Może znajdzie się ktoś odważny i przyzna do tożsamości? 😉

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 4:03 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

podpinam się pod pytanie xxl, kto jest kim? 😉
wydaje mi się, że ta czarna kobietka to Loviisa, poza tym ktoś się ukrywa na jednym zdjęciu za gazetką i widać jeszcze dzięcięcy rowerek- czyżby Małej Marzeniusi 😉
też bym chciała się z Wami następnym razem spotkać :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 12:03 pm
An_Rogozinska
forumowicz

😀 😀 Bardzo chętnie wyrwałabym się z domu...na parę dni od swojej rozwrzeszczanej gromadki... 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 1:07 pm
Stanisław
weteran forum

Stanisławie, dlaczego nie uśmiechasz się na żadnym zdjęciu? 🙂 Niestety, poza Tobą nie mam pojęcia kto jest kim. Może znajdzie się ktoś odważny i przyzna do tożsamości? 😉

Tak, na wielu wstawionych do galerii zdjęciach mam smutną minę. Wynika to przede wszystkim ze zmeczenia nadmiarem wrażeń podczas spotkania. Bardzo to spotkanie przeżyłem i cieszę się , że mogłem bezpośrednio zobaczyć tylu sympatycznych forumowiczów, którzy przyjechali z wielu odległych miejsc. Nastąpiła weryfikacja moich wyobrażeń o osobach, z którymi wcześniej pisałem na forum o swoich osobistych sprawach. Mimo, że na wielu zdjęciach wyglądam smutno to jednak moje serce bardzo się radowało, gdyż mogłem uczestników spotkania poznać bezpośrednio w realnym świecie.
Pozdrawiam serdecznie.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2008 3:22 pm

Jak tak patrzę na te zdjęcia... Wszyscy wydajecie się bardzo sympatyczni:) W takiej ekipie naprawdę musiało być cudownie!

PS. Stanisławie przypominasz mi trochę mojego świętej pamięci dziadka:) wiesz?

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2008 10:51 pm
Venus
świeżaczek

Z galeri wynika z tego ze cos was malo bylo:(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2008 7:48 pm
Stanisław
weteran forum

PS. Stanisławie przypominasz mi trochę mojego świętej pamięci dziadka:) wiesz?

Miło mi Katie, że przypominam Ci Twojego dziadka tym bardziej, że pewnie sam już dziadkiem nie zostanę. 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2008 7:54 pm
verufer
bywalec

Jak tak patrzę na te zdjęcia... Wszyscy wydajecie się bardzo sympatyczni:)

Bylem na spotkaniu zatem moge to potwierdzic:) Jednoczesnie to dowodzi ze moja decyzja o wycieciu swych zdjec byla ze wszech miar sluszna 😛

Z galeri wynika z tego ze cos was malo bylo

Przeciez podobno nie liczy sie ilosc ale jakosc 😛 Ale fakt, mogloby zdecydowanie nas byc wiecej na tym spotkaniu 🙁
Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 2:45 pm
Patrishja
rozmówca

właśnie: nie ilość a jakośc ^^ hihih

pat;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 3:21 pm
verufer
bywalec

właśnie: nie ilość a jakośc ^^ hihih

Chyba jednak powinno byc "nie ilosc ale ja, kosc..." Bo to chyba jest taka autoreklama anoreksji 😉 Pozdrawiam

[edytowane 2/6/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 4:20 pm
Strona 10 / 26 Wstecz Następny
  
Praca