Ja czytam. I jeszcze długo będę - chcę te książkę zrozumieć,przeczytać powoli i wyciągnąć z niej najwięcej jak się da, a obecnie niestety- gdy wracam do domu mam chęć tylko "odmóżdżyć się" i niczym ambitnym nie zajmować, tak więc czytanie jej zostawiam sobie na niedzielę..
Nie przeczytałam jeszcze, a już polecam. Bo tak czytałam,czytałam i aż mnie parę razy uderzyło,że są tam opisane moje wątpliwości,lęki, niepewność, szablony jakie wpojono mi w dzieciństwie... polecam, bo warto.
Białowieska się Puszcza.
Ja przeczytałam "Biegnącą..." po raz pierwszy tuz po maturze... Od tamtej pory, wracałam do niej wielokrotnie, i czuję, że będę powracać przez całe życie.
To jedna z książek, po przeczytaniu których nic już nie jest takie, jak dawniej 🙂
Genialna :exclam:
[b]karotka [/b], ja mój egzemplarz kupiłam w Empiku. Sprzedająca, nie tylko kojarzyła tytuł, ale powiedziała, ze schodzi jak świeże bułeczki 😛
"Kochać znaczy wziąć w objęcia i jednocześnie przetrwać wiele końców i wiele początków-wszystkie w jednym związku dwojga osób."
"Trzy rzeczy różnią życie wypływające z duszy od życia zdominowanego przez ego. Są to: zdolność wyczuwania i uczenia się nowych rzeczy, wytrwałość w podróżach po wyboistych drogach, cierpliwe uczenie się głębokiej miłości. Ego ma tendencję i talent do unikania nauki. Cierpliwość nie jest jego mocną stroną. Wierność też nie. To nie ego-ta chorągiewka na wietrze-jest źródłem miłości, ale raczej nieoswojona dusza."
Piękna i mądra książka, pełna ukrytych znaczeń, przewodnik w podróży w głąb siebie, pomocna w wydeptywaniu do siebie nowych dróg. Lektura obowiązkowa! 😉
obowiazkowa lektura?
Ile ich juz jest nawet nie staram sie zliczyc. Ksiazki sa tylko ksiazkami takie same spostrzezenia mozna sobie zaobserwowac patrzac uwaznie na ludzi na siebie.
Jak wiele pieknych, madrych ksiazek zostalo napisanych, ale czy ludzie rzecyzwiscie korzystaja z ich madrosci? czy staraja sie uczyc stajac sie lepszymi? czy dzieki nim staja sie lepszymi? czy lepiej rozumieja samych siebie? swoje slabosci ulomnosci?
Wiele pytan i wiele odpowiedzi tak wiele jak rozni ludzie ich udzielaja.
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....
"Książki, które czytasz pozwalają zajrzeć ci do głowy i zobaczyć myśli, uczucia, intencje, potrzeby emocjonalne. Jeśli coś czytasz namiętnie, to znaczy, że tym właśnie jesteś. Jesteś autorem swoich lektur i one zawsze cie zdradzą." A. Janko
Lilith81*** Tego nie znalem, ale tak samo uwazam. Zdrada jest tu in + czy -???
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja






