Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Klub miłośników zimy 😀  

Strona 2 / 6 Wstecz Następny

A ja lubię zimę, ale taką prawdziwą, ze śniegiem co w słońcu połyskuje i trzeszczy pod nogami. Nie lubię takiej, jak w tym roku, że tylko deszcz i wiatr i +10 stopni.

Tegoroczna zima, to wcale nie była zima. Właściwie to nie wiem, co to było... 😮 Lato odpada, wiosna właściwie też... Na jesień mi to też raczej nie do końca wyglądało... 🙂

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 12:10 am
StellaArtois
weteran forum

brrr brrr zima zima, dobrze, że już poszła precz 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 12:17 am

Tak trochę nie w temacie, ale Fasolencjo, masz bardzo fajny avatar:) Mam taką małpkę w komórce:)

A zima poszła, owszem, ale ładna wiosna, to nam się też raczej nie zapowiada... Chociaż może, kto wie...

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 8:21 pm

No i się zrobiła wiosna... U mnie wczoraj było tak gorąco, że razem z moim psem ledwo wytrzymaliśmy ten upał:) Jak tak dalej pójdzie, to latem nad Bałtykiem zaczną rosnąć palmy!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/04/2008 6:11 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Taaa, już zaczynają się wyższe temperatury...na razie jest super : ) mam nadzieję że latem nie będzie upałów...

[edytowane 22/11/2008 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2008 9:31 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Taaa, już zaczynają się wyższe temperatury...na razie jest super 🙂 mam nadzieję że latem nie będzie upałów...

Mówią ,że to maj ma być najcieplejszym miesiącem roku.A jak będzie to sie okaże. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2008 11:00 pm
Stanisław
weteran forum

Maj najbardziej rozgrzewa ludzkie serca. 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/04/2008 1:06 am
rubia
forumowy expert

Kolejna miłośniczka zimy się melduje, ale tylko takiej ze śniegiem i najlepiej lekkim mrozikiem (tak do -10C). Sportów zimowych nie uprawiam, ale uwielbiam długaaśne spacery szybkim krokiem przez cały rok, oczywiście na mroziku krótsze. A moja ulubiona tempreatura w pozostałych porach roku to ok. 15-16 stopni, wtedy mój organizm najlepiej funkcjonuje (z umysłem włącznie 😉 )

[edytowane 10/5/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 7:06 pm

moja ulubiona tempreatura w pozostałych porach roku to ok. 15-16 stopni, wtedy mój organizm najlepiej funkcjonuje (z umysłem włącznie 😉 )

Dokładnie tak:)

Podobno w niedzielę ma być 25 stopni!

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2008 8:54 pm
verufer
bywalec

Maj najbardziej rozgrzewa ludzkie serca. 🙂

Mam nadzieje ze masz racje, bo na szczescie sie juz skonczyl, moze wreszcie bedzie mozna wrocic do zwyklej szarej egzystencji? 😉

Jak cholernie gorąco!!!!!!!!!

Nie cholernie tylko piekielnie albo diabelnie 😛 A ze nie kreca mnie takie klimaty, to ledwo zyje :,( Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 2:52 pm
StellaArtois
weteran forum

wg mnie jest super 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 5:08 pm
verufer
bywalec

wg mnie jest super 😉

super goraco? Przeciez wlasnie na to narzekamy 😛 Ale chyba juz zaczynam czaic, czemu te trampki sa tak diabelnie czerwone 😛 (Zeby pasowaly do koloru Twych wlosow? 😉 )

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 5:26 pm
Lily
 Lily
Famed Member

nareszcie lato 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 6:20 pm
StellaArtois
weteran forum

Ale chyba juz zaczynam czaic, czemu te trampki sa tak diabelnie czerwone 😛 (Zeby pasowaly do koloru Twych wlosow? 😉 )

me włosy są w zupełnie innym odcieniu, to taki bardziej pomarańcz 😀 temat został założony, kości zostały rzucone, za utrudnienia przepraszam Loviiso 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2008 8:51 pm
Psubrat
bywalec

no to ja też się melduję, bo zimę kocham od dziecka. Może wszystko jest przez to, że kiepsko znoszę upały i mocne słońce. Świetnie czuję się w niskich temperaturach, a widok śniegu wpływa u mnie na szybsze bicie serca:). Poza tym sporty zimowe dają tyle frajdy! Wklejam filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=f8zYxOdI8A0&feature=related
pierwsza część amatorska, a druga zawodowa. Pewnie większość z Was miała podobne przypadki. Ja sam nie raz dziwiłem się po upadku, że wszystko mam na miejscu i całe :).

www.evergreen.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2008 4:10 pm
Strona 2 / 6 Wstecz Następny
  
Praca