Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

anty katolickie>oszczerstwa,kłamstwa oceńcie sami  

Strona 1 / 2 Następny
agata18
bywalec

nie chcę nikogo urazić,ale jak kogoś to zainteresuje to proszę parę książek/tekstów o tematyce wyżej opisanej,może stronnicze ale niech ten kogo to zainteresuje sam sobie wyciągnie wnioski...pozdrawiam 🙂
http://www.alternatywa.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=5

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 2:15 pm
Deleted
forumowy expert

No no... zapoznam się dokładniej, jak net będzie mi dobrze działał 😉 Już teraz dziękuje za, mam nadzieje, świetne materiały 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 5:25 pm
toksyczna_siostra
początkujący

w sumie nie wiem co to ma wspólnego z wegetarianizmem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 5:59 pm
tomasz8705
początkujący

co ma wspólnego z wege, a no ja widzę co ma. to jest cały skostniały kanon mitów i wierzeń który konstytuuje np. jedzenie mięsa. religie, obrzędy itp. są schematami powielanymi i kultywowanymi bezmyślnie a co za tym idzie? ignorancja. bo czym ma być pośiwęcenie baranka, co to za bóg, który wymaga ofiar?

dopóki będą istnieć rzeźnie dopóty będą istnieć wojny Lew Tołstoj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 6:23 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Dział nosi nazwę [b]Różności[/b] - "Wszelakie dyskusje naszej wege społeczności nie związane ściśle z wegetarianizmem."

Co do książek, pobrałam co niektóre i zgłębię gdy tylko znajdę trochę więcej wolnego czasu 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 6:23 pm
agata18
bywalec

toksyczna_siostra --- wiesz co może nie ma,ale chyba lepiej wiedzieć więcej niż za mało,jeżeli nie chcesz to nie czytaj,dla mnie te teksty są ciekawe,a jeżeli wolisz czytać tylko o samym wegetarianizmie to dużo jest takowych książek.

*dla mnie te tematy jakimi są anarchizm,ekologia,anty katolicyzm,anty faszyzm itp łączą się z byciem wege.
pozdrawiam:)

[edytowane 2/11/2008 od agata18]

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 7:04 pm
JankeS
bywalec

ściągnąłem sobie i mam zamiar zapoznać z kilkoma pozycjami 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 7:41 pm
Deleted
forumowy expert

Ateizm jest najlepszy, tyle Wam powiem. Sam służe (jeszcze) w kk, więc wiem, co się tam wyrabia 😀 Dziwne, że się tutejsi katolicy nie oburzają 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 10:43 pm
StellaArtois
weteran forum

no nie wiem, czy ateizm jest najlepszy, nie lubię takiego generalizowania, jak coś jest dobre dla wszystkich, to jest dobre dla nikogo. niech każdy decyduje sam o sobie, nie lubię byc nawoływana o czegokolwiek. a i ciekawam bardzo jak anarchizm ma się do wegetarianizmu?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2008 11:56 pm
bułek
forumowy expert

Ateizm jest najlepszy, tyle Wam powiem. Sam służe (jeszcze) w kk, więc wiem, co się tam wyrabia 😀 Dziwne, że się tutejsi katolicy nie oburzają 😉

Jeszcze nie rzuciłeś służby w kk mając takie poglądy? Trochę sie dziwie... że nie działasz zgodnie ze swoimi przekonaniami. 😮
Musisz mieć jakiś cel... bierzesz niedługo ślub :P?

Co do tematu...to nie ma co ukrywać że kościół nie jest święty...
Szkoda że mam kiepski monitor, bo bym poczytał, a tak nie chce sobie psuć gał 😉

[edytowane 2/11/2008 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2008 12:12 am
Deleted
forumowy expert

Cel... kolenda niedługo 😀

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2008 12:27 am
bułek
forumowy expert

Hehe. Zapomniałem o tym zupełnie 😀

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2008 12:42 am
xxl
 xxl
weteran forum

Cel... kolenda niedługo

Łał 😮 Jestem pod wrażeniem tego, jak łatwo można kogoś kupić. Kol[b]ę[/b]da, tak nawiasem.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2008 12:55 am
MassMurder
bywalec

fasolencjo- wielu dzialaczy ALF jest anarchistami

Wyzwolenie Zwierzat
Wyzwolenie Ludzi

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2008 1:50 am
agata18
bywalec

fasolencja przecież napisałam że z mojego punktu widzenia,....moim zdaniem nie wystarczy zostać wege trzeba jeszcze działać, więc z mojego punktu widzenia te tematy są spokrewnione.

*zobacz że wielu anarchistów jest wege 🙂 ,ale każdy ma prawo do własnego zdania:)
pzdr. 😉

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/11/2008 12:30 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca