Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 13 / 26 Wstecz Następny
pmk
 pmk
bywalec

a atrakcje ... nikt nie przyjedzie tylko po to żeby napić się piwa w pubie w warszawie, jakaś organizacja powinna być ...

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:32 pm
Sagamore
stały bywalec

atrakcje? metro i pałac kultury to mało ? kurcze to może faktycznie umówmy się w Londynie albo w Paryżu...w sumie to niedaleko

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:35 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Ale masz wymagania 😛 Spotkanie samo w sobie jest wielką atrakcją, w zeszłym roku wypaliło. Nie wiem, jakich rozrywek oczekujesz, tym bardziej że czas jest ograniczony do tych kilku(nastu) godzin.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:38 pm
pmk
 pmk
bywalec

No ba, szybciej dolecę do Londynu, niż dojadę do Warszawy :P, tylko czy z Łodzi mam połączenie?

Właśnie możemy pójść do lunaparku, tylko czy jest w Warszawie ? 😮

[edytowane 30/6/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:38 pm
StellaArtois
weteran forum

niektórym to się w dupach poprzewracało od dobrobytu 😎 z Lodzi do Wawy dojechać to mniej niż banalne, wsiadasz w jeden pociąg i jedziesz, niektórzy nie mają takiego szczęścia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:44 pm
pmk
 pmk
bywalec

Fasola a ty skąd jesteś? 😮

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:46 pm
Sagamore
stały bywalec

Właśnie możemy pójść do lunaparku, tylko czy jest w Warszawie

jest kino [b]Luna[/b] koło [b]parku[/b] choć nie wiem czy to się liczy...

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 8:50 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

a atrakcje ... nikt nie przyjedzie tylko po to żeby napić się piwa w pubie w warszawie, jakaś organizacja powinna być ...

Ej sorry, ja rok temu przyjechałam z drugiego końca PL żeby zjeść wege obiadek i posiedzieć w parku, ale było super, czego Ty oczekujesz?? Organizacja jest, w sensie ja i Bellis 😛

Sagamore, W PKiN też byłam 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 9:02 pm
pmk
 pmk
bywalec

Ja niczego nie oczekuje, ale zawsze fajnie coś zrobić wspólnie, bo potem są nie zapomniane wspomnienia :D:D:D:D

O może zoo, na pewno w Warszawie jest zoo 🙂

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 9:28 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Pmk, przystopuj. Wszyscy tam chcą pojechać (tak myślę) po to, żeby ze sobą porozmawiać, poplotkować PRZY OKAZJI zjedzenia czy picia czegoś a nie po to, żeby zwiedzać, to nie wycieczka objazdowa i nie jedziemy tam zwiedzać niczego, tym bardziej, że będzie na to dosłownie kilka godzin.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 9:35 pm
pmk
 pmk
bywalec

Rozumiem, to ma sens. Ale mam pytanie do ciebie, jak byłaś rok temu, to jaki był twój stosunek czasu dojazdu do czasu pobytu ?

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 9:38 pm
Bellis_perennis
Famed Member

mam złe wspomnienia z Poznaniakami związane, poza tym oni dziwnie mówią

Nooo teeeeeejjjjj 😛 :rotfl:

pmk jak chcesz mieć jakieś atrakcje to zorganizuj lot śmigłowcem nad Wawą następnie wizyta w jakimś spa a potem kolacja przy świecach z prezydentem.

[edytowane 30/6/2009 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 11:54 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Jeśli bym przyjechała na spotkanie to największą atrakcją byliby sami uczestnicy-forumowicze. Każda inna "atrakcja" do pięt nie dorasta TEJ najważniejszej-ludziom obecnym na spotkaniu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2009 11:58 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ja to nawet bym nie wpadła na pomysł urządzania atrakcji bo wiadomo, że jedziemy spotkać się razem po to aby porozmawiać i poznać się w "realu". A do tego najlepszy jest spokój. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:03 am
pmk
 pmk
bywalec

bellis ja jestem z ludu mnie kręcą bardziej przyziemne zabawy 😛

Jaga kompletny brak zrozumienia, uczestnicy uczestnikami, ale przecież nie będziemy na dworcu rozmawiać 😉

-------------------------------

Coś któryś raz ktoś mnie źle rozumie, przecież to nie chodzi żeby pójść na basen, pozatym to było w tonie żartobliwym, nie mówcie że jesteście takim sztywniakami, że będę musiał jak fasolencja musiał pisać (żart)

[edytowane 30/6/2009 przez pmk]

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 12:08 am
Strona 13 / 26 Wstecz Następny
  
Praca