Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jak być wege na obozie/koloni?  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

kawa;)
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
03/08/2006 3:25 am  

a nie ma może jakichś obozów wegetariańskich?? ja bym na taki z wielką checią jechał;) 🙂 musze tylko na necie poszukać bo mam zamiar za rok na kolonie jechac a wolałbym na taki obó z bo na koloni to sami wiecie jaka by była zywnośc;/

kawa


OdpowiedzCytat
crazylikeastrawberryjam
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
03/08/2006 1:32 pm  

eee kawa a oboz od koloni nie roznie si ewiekiem uczestnikow o_O? [przynajmnie we wszystkich katalogach bior podrozy tak jest]

tez bym si ena taki obobz wybrala... bo na samodzielny wyjazd to mnie nie puszcza 🙁

jak bylam w szwecji to bylszwedzki stol i zasze bylo pelno zarcia i mozna bylo wybrac cos wege 😀 😀 😀 nawet salatka z tofu byla hihi i raz byly parowki sojowe...

żyj i daj żyć innym 😛


OdpowiedzCytat
braad
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 581
03/08/2006 5:45 pm  

musisz nie jesc miesa i juz 😛

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]


OdpowiedzCytat
kawa;)
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 7
03/08/2006 6:20 pm  

no masz racje;/ czyli ja na kolonie musze;/bo wątpie żeby na obóz gdzieś było od 13 lat;/:(bo słyszałem ze na obozie jest większy luz:)poszukam se na necie;d a ile Ty("crazylikeastrawberryjam")masz lat?

kawa


OdpowiedzCytat
Edisia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
03/08/2006 7:04 pm  

ale o co wam chodzi z tą roznica wieku? ja mam 13 i na obozy jezdzie spokojnie 😉 a co do wyzywienia.. dwa razy bylam w osrodku jakims tam na obozie jezdzieckim. na turnusie bylo 15 osob z czego 10 powiedzialo ze nie bedzie jadlo miesa 🙂 wiec nam gotowali baaardzo urozmaicone jak na taki oboz jedzenie. wlasciwie codziennie co innego 🙂 oprocz nas w sumie bylo jeszcze okolo 50 obozow ale zarelko wege dostawalismy 🙂 no a w tym roku.. bylam w jakiejs wsi tez na jezdzieckim i na turnusie bylo 12 osob z czego 7 wege/podobno wege ale takie sobie jedzenie bylo. zup nie jadlam bo na miesie a na drugie.. ziemniaki, salatka, jajko sadzone/kotlecik sojowy. wiec tak sobie.. ale dalo sie przezyc 😉 a co do tych obozow wege to przydaloby sie cos takiego zorganizowac 🙂 tylko jak 😛 ja bym sie bardzo chetnie wybrala 🙂 jakby tak z ekipą wege pojechac se w gory albo gdzies 🙂 no ale marzenia to marzenia i moze sie spelnia a moze nie 😉

]:>


OdpowiedzCytat
crazylikeastrawberryjam
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 29
03/08/2006 7:50 pm  

ja mam teraz 16 lat :PP
w sumie jakby jakiegos na luzie doroslego zmusic [znaczy namowic] zeby zorganizowal taki oboz wege... to moze by cos z tego bylo hehe :P? pomyslcie na przyszlosc

[edytowane 3/8/2006 od crazylikeastrawberryjam]

żyj i daj żyć innym 😛


OdpowiedzCytat
Bleks
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 343
14/08/2006 3:00 pm  

Ja jak jade na oboz (wlasnie z jednego wrocilam) to mowie ze jestem wege i dostaje zupke warzywna (znaczy na warzywach) i jekies wegetarianskie drugie danie (najczesciej jajko sadzone, kotlet sojowy). Nawet jak na kolacje inni mieli cos na cieplo np. krokiety z miesem to my dostawałyśmy parowki soj., albo akies nalesniki czy cos...Ale na szczescie w tym roku jie byłam sama - w sumie byly cztery wegetarianki (ostatnim razem bylam JEDNA JEDYNA ;()


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca