Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

poznam wege z Wrocławia 😉  

Strona 4 / 6 Wstecz Następny
kropkaaaa
bywalec

ja w niedzielę nie mogę, a bardzo bym chciała się z Wami spotkać, dlatego obstaję za sobotą o godz 17. ;D kto się pisze?

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2010 12:30 am
Maq
 Maq
bywalec

Potwierdzam przybycie ;p Sobota 17:00...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2010 1:31 am
kropkaaaa
bywalec

super Maq!

i znowu w temacie cisza... ??

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2010 10:56 pm
Maq
 Maq
bywalec

Mam nadzieje że jeszcze ktoś się znajdzie bo tak we dwie osoby to trochę kiepsko...
Sam próbuję teraz namówić jedną osobę żeby jednak przyszła, bo coś marudzi ;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/06/2010 11:18 pm
kropkaaaa
bywalec

coś mi się wydaje, że nic znowu z tego spotkania nie wyjdzie...

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2010 8:01 pm
Maq
 Maq
bywalec

A tam! Trzeba być dobrej myśli ;p
Osobiście nadal podtrzymuję chęć przybycia.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2010 11:38 pm
wege_lila
początkujący

Ja niestety jutro odpadam ;(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2010 3:18 am
Maq
 Maq
bywalec

Przykro mi, ale przy takim zainteresowaniu raczej nie ma racji bytu nasze sobotnie spotkanie, dlatego tez niestety sie nie zjawie. Przy 3-4 ma to jakis sens, ale przy dwoch zainteresowanych nie bardzo.

-edit-
Zjadłem "nie" przed słowem "zjawię", co mogło błędnie zasugerować że pojawię się na spotkaniu, co jednak się nie stanie.
Mam nadzieje że uda się ustalić w końcu jakiś inny termin, na który będzie większe zainteresowanie.

-edit2-
jestem teraz we wroclawiu i okazuje sie ze bede musial troche dluzej tu zostac, wiec jesli zostane jeszcze chwile dluzej we wro to nic sie nie stanie wiec w takim razie jednak bede o 17 kolo pregierza, jak pojawi sie ktos to bedzie milo jak nie to trudno, bynajmniej dlugo nie bede czekal wiec lepiej sie nie spoznijcie.

[edytowane 19/6/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2010 4:49 am
kropkaaaa
bywalec

gdybym weszła wcześniej na forum to bym się pojawiła pod pręgierzem, ale że wcześniej napisałeś, że nie przyjdziesz to uznałam, że nie ma sensu się fatygować, bo i tak nikt inny pewnie by nie przyszedł.

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2010 3:25 am
Maq
 Maq
bywalec

W sumie to miałem niecałe 10 minut opóźnienia, a tak groziłem że nie będę czekał na nikogo jak się spóźni.
Czekałem mniej więcej do 17:30, ale nikt się zjawił tak więc sobie poszedłem. Przynajmniej ciekawą muzykę można było posłuchać, bo grał niedaleko jakiś zespół indiański ;p
Tak w ogóle to następnym razem jak coś to trzeba ustalić najpierw jakiś znak rozpoznawczy albo coś innego, bo trochę tam ludzi zawsze czeka na kogoś, tym bardziej o tej godzinie w sobotę. A raczej tak głupio do każdego podchodzić i pytać się czy nie umawiał się na wege spotkanie na forum ;p Bynajmniej Ja na to nie mam odwagi ;p, a daru do rozpoznawania wegetarian na odległość to nie mam.

-edit-
http://demotywatory.pl/1778672

[edytowane 20/6/2010 przez Maq]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/06/2010 4:45 am
lonka
początkujący

przepraszam, ale dawno nie zaglądałam na forum;( szkoda, że spotkanie nie wypaliło, chociaż dla mnie dobrze bo przynajmniej nie przegapiłam:)) jak myślicie, damy rade ustalić jakiś dobry termin? Może dobrze by było jak każdy kto chce przyjść napisze kiedy mu nie pasuje. Tak będzie łatwiej. Co Wy na to?:D to nie jest takie proste, ale możemy się postarać!

[edytowane 20/6/2010 przez lonka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2010 2:12 am
Rowan
świeżaczek

Też jestem z wrocka, i mogę byc chętna na jakieś spotkanie 🙂

Per aspera ad astra

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/06/2010 1:56 am
Maq
 Maq
bywalec

Licze na to ze uda ustalic sie Wam w koncu jakis termin, a wtedy postaram sie dopasowac. Powodzenia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2010 10:27 pm
artencjo
początkujący

Spotkamy się w sobotę 3 lipca o 12:00 przy wyspie o tutaj http://mapa.szukacz.pl/?&n=51.115020&e=17.039022&z=0.75m&typ=h
Przyniosę nowiutkie frisbee, więc sobie porzucamy 🙂
Pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 12:01 am
kropkaaaa
bywalec

mi ta 12 kompletnie nie pasuje. :/ moglibyśmy spotkać się później?

'i think therefore i am vegetarian' ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2010 2:19 pm
Strona 4 / 6 Wstecz Następny
  
Praca