Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jogurty  

Strona 1 / 19 Następny
  RSS

Lenka5
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 83
16/09/2006 3:53 pm  

Jakie jogurty jecie? Ja codziennie jem Activie, ale ciagle sie zastanawiam czy by nie zostawic tego swinstwa... Niektore sa smaczne, ale okropnie slodkie i w ogole... za naturalnymi jogurtami nie przepadam, ale musze zaczac jesc, lubie za to naturalny Danone z ziarnami zboz, ale tez tam jest duzo syfu za przeproszeniem... Ktore jogurty sa wg Was dobre, zdrowe, najlepiej bez koszenili (eh sa takie...?!) czy zelatyny.


OdpowiedzCytat
Shaera
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 74
16/09/2006 4:53 pm  

takie robione w domu...

nie przesadzaj z tymi swinstwami w jogurtach, jogusie sa okej, bakoma jest okej, danony w wiekszosci tez sa okej. jak sa dla ciebie za slodkie, to wymieszaj je z twarogiem potrojnie mielonym obory i bedziesz miala super kremową pychote

Shaera


OdpowiedzCytat
Lenka5
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 83
16/09/2006 8:53 pm  

Wlasnie wypilam pyszny jogurcik Freskovita naturalny pitny mniam po prostu rewelacja! Nigdy bym nie powiedziala, ze tak wsune naturalny jogurt hehe! jadlam racuszki z jablkami i do tego ten jogurt, mniaaam! Chyba polubie naturalne =]


OdpowiedzCytat
euridice
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 589
17/09/2006 12:20 am  

ja polecalabym jogurty firmy rosaro: http://rosaro.pl/jogurty.php C;

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!


OdpowiedzCytat
Lenka5
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 83
17/09/2006 12:57 am  

Oooo super, ale gdzie je mozna kupic? =/


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
17/09/2006 6:05 am  

"Jogurty (jogurtowe desery sojowe) i twarożki sojowe ROSARO można kupić
prawie we wszystkich sklepach ze zdrową żywnością na terenie całej Polski." - info z rzeczonej strony firmy Rosaro.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Aga94
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 28
17/09/2006 2:36 pm  

Ja za to gorąco polecam jogurtu pitne i maślanki ,,Mazurskie" są przepyszne i masz chyba 3 smaki maślanek : TRUSKAWOWA<MALINKOWA I JABŁKOWO -TRUSKAWOWA.

A jogurciki to wg. mnie najlepsze są natruralne ale masz też różne inne smaki !!!

Przesyłam buziaczki i pozdrowionka w Twoją stronę :* :* :*

Aga #)


OdpowiedzCytat
Lenka5
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 83
17/09/2006 6:14 pm  

A masz jakies linki z tymi jogurcikami mazurskimi? Zdjecia? =) Ja chyba zaczne pic te Freskovity (napewno naturalne, bo pyszne ale i owocowe tez). A co jest w koncu z firma Bakoma? Jesc czy nie? Bo te Bactiv czy cos takiego wydaja mi sie OK. Musze zobaczyc na skladniki

ja Ciebie tez pozdrawiam icaluje :* 🙂


OdpowiedzCytat
IZQ
 IZQ
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 48
18/09/2006 10:21 pm  

Jak najbardziej polecam naturalny 🙂 najlepiej odtłuszczony...
a zamiast kupować owocowe-przesłodzone i z dodatkiem innych "świnstewek",
najlepiej samemu dodać własny dżemik,albo rodzynki czy daktyle:)
a jak chcemy jogurt musli,to zamiast przepłacać i kupować drogie,a tak na prawdę ubogie Danone,najlepiej samemu zmieszać naturalny z płatkami i owocami suszonymi:)
dobre też są tarte jabłka dodane do jogurtu...
Jeżeli komuś i taka mieszanka za mało słodka,to ostatecznie można dodać cukier(lub miód) 😉
Bardzo pyszny jest też słonecznik z jogurtm naturalnym-mniam:D


OdpowiedzCytat
Lenka5
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 83
21/09/2006 3:04 pm  

Hm... naturalne jogurty, chcialam ardzo kupic zwykla Activie bez dodatkow, ale nie moge znalesc... ehh... z owocowych juz za niedlugo chyba calkiem zrezygnuje, bo niby sa smaczne, ale tylko 2 lyzeczki, bo potrm to juz mnie mdli...


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
23/09/2006 12:18 am  

Ehh jogurciki - uwielbiem je 🙂 kiedy dopada mnie mały głodzik, to jogurty sa najlepsze:D,często jem właśnie jogurty naturalne-nie są takie złe 😛 i lubie tez takie jogurty, cos w stylu monte ,ale teraz nie pamietam nazwy:/ bardzo ,ale to bardzo lubie tez kaszkę manną tzw grizik:) ooo matko ja go ubóstwiam:) a tak to wszystko po trochu - oczywiście lookam na etykietkę żeby nie było "niespodzianki" 🙂
Pozdro dla smakoszy jogurtów:)


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
23/09/2006 1:38 am  

Bakoma nie jest OK, teraz dodają żelatynę do większości. W Jogoblli chyba nic nie ma. Ograniczam, odkąd biorę B12.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hafciarka19
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 26
29/09/2006 7:52 pm  

Jogurty to tylko jogobelli ale też nie wszystkie.


OdpowiedzCytat
Blondyna
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 76
30/09/2006 3:16 pm  

Uwielbiam jogurciki...to najczesciej moje śniadanko...szybkie i pyszne;) i raczej tez jadam jogurty tylko jogobelli ( naturalny jest akurat bardzo dobry a z reguly nie lubie naturalnych;)


OdpowiedzCytat
Olaaa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 114
01/10/2006 9:15 pm  

Heh, dziwne, że zaliczacie Bakomę do jogurtów 'ok' - moim zdaniem to właśnie jogurty i wszelkiego rodzaju jogurty do picia tej firmy zawierają najwięcej żelatyny spośród wszystkich innych firm. Poza tym koszenilę zawierają tylko jogurty o barwie czerwonej, a więc truskawkowe lub wiśniowe, więc nie rozumiem, skąd pytanie, czy istnieją w ogóle jogurty bez tego dodatku...
Dodam jeszcze, że serek Activia zawiera żelatynę, a Danio truskawkowe koszenilę... O Bakomie nie wspomnę...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 19 Następny
  
Praca