Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cień wiatru  

misia
rozmówca

Polecam książkę Carlosa Ruiza Zafona: [i] Cień wiatru. [/i]Cudownie napisana historia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2007 11:23 pm
Doriska
rozmówca

Ja tez ją polecam 🙂 ma niezwykły klimat, czytając ją można się delektować każdym zdaniem i czuc jak się przenosi w inny świat. Ktos kiedyś ładnie napisał i pozwole sobie przytoczyć jego wypowiedź: "Jeżeli książka jest dobrze napisana, czytając ją, można poczuć zapach, zajrzeć w oczy bohaterom, zapomnieć o własnym istnieniu. Gdy dobra książka skończy się, rzeczywistość niemiłosiernie kłuje w oczy, nadgarstki bolą od szczypania, a umysł pozostaje przez dłuższy czas w stanie osłupienia"

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2007 12:19 am
Anulka7
forumowicz

ja tez:P naprawde czyta sie z zapartym tchem. bardzo lubie tego typu literature:) niedawno ukazala sie jakas nowa hiszpanska powiesc 'katedra w barcelonie' podobno jeszcze lepsza niz 'cian wiatru'. no zobaczymy... 😉 ostatnio czytalam 'bursztynowa komnate' autorsta steve'a berregy'ego- polecam, naprawde warta przeczytania; biore sie za nastepne jego ksiazki:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2007 1:00 pm
misia
rozmówca

Podobno książka Diane Setterfield "Trzynasta opowieść" jest w stylu "Cienia wiatru" - podobna tematyka. Jeszcze nie czytałam i raczej na razie nie przeczytam, bo lada dzień urodzę dzidziusia i mam teraz inne lektury na tapecie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2007 5:42 pm
st_roach
początkujący

Świetna książka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2008 9:45 pm
Ktosiek
stały bywalec

Co mam dodac od siebie 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2008 10:35 pm
Milunia
bywalec

Książka rewelacja 🙂 Warto przeczytać, polecam 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/03/2008 1:16 am
doma-mika
rozmówca

rowniez polecam:) ksiazka genialna,oderwac sie nie mozna.!:D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/12/2008 11:09 pm
adamrozew
stały bywalec

Na mikołaja od mojej zony dostałem ksiazke tego samego autora "Gra Anioła". Od 27 grudnia mam urlop, to sobie ją przeczytam :). Ciekawe czy będzie tak dobra jak poprzednia jego ksiazka.
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2008 1:55 am
adamrozew
stały bywalec

Przeczytałem "Gra Anioła" Dla mnie osobiscie jepsza od pierwszej :).
Jest tez do ksiazki "Cien wiatru" wydrukowany przewodnik po Barcelonie - moze kiedys go wykorzystam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/01/2009 10:48 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

widzę, że "Cień wiatru" jest popularnym prezentem- dostałam tę książkę pod choinkę 😉 Nie wiem dlaczego, ale początkowo czułam się tak jakbym czytała "sto lat samotności"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2009 12:07 am
.Cherry.
rozmówca

kocham tego typu powieści.
świetnie napisana książka, ostatnio skończyłam czytać też Grę Anioła
Miło , że nie tylko ja jestem wielką fanką tych 2 książek,
Pozdrawiam.

Łzy są kroplami duszy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2009 9:24 pm
  
Praca