Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co kladziecie na kanapki zamiast wedliny?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
04/04/2014 2:19 pm  

Na zimno, czy na ciepło to bez różnicy. Byleby nie stała tydzień po ugotowaniu poza lodówką...


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
04/04/2014 5:41 pm  

Nieee, góra dwa dni ;).
Co do przechowywania żywności- wiecie może ile np. przecier pomidorowy jest zdatny do spożycia po otwarciu (oczywiście przechowywanie w lodówce)?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
04/04/2014 10:34 pm  

Póki nie spleśnieje, co dzieje się chyba dość szybko 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
05/04/2014 4:00 am  

Póki nie spleśnieje, co dzieje się chyba dość szybko 😛

Kupuję w Roosmanie koncentrat bio w tubce 200 gram, używam jako zamiennik ketchupu i w sumie nie zauważyłam żeby pleśniał, a kiedyś leżakował w lodówce ponad miesiąc...

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
05/04/2014 10:06 pm  

ja w ogóle nie jem chleba, bo ten dzisiejszy chleb to nie to co bylo kiedyś . A poza tym ja zawsze byłam zbyt leniwa na robienie kanapek..ja se juz wole z samego rana kaszy nagotować 😛 albo placuszki owsiane ukulać.

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
05/04/2014 11:22 pm  

Ja z reguły sama piekę bułki i mrożę tak żeby mieć na tydzień albo i dłużej, bo nie mam czasu ani ochoty żeby piec co 3-4 dni, nie wyobrażam sobie życia bez pieczywa, chociaż kasze, ryże, płatki też bardzo lubię.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca