Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kod Leonarda da Vinci  

Strona 3 / 3 Wstecz

Kodu nie czytałam ale tajemnice templariuszy już tak. Coś pięknego.

Kod nie doczytałam do końca, bo śmierć tego strażnika w muizeum mnie przeraziła. Soki żołądkowe wypalające wnętrzności... aszz. Potworność.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2007 8:01 pm
Logan
początkujący

Jak dla mnie pisarstwo Browna ociera się o grafomanię.
Kościół pokazany tak jak go widzą zapaleni protestanci.
Brown popełnia kupę błędów merytorycznych.

Logan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2007 12:13 pm
kalina
forumowicz

Moim zdaniem książka nie jest nudna dopóki nie przeczyta się innych dzieł tegoż pana.
Ja czytałam CYFROWĄ TWIERDZE i ZWODNICZY PUNKT i moim zdaniem te książki są w pewnym sensie bardzo podobne. Co jest naprawdę nudzące :thumbdown:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/05/2008 8:53 pm
Marzenusia
bywalec

uważam to za kolejne naciaganie na pieniadze kosztem zamulania w głowie ludziom.

TO [b] KSIAZKA BUBEL [/b] , KTORA NIE POWINNA BYC CZYTANA, gdyz nie wnosi nic pozytywnego i jeszcze robi z historycznych postaci anty-bohaterow...

Dla mnie to horror, ze ludzie nie odrozniaja co jest listeratura godna do czytania a co nie!
Ze takich wspiera sie finansowo!

I tak mało jest prawdziwej wiary w Boga, raczej wszedzie udowowadnia sie że Go nie ma, nic nie dając w zamian.
A to efekt własnie jedzenia mięsa i to w dużych ilościach, ten brak bezduszności, przeginania prawdy, itd. bo człowiek ma potrzebe miec oparcia w cos silniejszego od siebie...

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ludzie i zwierzęta mają duszę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 4:01 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca