Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Pytanie do ekspertów do / na temat facetów:)  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
GreenThumbTM
forumowicz

Jak to nie ma, jest i to sporo np. ten https://www.facebook.com/jakub.humieja przystojny inteligentny i do tego zdrowo się odżywia oooo sory to ja 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2012 4:37 pm
bułek
forumowy expert

Jaki narcyzm 😛

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/06/2012 5:47 pm
Katinka
bywalec

Myślę, że nie należy ograniczać się do szukania partnera jedynie wśród wegetarian/ek.
Czy jeśli poznacie niesamowicie atrakcyjną fizycznie i intelektualnie osobę to skreślicie ją ze względu na to co je?

Mój facet, gdy sie poznaliśmy był typowym mięsożercą. Gdy usłyszał, że będę mu gotować wege-potrawy bał sie, że będzie chodzić głodny i że nie będzie mu smakować. Tymczasem bardzo polubił wegetariańskie jedzenie, sam się dopomina, żeby mu różne konkretne przygotowywać :red: Nie zostałt wegetarianinem, ale w domu je tylko to co ja przygotuje, czyli bezmięsnie.
Mam ogromną satysfakcję, bo na pewno dzięki mnie jest zdrowszy, ma dużo lepsze nawyki żywieniowe i wiedze na temat odżywiania :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2012 2:13 am
kikimora
bywalec

Katinko, zgadzam się. 🙂
Mojego chłopaka poznałam gdy sama jeszcze byłam mięsożerna. Gdy się nawróciłam, to oczywiście musiałam trochę mu o powodach mojej decyzji poopowiadać. O dziwo twierdzi, że mam rację, ale nie może być wege- rodzice się nie chcą na to zgodzić. I mam wrażenie, że jest trochę wygodny, bo po co ma sobie sam wszystko gotować, kiedy mama mu da... Chyb na razie nie wystarczająco mu zależy. Mam nadzieję, że jeszcze dojrzeje do tej decyzji. Ma w końcu 18 lat i nie powinien pytać: "Mamo, mogę?", tylko oznajmić: "Mamo, nie jem mięsa".

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/08/2012 5:13 am
Rubina
początkujący

Myślę, że nie należy ograniczać się do szukania partnera jedynie wśród wegetarian/ek.
Czy jeśli poznacie niesamowicie atrakcyjną fizycznie i intelektualnie osobę to skreślicie ją ze względu na to co je?

Ależ nie ze względu na to co, je ale jaki światopogląd wyznaje. Jakiś czas spotykałam się z pewnym facetem. Byliśmy razem w zoo, przy jakach/bizonach zaczął radośnie wykrzykiwać 'chodzące hamburgery!' i właśnie to mnie odstręcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2012 12:26 am
bułek
forumowy expert

Ja stwierdzam, że nie chce mi się użerać z kimś miesożernym, latami go zamieniać na wege/wegan. Życie sprawia różne problemy, a dokładać sobie kolejny w kwestii diety to czasem może się okazać zbyt dużo. Jak ktoś chce to droga wolna. Róbta co chceta, nikomu nie zabraniam. Sam po prostu nie mam chęci i szukam wegów :).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/08/2012 12:58 am
VikVeg
bywalec

Ja znalazlem dziewczyne, ktora okresowo-cyklicznie wciaga kotleta i co z tego?

Podchodzicie troche zbyt rygorystycznie do zycia, ktore jest sztuka kompromisow.

To na tym polega, a idealnie to jest tylko w romatycznych filmach 😀

Doskonale jednak was rozumiem, tez kiedys mialem 20 lat, chodz juz nie do konca jestem pewien 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2013 10:16 am
Mango
rozmówca

Mimo, że myślę, że prościej jest w wege- związkach, nie skreślam mięsożerców.
Myślę, że przy odrobinie chęci można się dogadać, czyż nie?;>
Póki co jednak szczupła, wysoka wegetarianka jest sama;-)
Nie mam jakiegoś super ciśnienia, chociaż też dużo znajomych żonatych, zamężnych, czasem i z dziećmi... No;)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 9:30 pm
Mateusz91
bywalec

Związek wege i mięsojada to mimo wszystko dość spore ryzyko.
Wydaje mi się, że może dochodzić do wojen nawet najbardziej łagodnych i ugodowych osób - w szczególności gdy w wyniku łóżkowych zabaw pojawia się dziecko ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 9:38 pm
Mango
rozmówca

Wydaje mi się, że może dochodzić do wojen nawet najbardziej łagodnych i ugodowych osób - w szczególności gdy w wyniku łóżkowych zabaw pojawia się dziecko ;]

Z tego, co zauważyłam, jesteśmy w podobnym wieku.... A Ty już się dzieckiem martwisz? 😛
Żartuję.

Fakt, jeżeli pojawia się dziecko, to już problem, bo ścierają się dwa odrębne poglądy i, co najtrudniejsze- żaden nie chce ustąpić.

Ale najpierw trzeba znaleźć jakiegoś takiego, z którym można by o dzieciach pomyśleć- wege oczywiście! 🙂

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 10:46 pm
Mateusz91
bywalec

A gdzie tam dziećmi się martwię!

Ja tylko czysto teoretycznie o potencjalnym związku dwóch ludzi! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 11:41 pm
StellaArtois
weteran forum

Kazdy kto decyduje się na seks musi brać od uwagę taka opcje, żaden środek antykoncepcyjny nie daje 100% ochrony.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 11:46 pm
cienkun
rada starszych

Ja znam jedną parkę gdzie ona jest wege, a on nie, przy czym ona gotuje tylko wege, on jak chce mięso to sam musi sobie zrobić, dzieciom wolno wybierać, ale jedzą prawie wege. Ale to jest bardzo silna kobieta. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 11:54 pm
Samanya
bywalec

więc lepiej się nie decydować :scared: :angel: hehe

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 11:55 pm
Mateusz91
bywalec

Dokładnie. Życie w czystości! To jest to! 🙂

[b]ciekun[/b], ciężką rękę ma? 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/02/2013 11:56 pm
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca