Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

łódź - lumumbowo  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
jufus
forumowicz

hehe jaki ten świat mały 😀 A co do Pana Sylwestra, to pracuje jak najbardziej w dalszym ciągu. Szczerze mówiąc to jeszcze nie miałem z nim osobiście żadnych starć, poza tym że stał pod naszymi drzwiami i podsłuchiwał jak robiliśmy imprezę, ale słyszałem o nim wiele rozmaitych opinii 🙂 A w 310 szczerze mówiąc nie wiem kto mieszka ale specjalnie dla Ciebie rozejrzę się po okolicy i dowiem się, czy ktoś godny zajmuje Twoje byłe łoże.

Jeśli chodzi o spotkanie to ja w niedzielę jestem zazwyczaj dyspozycyjny, z wyłączeniem tych weekendów kiedy wracam do domu - ale jeżeli wcześniej ustaliliśmy byśmy termin, to bym się dostosował do niego i pozostał wówczas w Łodzi. A co byście powiedzieli na niedzielę 5 kwietnia - może byśmy się spotkali wówczas w jakimś ciekawym miejscu i chociaż tak pobieżnie się zapoznali. Cóż Wy na to?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 2:17 am
Angell
początkujący

Mi pasuje 5 kwietnia 🙂

Przy okazji może zaproponujcie jakieś miejsce. Ja się dostosuje o ile to będzie gdzieś w granicach centrum;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 11:53 am
Katinka
bywalec

5 kwietnia mnie również pasuje :red: (no chyba, że coś nieoczekiwanego by mi wypadło)

Jeżeli chodzi o miejsce to nie mam pomysłu gdzie konkretnie można by się spotkać, tak jak Angell dostosuję się do tego co reszta ustali.
Jufus, jesteś tu jedynym facetem i chyba na ciebie zrzucimy kwestie organizacyjną co do miejsca 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2009 2:59 pm
jufus
forumowicz

Co do miejsca, to myślę, że nie będzie żadnego z tym problemu - możemy spotkać się w jakimś ustalonym miejscu np przed hotelem grand na piotrkowskiej (każdy powinien wiedzieć gdzie to jest) i udać się do najbliższej wyglądającej w miarę przyzwoicie kawiarni - w zasadzie to bez różnicy gdzie pójdziemy, ważne żeby się spotkać. Ja także mogę być 5-tego kwietnia, więc o ile dobrze liczę mamy już trzy osoby:
1. Angell
2. Katinka
3. Ja (Jufus)

Możliwe, że będą ze mną jeszcze dwie osoby, które próbuję także namówić na spotkanie, chociaż nie znam ich bezpośrednio, ale są to wegetarianie i znajomi moich znajomych, więc jakby zechcieli przyjść to byłoby bardzo przyjemnie.
Jeszcze pozostała tylko kwestia godziny w jakich chcielibyśmy się spotkać. Mi odpowiada praktycznie każda, więc dostosuję się do Was. Czekam na propozycje 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/03/2009 12:57 pm
Angell
początkujący

może być przed hotelem ;> godzina mi też obojętna.. byle po nocy nie chodzić 😉 może jakoś po południu? Katinka może Ty zdecyduj 😀

3 osoby.. no i fajnie 😀 jak Jufus przyprowadzi znajomych to jeszcze lepiej ;>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2009 1:50 am
Katinka
bywalec

Też myśle, że tak w połowie dnia będzie najlepiej :red:
możemy zacząc spotkanie o 13-15 ...

mam tylko nadzięję, ze nie zaczepie niewłaściwej osoby przed hotelem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2009 2:28 pm
jufus
forumowicz

Ok w takim razie umówmy się przed Grand Hotelem o godzinie 13 (jeśli wszystkim odpowiada).
A żeby się rozpoznać niech każdy weźmie ze sobą dynię i trzyma ją w rękach, nie będzie wtedy kłopotu z poznaniem się wzajemnie 😛 hehe A tak na poważnie to możemy się wymienić numerami telefonów gdyby ktoś np. miał się spóźnić lub nie mógł nas odnaleźć etc. Mój numer to 517 277 916 a na imię mam Paweł - proszę tylko o wykorzystywanie mojego numeru z należytą rozwagą i zgodnie z przeznaczeniem 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2009 3:38 pm
Angell
początkujący

Pochwalmy się że spotkanie się udało i po świętach zapraszamy wszystkich na wege grilla 😀
Jak ktoś jeszcze jest z łodzi i ma ochotę na spotkanie to dajcie znać! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 2:09 am
jufus
forumowicz

Faktycznie spotkanie się odbyło i mi było niezwykle przyjemnie, że mogłem poznać dzisiaj tak zacne i sympatyczne osoby. Przy okazji pochwalę się, że udało mi się dzisiaj zwerbować kolejną osobę na następne spotkanie - dlatego mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się już w znacznie większym gronie do czego zachęcam gorąco forumowiczów z łodzi 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 3:17 am
Katinka
bywalec

Dołączam się do tego, co napisali Angell i Jufus -spotkanie było bardzo udane i w przyjemnej atmosferze :red: .

Mam nadzieję, że zapoczątkowaliśmy regularne spotkania wegetariańskie i że chętnych będzie przybywać !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 11:32 am
Tusia666
forumowicz

Witam wszystkich! Ja też jestem z Łodzi i chętnie się z Wami spotkam 🙂 Proszę mnie dopisać do listy gości 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 11:52 am
Katinka
bywalec

w takim razie trzeba niedługo zacząc myśleć nad terminem kolejnego spotkania 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/04/2009 5:23 pm
Katinka
bywalec

Czy ktoś byłby chętny i miał czas na spotkanie w maju? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/04/2009 7:58 pm
noe
 noe
rozmówca

Znajdzie się jeszcze jedno miejsce dla mnie :question: 😉
Choć mieszkam w P-cach, z przyjemnością udam się na kolejne spotkanie 🙂

(oczywiście, jeśli będę miał wolny czas...)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2009 3:15 am
Katinka
bywalec

Łodzianie 🙂 czy ktoś z was będzie uczestniczyć w tygodniu wegetarianizmu?
-> http://vegie.pl/download.htm?id=2459&sid=beab9576c926b6acd30eb9e524ff8188

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2009 11:08 pm
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca