Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Spotkanie ogólnoforumowe?   

Strona 4 / 26 Wstecz Następny

Na początku moja mama, kiedy powiedziałam jej o spotkaniu, spojrzała na mnie takim dziwnym wzrokiem, że wywołało to u mnie wybuch niekontrolowanego śmiechu:) Potem powiedziała "Nie mówię tak i nie mówię nie", "Niech się zbierze z 50 osób". To i tak dobry rezultat na pół godziny rozmowy:) także mam nadzieję, że do maja dam sobie radę 😛 i że liczba 50 zjedzie do 5.

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2008 7:43 pm
lashhaa
rozmówca

pamiętam takie planowane spotkanie sprzed roku. Tylko później zniknęłam i nie wiem czy doszło do skutku? A nie lepiej było by się spotkać na łonie przyrody? Ogniska, pieczenie kiełbasek;-)... I bardziej we wakacje.

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 12:11 am
lashhaa
rozmówca

ja! Tylko kto mnie przenocuje??

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 12:31 am
lashhaa
rozmówca

właśnie próbujemy się jakoś zgrać na kawie/herbacie/soczku, więc wtedy ją pomęczę:D

nova.nike jest taka miła i fajna i sympatyczna;-) i jest takim dobrym kierowcą!!

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 12:54 am
verufer
bywalec

Podobno 24 maja...
P.S. Wreszcie znalazlem ten temat 🙂

[edytowane 8/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 1:36 am
Stanisław
weteran forum

Ale co ?
Są w końcu chętni na spotkanie? Mnie długo na forum nie było i nie wiem czy przybyły jakieś osoby żeby się spotkać.

ps. Verufer ale wstawiłeś sympatycznego krecika. To chyba ten z dobranocki 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 2:44 am
Floyd
świeżaczek

Ja też się piszę, mieszkam w Warszawie, nie udzielam się na forum ale korzystam z tejże skarbnicy wiedzy wegetariańskiej, może poznam wreszcie jakichś wegetarian ? :D:D

,,...Your lips move but I cant hear what youre sayin...''

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 7:16 pm
Stanisław
weteran forum

Ja natomiast mam propozycję dla wszystkich, którzy już podjęli stuprocentową decyzję o przyjeździe na spotkanie żeby zrobili sobie plakietkę (taki identyfikator) z aktualnym avatarem i nickiem. Wielkość pocztówkowa lub półpocztówkowa. Przywieszony na piersi znacznie ułatwi wzajemny kontakt i rozpoznanie siebie. Nie jest to oczywiście obowiązek tylko luźna propozycja dla chętnych. Ja taki identyfikator zrobię sobie na spotkanie, chociaż i tak pewnie wiecie jak wyglądam ze zdjęcia w galerii.
Pozdrawiam. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 8:00 pm
verufer
bywalec

Ja mam problem, ktory by awatar wybrac 🙂 Ten nowy to rzeczywiscie z dobranocki 🙂 Milo mi, ze sie spodobal... Tak sie zastanawiam, skoro Stanislaw gra w zespole, to moze by zorganizowac wtedy pare instrumentow i troche sobie pograc 🙂 Co o tym myslicie? Pozdrawiam

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 8:29 pm
lashhaa
rozmówca

to ja chcę na wokal! Przepraszam, ale nie będę chodzić z plakietką... Pomysł ciekawy, ale... No... Hmmm... No nie 😉

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 8:41 pm
Stanisław
weteran forum

No dobrze ale kto tu jeszcze gra na jakimś instrumencie ? Może jakaś muzyczka z tego wyjdzie.
I jeszcze jakby ktoś wziął głeboki kapelusz to nam wrzucą parę złotych. Na obiad będzie . 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 8:47 pm
verufer
bywalec

Ja moglbym wziasc gitare... Oczywiscie nie musze na niej grac 😛 A pomysl z kapeluszem niezly 🙂 Moze sie nam zwroci koszt podrozy? 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 8:51 pm

Ja gram na nerwach:)
Uczyłam sie 7 lat na fortepianie, ale do improwizowania się nie nadaję:) Mogę dołączyć do ciebie, lashhaa 😛

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 9:18 pm
verufer
bywalec

A kto mowi o improwizacji? Mozna by mniej wiecej ustalic repertuar, zeby mozna sie bylo z nim zapoznac wczesniej 🙂 Moze macie jakies propozycje?

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 9:21 pm
Stanisław
weteran forum

Katie, no nie bądź taka. Pomożemy Ci to pianino przewieźć do Warszawy i zrobimy mały koncercik. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2008 10:27 pm
Strona 4 / 26 Wstecz Następny
  
Praca