Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Jogurty  

Strona 18 / 19 Wstecz Następny
  RSS

Jeanette
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 31
02/12/2012 1:17 am  

ostatnio zaczęłam kupować nowy jogurt Danone ,,Natura'' Skład wygląda całkiem przyjaźnie. Niestety póki co , są tylko dwa smaki i trochę już mi się znudziły...
Szkoda, że w większosci sklepow trudno o jogurty sojowe;/ Jak byłam ostatnio w Niemczech, w każdym sklepie było ich pełno i były pyszne!


OdpowiedzCytat
agagaga
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 3
03/12/2012 8:35 pm  

Nie przepadam za jogurtami a jeżeli już jem to tylko naturalne, kiedyś jadałam owocowe ale unikałam koszenilów w składzie...ciężko było znaleźć coś bez! 🙂 łatwo można przezwyczaić się do tych naturalnych 🙂


OdpowiedzCytat
misza
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 43
13/12/2012 2:09 pm  

Jakie jogurty jecie? Ja codziennie jem Activie, ale ciagle sie zastanawiam czy by nie zostawic tego swinstwa... Niektore sa smaczne, ale okropnie slodkie i w ogole... za naturalnymi jogurtami nie przepadam, ale musze zaczac jesc, lubie za to naturalny Danone z ziarnami zboz, ale tez tam jest duzo syfu za przeproszeniem... Ktore jogurty sa wg Was dobre, zdrowe, najlepiej bez koszenili (eh sa takie...?!) czy zelatyny.

Dla mnie również sa za słodkie jogurty dlatego dodaje płatki owsiane i jest gęściej i smaczniej 🙂


OdpowiedzCytat
Syluch94
początkujący
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 13
27/01/2013 6:33 pm  

Moim zdaniem prawdziwy jogurt to taki, którego skład jest jak najmniejszy :). Żywe kultury bakterii i mleko - czyli jadam tylko jogurty naturalne :). Żadne pseudoowocowe i inne tego typu - z owocami najczęściej nie mają nic wspólnego, za to mają od groma cukru, więc nic pożywnego :). Często jadam na śniadanie dwie pomarańcze zalane jogurtem naturalnym - i słodkie, i zdrowe. 😀

Wstawaj! Życie to surfing, więc nie bój się fal.


OdpowiedzCytat
sałatki
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 11
13/12/2013 2:02 pm  

ostatnio zasmakowała mi smakija. Jogobella też jest dobra.

[edytowane 13/12/2013 przez sałatki]

uwwielbiam słodycze:)


OdpowiedzCytat
kasjer24
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 4
07/03/2014 3:18 pm  

mnie jogobella smakuje najbardziej, ale w sumie to taki jogurt mozna sobie zrobić samemu.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
07/03/2014 4:01 pm  

Jogurt z dojrzałym bananem i miodem- najlepszy 🙂 .
Można też zmiksować, wtedy będzie koktajl, ale ostatnio wolę gryźć 😉 .

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
MarzenkaH
początkujący
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 18
07/09/2016 7:55 pm  

Ja też zbytnio nie przepadam za jogurtami naturalnymi jednak i na to sposoób znalazłam. Dodaje do jego świeże owoce 🙂


OdpowiedzCytat
Slupczak
początkujący
Dołączył: 7 lat  temu
Posty: 5
02/11/2016 8:44 pm  

Generalnie nie powinno sie jesc smakowych jogurtow, bo zawieraja bardzo duzo cukru... gdzies widzialam, ze w 1 jogurcie 180g) jest 30g cukru...ale to kwesita indwidualna. jak juz jem jogurt t naturalny z zott lub jakies z duzo zawartoscia wapnia.


OdpowiedzCytat
Domelka
świeżaczek
Dołączył: 7 lat  temu
Posty: 4
16/01/2017 2:57 pm  

Racja, zdecydowanie warto unikać niektórych smakowych jogurtów, bo ilości cukru bywają naprawdę spore.


OdpowiedzCytat
ewinka
początkujący
Dołączył: 8 lat  temu
Posty: 13
06/12/2017 9:38 am  

Uwielbiam jogurty ale nie mogę ich pić bo mnie po nich mdli Macie jakiś pomysł czym je zastąpić.Kupuję jedynie naturalne i latem mieszam ze świeżymi truskawkami Po takich czuję się dobrze


OdpowiedzCytat
gluten00
świeżaczek
Dołączył: 6 lat  temu
Posty: 3
06/12/2017 11:52 pm  

Generalnie jem tylko jogurty naturalne, początkowo miałem problem ze smakiem, ale jak to mówią do wszystkiego można się przyzwyczaić 🙂 Najlepiej dodać ulubione owoce do jogurtu naturalne ewentualnie kefiru i mam świetny i zdrowy zamiennik.

Wszyscy tak bardzo negują gluten a mało kto wie tak naprawdę co to jest gluten. Warto przeczytać!


OdpowiedzCytat
lamia83
świeżaczek
Dołączył: 6 lat  temu
Posty: 3
30/03/2018 3:34 pm  

Tak, dokładnie, ulubione owoce pokrojone albo zmielone dodać do jogurtu naturalnego i już 🙂 


OdpowiedzCytat
molika
początkujący
Dołączył: 6 lat  temu
Posty: 6
13/04/2018 10:36 am  

Ja tez jakiś czas temu zrezygnowałam ze słodkich jogurtów z peudo owocami i toną cukru. Zamiast tego wolę zjeść jogurt naturalny i dorzucić ulubione owoce, orzechy, miód - i mam codziennie inne danie. I to znacznie zdrowsze niż taki gotowy miks z kubeczka 😀 


OdpowiedzCytat
Trixie
początkujący
Dołączył: 5 lat  temu
Posty: 16
21/05/2019 12:47 pm  

Jem praktycznie tlyko jogurt naturalny, ewentualnie sama sobie wrzucam do niego warzywa albo owoce. 


OdpowiedzCytat
Strona 18 / 19 Wstecz Następny
  
Praca