Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Z kim jesteście w związku?  

Strona 28 / 28 Wstecz
dumka
początkujący

aktulanie jestem w zwiazku ze sobą, ale zawsze faceci byli mięsożercami

Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2013 4:16 pm
sedano
forumowicz

Ja jestem w związku (małżeńskim) z mięsożerną kobietą, która siłą rzeczy już od dawna mięso jada okazjonalnie i jak sama mówi - dobrze jej z tym. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/01/2014 7:59 pm
ankaria
początkujący

sama ze sobą, normalnych facetów brak 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2014 12:41 am
cienkun
rada starszych

To czemu się zawężasz w poszukiwaniach do facetów? 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/02/2014 4:19 pm
marzena_tym
początkujący

Jeszcze ja swoją drugą połówkę muszę zachęcić do odstawienia mięsa albo ograniczenia na początek:) Dlatego bardzo intensywnie gotuję najlepsze wege potrawy i efekt jest pozytywny:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2014 7:11 pm
firaga
forumowicz

Od prawie roku jestem z mięsożercą. Mimo koszmarnych nawyków żywieniowych jest kochany i bardzo lubi moje wege obiadki.

Punkt Zapalny - recenzje płyt, relacje z koncertów, felietony, lifestyle, proza własna i biadolenie o niczym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2014 1:54 am
inkarnacja
początkujący

Najważniejsze w związku to akceptacja. Mięso przestałam jeść od całkiem niedawna. Mój chłopak początkowo się ze mnie nabijał, ale chyba zrozumiał i nic na ten temat nie mówi 🙂 Oczywiście dla niego mięso przygotowuje, on nie wyobraża sobie posiłku bez niego. Ja mięsa nie tknę. w tym roku będą moje pierwsze bezmięsne święta 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2014 10:52 pm
Krzysztof 41
świeżaczek

Cześć! Myślę, że nie brak... tak jak i normalnych vege godnych kobiet,tylko trzeba poczekac,lub wytrwale szukac. Pozdrawiam serdecznie! Krzysztof

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2019 9:23 pm
matylka
początkujący

nigdy nie jadłam za dużo mięsa ale faktycznie chłopak mnie przekonał do wegetarianizmu i już nie jem wcale

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2020 3:44 pm
Morele_156
forumowicz

Ja nie jem mięsa tylko z powodów zdrowotnych i nie uważam, że jedzenie mięsa to nie szanowanie zwierząt, więc nie ma dla mnie problemu co kto je i jak 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/12/2020 10:47 am
Martusia187
początkujący

ja jestem w związku z człowiekiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2020 2:34 pm
Gabrysia12
forumowicz

Nie, ale nie jest to nic złego

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2021 12:23 pm
Strona 28 / 28 Wstecz
  
Praca