Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czy zna ktoś...  

Pocahontas
bywalec

...jakiś tytuł i autora książki fantasy, gdzie główną bohaterką jest, no właśnie kobieta, nie facet, a jednocześnie gdzie fabuła jest ciekawa, wciągająca i ogólna ocena książki jest dobra? Mam ochotę na przeczytanie właśnie takiej książki, ale nie wiem gdzie szukać czegoś takiego. Wiem, że pewnie w bibliotece by mi znaleźli, ale nie mam nigdzie karty. Mam karte 40zł do empiku, więc stwierdziłam, że sobie jakąs kupie. Choc jesli znacie cos co ma moje wymagania, to nie musi być koniecznie z empiku. Bede wdzieczna za podsuniete tytuły 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 12:21 am
Merryananas
początkujący

Andrzej Ziemiański "Achaja"
Anna Kańtoch "Miasto w zieleni i błękicie"
Marion Bradley "Mgły Avalonu"
Terry Pratchett "Wolni ciutludzie", "Kapelusz pełen nieba", "Zimistrz"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 12:39 am
Deleted
forumowy expert

Jacqueline Carey "Strzała Kusziela", "Wybranka Kusziela", "Wcielenie Kusziela"

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2010 10:36 am
Pocahontas
bywalec

Dzięki 😉 Jak będę się wybierała do empiku następnym razem, to coś sobie zapewne wybiorę. Choc mysle tez o kupieniu gry Dragon Age:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2010 2:58 pm
lililea
bywalec

Gildia Magów. Księga I Trylogii Czarnego Maga Trudi Canavan - przeczytałam w 3 dni 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2010 6:37 pm
Pocahontas
bywalec

Najbardziej mnie przekonało, po przeczytaniu troche o tych ksiązkach, aby wziąć się za Mgły Avalonu lub Strzała Kusziela itd. Jednak nie mam kasy ani na jedno, ani drugie. Choc przyznam, ze wolalabym ten pierwszy tytul. Ale ja mam karte do empiku na 40zł, a ona kosztuje tam 54, wiec narazie lipa :/ Macie jakies inne propozycje? Bo za 3 tygodnie juz bede miala praktycznie ferie wigilijne, i w swiateczne dni chcialabym sobie troche poczytać coś z fantasy.
Dodam, że fajnie jeśli polecicie mi coś, w czym fabuła tyczy sie przede wszystkim głównej bohaterki i jej otoczenia. Choc czasem sa fajne, to raczej nie lubie takich fabuł, gdzie to co sie wydarzy, tyczy sie całego świata. Dla porownania dam np. gre wiedzmin, gdzie ratujemy Wyzime i w ogóle, oraz Baldur's Gate II - Cienie Amn, gdzie fabuła kręci sie głównie wokol glownej postaci i przyjaciolki Imoen... Mam nadzieje, ze dobrze objasniłam o co mi chodzi 🙂

[edytowane 17/11/2010 przez Pocahontas]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2010 1:46 am
kazik84
bywalec

Polecam Andrzeja Pilipiuka "Kuzynki", "Księżniczka" i "Dziedziczki" - szystkie łączą osoby głównych bohaterek. Nie przepadam za s-f, te ksiązki podsunął mi mój chłopak i spodobały mi się.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2011 11:08 pm
BartexXx310
rozmówca

zmierzch i intruza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2011 2:18 am
  
Praca