Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wielki głód 😉  

Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
23/11/2008 11:35 am  

to jezdzcie siemienie lniane kwasyomega 3 jak radzil zawsze Jedruś. odkad miele i jem je reguularnie to zmniejszyl sie apetyt, a takze jem wiecej straczkow niz wczesniej roznego rodzaju, kasze w mneijszych ilosciach + kielki i od razu sie uspokoilo.


OdpowiedzCytat
toksyczna_siostra
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 14
30/11/2008 7:10 pm  

a trzeba siemię lniane mielić by przyswoić omega?


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
30/11/2008 7:31 pm  

tak, ja miele wedlug rad Jędrusia


OdpowiedzCytat
sasetka
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 9
04/12/2008 11:49 am  

Ja tez mam taki problem dopada mnie wilczy apetyt i jestem bezradna pomocy??????


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
04/12/2008 1:40 pm  

napisz co jesz a wtedy sie moze cos podpowie. Swoj jadlospis na caly tydzien. pozdr


OdpowiedzCytat
tattooinka
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 8
10/04/2009 1:51 am  

A mnie jakimś dziwnym trafem owe napady opuściły, mimo iż znam ich istotę dogłębnie 🙂 Jako zapychacze polecam gotowaną w wodzie z solą główkę kapusty (pycha!) lub melona. Można łyżeczką wpucnąć całego bez wyrzutów sumienia.


OdpowiedzCytat
Filomena
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 115
10/04/2009 2:16 am  

oj tak, ja tu mogę wtrącić swoje trzy grosze. Zawsze, po prostu ZAWSZE byłam głodna dzięki czemu byl ze mnie niezły pulpecik. Myślę, że to zmiana nawyków żywieniowych, a poza tym wszystko siedzi w głowie i moze od niej należałoby zacząć 😉
W moim przypadku jest tak, że nie akceptuję siebie grubej, po godz. 18 staram sie nie jesc, a jeśli juz, to jakis owoc, ale nie jabłko, bo tylko draństwo zaostrza apetyt. Pomarańcza u mni za to działa swietnie. A poz tym, po jakimś czasie żolądek przyzwyczaja sie do nowego sposobu odżywiania i co może wydać sie dziwne, lubię to wieczorne uczucia głodu 😎 . Najgorsze są te pierwsze dni walki z głodem, a potem to już z górki... Ps. Tej zimyy udało mi sie schudnąć 😀


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
10/04/2009 2:32 am  

A ja latem lubie "przestawic sie" na mozna to nazwac, rodzaj diety... Dzieki niej czuje sie o niebo lepiej:) mam tylko dwie zasady: nie jem po 16:00 i nie wiecej niz 1000 kcal:D Nie chodzi tu o to, ze chce schudnac czy cos ale dzieki temu wlasnie mam mniejsze "napady glodu":P Serio! Wierzcie albo nie, ale niejedzenie po poludniu mi pomaga:D

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
10/04/2009 3:33 am  

Witajcie.
Pracujac w poradni schorzen metabolicznych, bardzo czesto u osob otyłych ktorzy przyszli sie odchudzic spotykam sie z napadowym glodem, zwlaszcza wieczorami.
Kilka prostych zasad.
1.Nalezy jesc duze sniadania (sniadanie zjedz sam, z obiadem podziel sie z przyjacielem, kolacje zostaw wrogowi - mowi stare indyjskie przyslowie)
2 jesc wiecej posilkow ale w mneijszych ilosciach - najlepeij 5 razy surowe owoce i warzywa
3. Jak czujecie glod zamiast zjesc napijcie sie niegazowanej wody
4.Gdy juz nie wytrzymujecie i uwazacie ze musicie cos zjesc, a zwlaszcza wieczorami to ostatecznie warzywa nie owoce
5.Jak jecie cokolwiek to wtrakcie jedzenia nie popijac plynami posilku bo wiecej zjecie
Pozdrawiam
Adam


OdpowiedzCytat
Dyzio
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 615
10/04/2009 3:43 am  

Ja przestrzegam [b]1, 2 i 5 [/b] :red:


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
10/04/2009 10:00 pm  

No dokladnie, rano strasznie duzo jem, pozniej za to nie jestem glodan:) A przez caly dzien spale wszystko, co zjem wiec nie ma problemu. Ani glodu:D

Jeszcze jedno... Mam pytanie: jak poskromic glod na slodycze? 🙂 Macie jakies sprawdzone sposoby? 🙂

[i]Proszę, korzystaj z funkcji edycji postów - xxl[/i]

[edytowane 10/4/2009 od xxl]

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
Nikee
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
11/04/2009 11:43 am  

ja jem wielkie ilości jedzenia, ale nie uważam tego za problem, ponieważ bardzo dużo cwiczę ;p.

więc polecam ruszyc zadki i rozpocząc regularne treningi xD.


OdpowiedzCytat
Filomena
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 115
11/04/2009 12:00 pm  

Hej Adamie! To ja jestem z siebie bardzo dumna, ponieważ nie korzystając z zadnej literatury ani niczyich rad, ot tak, po prostu, przestrzegam wymienionych przez Ciebie zasad 🙂 I rzeczywiście, to działa! polecaw wszystkim..
Jedyny minus jest taki, że w pracy wszyscy myślą, że mam kaca, gdy tak popijam i popijam tą wodę... 😎


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
11/04/2009 4:31 pm  

mi rano czas nie pozwala na jedzneie wiekszych posilkow, bo wstaje o 4 do roboty...mam na 6 rano wiec.. ale za to jem wiekszy obiad i robie tak ze jem go powoli,. wtedy czuje ze cos jem a nie pozeram, wiec odkad tak jem powolutku uczuci ee glodu zmniejsza sie;) no i pije sporo roznych herbat i wody 🙂 herbaty tzn ziola


OdpowiedzCytat
Nikee
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 23
11/04/2009 5:27 pm  

a tak btw. jesli jedzeniem zapychacie przeżycia emocjonalne to tu najtrafniejszym sposobem jest wizyta u psychologa ^^.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 7 Wstecz Następny
  
Praca