Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

szukam słodkiej żony wegetarianki, o nienagannych obyczajach  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
Bellis_perennis
Famed Member

[b]siwam[/b] bo my tu terapii nie prowadzimy :hallucine:

ps a powiedzcie kto to był ten tosiek? bo chyba jestem tu zbyt krótko 😮

[edytowane 3/9/2010 przez Bellis_perennis]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 3:14 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

Obawiam sie, że zamiast na wegetarianie.pl wszedłem na hołota.pl, głupota, niewiedza i pomyje pl. Zatem, pomyłka.

o czyżby nas obraził?! a co z łamaniem konstytucji??????? 😀
oj siwam bo cię żadna nie zechce za takie słowa 😉

bądź zdrowy i niech moc będzie z tobą...

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2010 4:50 pm
hipiska
weteran forum

ps a powiedzcie kto to był ten tosiek? bo chyba jestem tu zbyt krótko 😮

Ja też właśnie nie wiem.... 😉 😮

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 2:26 am
StellaArtois
weteran forum

Tosiek pisał jakieś bzdury w temacie o policji, ale kariery na forum nie zrobił i ciężko orzec czy to on. Prawdę mówiąc, to tak bzdurnego tematu dawno nie widziałam, mam nadzieję, że to tylko żart i prowokacja ;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 2:32 am
hipiska
weteran forum

Prawdę mówiąc, to tak bzdurnego tematu dawno nie widziałam, mam nadzieję, że to tylko żart i prowokacja ;D

Zgadzam się z Tobą w 100 %.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:15 am
Lily
 Lily
Famed Member

Prawdę mówiąc, to tak bzdurnego tematu dawno nie widziałam, mam nadzieję, że to tylko żart i prowokacja ;D

Zgadzam się z Tobą w 100 %.

Jeżeli to był Tosiek, to niekoniecznie żart 😉 Tosiek jest dość znany na forach wegetariańskich, proponuję się rozejrzeć, choć już tylko po śmietnikach forowych 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:24 am
xxl
 xxl
weteran forum

Niektóre jego posty to perełki. Serdecznie się śmiałam np. przy proponowanej przez niego metodzie siania buraków, etymologii słowa "bóg" czy stwierdzeniu, że ciasto wyrabiane dłonią jest niewegańskie wskutek przedostających się do niego drobinek naskórka 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:40 am
hipiska
weteran forum

ciasto wyrabiane dłonią jest niewegańskie wskutek przedostających się do niego drobinek naskórka 🙂

:rotfl:

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:42 am
Lily
 Lily
Famed Member

O tak, chleb z naskórkami to był hit 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:46 am
Pocahontas
bywalec

Siwam, wiesz kobieta Twoich marzeń to raczej jakaś dziwaczka, a nie prawdziwa kobieta. Troche masz racji, ale w duzym stopniu jesteś nawiedzony. Wprawdzie dziś malo jest porządnych dziewczyn i w ogóle osób, a nawet te porządne i cnotliwe, mają co nieco na sumieniu, ale lepiej poznać takowe, a nie jakieś niewolnicze ideały 😀

ps. i jeśli szukasz pięknej i slicznej to moze sam tez zabaj o swoj wygląd, bo spojrzałam na Twoje zdjęcie i no ten.. sam wiesz o co chodzi 🙂

[edytowane 4/9/2010 przez Pocahontas]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/09/2010 3:49 am
Sagamore
stały bywalec

jeśli szukasz pięknej i slicznej to moze sam tez zabaj o swoj wygląd, bo spojrzałam na Twoje zdjęcie i no ten.. sam wiesz o co chodzi

😀 😀 😀 😀 😀
to jak kopniak w krocze na pożegnanie hahahahahahaha

siwam pewno już tego nie przeczytasz sądząc po twojej ostatniej wypowiedzi ale na pocieszenie bym ci napisał, że dawno już żadne ogłoszenie towarzyskie nie miało tu tyle "gorących odpowiedzi" 😉

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 4:55 pm

😀 :exclam:

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 5:57 pm
Pocahontas
bywalec

jeśli szukasz pięknej i slicznej to moze sam tez zabaj o swoj wygląd, bo spojrzałam na Twoje zdjęcie i no ten.. sam wiesz o co chodzi

😀 😀 😀 😀 😀
to jak kopniak w krocze na pożegnanie hahahahahahaha

siwam pewno już tego nie przeczytasz sądząc po twojej ostatniej wypowiedzi ale na pocieszenie bym ci napisał, że dawno już żadne ogłoszenie towarzyskie nie miało tu tyle "gorących odpowiedzi" 😉

Nie przesadzaj, byłam taktowna... 😛 I nie ma sie co dziwić, że nikt na takie ogłoszenia nie odpowiada, każdy woli raczej przypadkowo lub 'przypadkowo' (;)) poznać kogoś i normanie sie spotykać, a potem dopiero coś, a nie na zasadzie, że widzimy sie by sprawdzić czy do siebie pasujemy... Ja czulabym sie na takim spotkaniu dziwnie i w ogóle, na pewno bym nie poszła na coś takiego 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2010 9:42 pm

Okej, ja jestem bardzo tolerancyjna, potrafię wiele zrozumieć. Ale nie ukrywam, że w ogóle to wszystko mnie dziwi...
Wiem, że dość późno postanowiłam wyrazić swoje zdania, ale musiałam przemyśleć to, co chcę napisać.

Takie podejście do kobiet nieco mnie zdziwiło. Rozumiem, że chcesz mieć kobietę szlachetną, miłą, inteligentną, wierną, itp., ale czy te wymagania nie są trochę zbyt ostre? To jest Polska, takie osoby są na wyginięciu w naszym kraju... Czasy się zmieniają, ludzie także.

Powinna ona traktować go jak Boga. Choćby nie wiem jak był kiepski. Powinna być łagodna i wyrozumiała, zmilczeć, kiedy się zdarzają nieporozumienia i żadną miarą nie skakać mu do oczu w kłótni.

Tym mnie wkurzyłeś. Rozumiem, że żona alkoholika nie ma prawa zwracać uwagi swojemu mężowi na jego alkoholizm, ale w dodatku powinna go jeszcze zachęcać do picia?
Trochę to nielogiczne. I głupie.

W dodatku w dzisiejszych czasach nie jest łatwo przeżyć, kiedy zarabia jedna osoba. No, chyba że jesteś milionerem, to nie ma problemu.

I jeszcze jedno - Kobieta nie jest niewolnicą. Ma prawo wyjść do ludzi, na basen, czy jakąś imprezę czy koncert... Ma prawo do wyboru, czy chce zarabiać pieniądze, czy być kurą domową...

Szkoda, że tego nie przeczytasz... Chciałabym przeczytać Twoją odpowiedź na mojego posta. xDD

P.S. Chleb z naskórkami?! :rotfl: :rotfl:
Nieźle brzmi!! 😀

[edytowane 9/9/2010 przez PanikowaNevcia_xD]

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/09/2010 10:10 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

mamy nowy przepis na chleb 🙂
quote: jeśli szukasz pięknej i slicznej to moze sam tez zabaj o swoj wygląd, bo spojrzałam na Twoje zdjęcie i no ten.. sam wiesz o co chodzi

:rotfl:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2010 12:44 am
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca