Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Warto przeczytać, chociaż nie wege  

Strona 9 / 10 Wstecz Następny

''Skazani na Shawshank'' King'a.

Zarówno opowiadanie jak i film świetne :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2010 7:14 pm
Bellis_perennis
Famed Member

[i] Tunele[/i] autorstwa Rodericka Gordona i Brian Williams 😀 jeśli komuś podobał się Harry Potter to ta książka również.Po weekendzie biorę się za drugą część 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2010 6:48 pm

"Czas na kobiety-rozmowy z twórczyniami I Kongresu Kobiet" - Aleksandra Pawlicka - 2010-

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2011 8:23 pm
Bambi
świeżaczek

No to tak:
"Czerwony namiot" świetna książka,zwłaszcza dla kobiet,przy okazji polecam też "Zapach cedru"
w tym klimacie coś polskiego np. "Fastryga".

Filozofia,ciekawie,zwięźle i zrozumiale czyli "Nagość" Agambena.

Moja ukochana książka "Dziwne losy Jane Eyre",

i cudowna książka "Kamienni bogowie" Jeanette Winterson.
Naprawdę polecam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/08/2011 11:33 pm
Felodrema
rozmówca

Ja najchętniej czytam kryminały. Ostatnio przeczytane, a właściwe pochłonięte to "Liczby Charona" Marka Krajewskiego i "Zapisane w Kościach" Simona Becketta.
Dzień bez książki, to dzień stracony!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2011 8:29 pm

"Maj '68. Rewolta"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2012 4:59 pm
bułek
forumowy expert

Ciekawe są, przynajmniej dla mnie, książki Davida Yallopa. Przeczytałem:

1. "W imię Boga? Śledztwo w sprawie zamordowania Jana Pawła I"
2. "W pogoni za Szakalem." - tą czytam jeszcze
3. "Potęga i chwała. W mrocznym sercu Watykanu Jana Pawła II" - planuje zakupić jak przeczytam 2.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2012 6:25 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

No to tak:
"Czerwony namiot" świetna książka,zwłaszcza dla kobiet,przy okazji polecam też "Zapach cedru"

"Czerwony namiot",na śmierć zapomniałam o tej książce !teraz mi przypomniałaś ,czytałam ją kilka lat temu rewelacyjna 🙂 jutro pędzę do biblioteki wypożyczyć 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/02/2012 1:01 am
cienkun
rada starszych

Dumki Jacoba

Znalazłem nawet pdfa :red:

[url] http://tezeusz.pl/cms/tz/fileadmin/user_upload/ipsum/DUMKIDODRUKU.pdf[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2012 2:13 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Książka warta polecenia.
[url= http://merlin.pl/Dlaczego-Bog-nienawidzi-kobiet_Ophelia-Benson-Jeremy-Stangroom/browse/product/1,873967.html?gclid=COezj4Oi4a4CFcG-zAodiFy1ag#fullinfo]Ophelia Benson "DlaczegoBóg nienawidzi kobiet"[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/03/2012 2:39 pm
atu88
świeżaczek

Biała Księga
RAMTHA

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2012 2:32 pm
Vegeta169
bywalec

"Paragraf 22" J. Hellera- fantastyczna książka, wracam do niektórych fragmentów ilekroć mam doła. Duża dawka czarnego humoru i zarazem smutny obraz rzeczywistości podczas II Wojny Światowej. Szczerze polecam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2012 1:39 am
cienkun
rada starszych

"Dawid Copperfield" Dickensa. Bardzo nie wege, bo narrator ciągle się zachwyca jak jadł na obiad to pieczeń, to szynkę to cos innego, ale bardzo fajnie opisana historia oczami pewnego chłopca. No w końcu to Dickens... 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2012 2:58 am
victoriav
początkujący

Ostatnio:
Anne Bishop Świt zmierzchu 9 tom cyklu o Czarnych kamieniach. Fantasy baaardzo (wg mnie) dobre.
Eric Weiner Poznam sympatycznego Boga. 8 religii i 5 różnych państw. Autoironiczny humor. Świetna.
Leonora Carrington Trąbka do słuchania. Psychodela 😀 znakomita znakomitość z czasów surrealizmu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2012 12:01 am
Darita
świeżaczek

JA uwieeeelbiam fantastykę jestem fanką Tolkiena ale lubię też bardzo Kinga. Obecnie czytam "sklepik z marzeniami" świetny polecam

BUziaki :*

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2012 8:35 pm
Strona 9 / 10 Wstecz Następny
  
Praca